آخرین خبرنامه غذاهای چاقی


امروز صبح دکمه ارسال آخرین و نهایی خود را فشار دادم رایگان خبرنامه غذاهای Bariatric. در آن خبر بسته شدن قریب الوقوع آشپزی Bariatric (هرچند وب سایت تا مارس 2021 به عنوان مخزن و منبع WLS “زنده” باقی می ماند) وجود دارد.

برای نجات من از تکرار خود ، و در واقع اگر علاقه دارید ، آخرین خبر روزنامه را که دارای تمام جزئیات است بخوانید. اگر برای خواندن آنها دیر کردید (با اتمام تاریخ 4 آگوست 2020) ، در اینجا اصول اولیه وجود دارد …

اما همانطور که ما به آرامی ظهور می کنیم و به سمت “تقریباً عادی” جدید خود حرکت می کنیم ، به طور فزاینده ای واضح است که کووید -19 هنوز بخشی از زندگی ما در ماه های آینده خواهد بود. و من از صحبت با بسیاری از شما می دانم که نگران و نگران تاثیرات طولانی مدت بیماری همه گیر بر خانواده و دوستان ، همکاران و جامعه به طور کلی ، رفاه ملت و همچنین مسائل فوری کار و امور مالی من همچنین نگران موج دوم هستم ، وضعیت اقتصاد جهانی ، نحوه ارائه خدمات بهداشتی ما ، و همچنین مسائل داخلی و شخصی نزدیک به خانه.

بسیاری از بیماران WLS نیز مطمئناً منتظر اخبار مربوط به جراحی برنامه ریزی شده یا به تعویق افتاده خود و همچنین قرارهای بعد از عمل خواهند بود. لطفاً محکم بمانید و اطمینان داشته باشید که روند بهبود می یابد – مطمئناً صبر و عزم شما را آزمایش می کند ، اما قطعاً ارزش انتظار را خواهد داشت.

من پاسخ های ساده ای ندارم و همچنین نگرانی های خود را از همه این دیدگاه ها برطرف کرده ام.

که مرا به خود می رساند اعلان عالی – از پایان آگوست می بندم آشپزی باراتیک به عنوان یک تجارت این تصمیم ساده ای نبود ، اما با این وجود می دانم که این بهترین راه پیش رو است و به من این آزادی را می دهد که بسیاری از راه ها و پروژه های دیگر را که مدتی است در مورد آن فکر می کردم ، دنبال کنم. من همچنین می توانم بیشتر به کار آشپزی عمومی خود بپردازم که از آنجا که من بیشتر و بیشتر در عرصه چاقی تخصص دارم ، عقب نشینی کرده است. من از این بابت هیجان زده هستم: این بلوک به من اجازه داد تا برخی از این ایده ها را ارائه کنم و اکنون منتظر هستم که قدمی به عقب بردارم و آنها را عملی کنم. علاوه بر این ، برخی از موارد “لیست خواسته ها” را نیز قبل از اینکه دیر شود کشف کنید.

همه چیز تمام نشده است …

وب سایت هنوز “زنده” و فعال است و برای دسترسی به دستور العمل ها ، ویژگی ها و سایر موارد موجود در بایگانی و غیره در دسترس است. تا زمان مارس 2021 به طوری که بیماران WLS هنوز می توانند از این منبع لذت ببرند.

“من بیش از 10 سال گذشته صرف توسعه آشپزی چاقی به عنوان منبعی برای بیماران WLS کرده ام و اطلاع رسانی ، آموزش و گاهی اوقات الهام بخشیدن و سرگرمی مخاطبان وفادار برای من یک امتیاز و لذت بوده است. خداحافظی کار سختی است ، اما زمان حرکت است. برای همه پیش از جنگ ، پس از عمل و جانبازان چاقی آرزوی سلامتی روحی و جسمی در آینده دارم. ما برای کاهش وزن با هم در این جاده گاه ناهموار سوار خوبی شدیم “. کارول

این روزنامه همچنان دارای دستور العمل ها ، نکات ، پیشنهادات و اطلاعات زیادی است (به طعم و مزه به عکسهای زیر مراجعه کنید) اما واقعاً کمی از “بهترینها از بهترینها” است و خلاصه ای از جایی است که ما در حال حاضر داریم ، این کار را از بین می برد. بلوک و معنی آن برای بیماران مبتلا به WLS این یک نسخه عالی است ، بنابراین ممکن است بخواهید وقتی زمان اجازه می دهد ، دسته ای بخوانید.

امیدوارم از آن لذت ببرید و این شمارش معکوس نهایی و بسته شدن شماره پایان پایانی شایسته است! به یاد داشته باشید که فقط تا 4 اوت 2020 “زنده” خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید