آزادسازی مناطق حاشیه ای آزاد نشده بدون کنترل نهایی انجام می شود


مصاحبه معاون فناوری اطلاعات شرکت مخابرات ایران با روزنامه جوان به طور کامل منتشر نشد و این مصاحبه دارای قسمت های تکمیلی بود و انتشار ناقص آن به دور از اخلاق و عدالت رسانه ای بود.

روابط عمومی شرکت مخابرات در اطلاعیه ای اعلام کرد: انتشار مصاحبه غیرحرفه ای و ناقص و مکالمات غیرقابل ضبط معاونت فناوری اطلاعات شرکت مخابرات ایران موجب ارائه نمایندگی دروغین شد.

در این پیام آمده است:

به اطلاع مخاطبان محترم و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات که همواره حامی شرکت مخابرات ایران در بخشهای مختلف بوده است، مصاحبه معاون فناوری اطلاعات شرکت مخابرات ایران با روزنامه جوان به طور کامل منتشر نشده است. و این مصاحبه دارای بخش های تکمیلی و ناقص بودن انتشار وی است که به دور از اخلاق و شایستگی رسانه ای بود.

به گزارش اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، زمان برگزاری این گفتگوی دوستانه و غیررسمی مربوط به ماه های اخیر و در قالب ترسیم فضای موضوعی فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور و عدم انتشار علنی بوده است. نظر؛ بلکه مقرر شد این مصاحبه بعداً در گفتگو با آقای سید صالحی و سایر فعالان فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور تکمیل و سپس در قالب یک گزارش آسیب شناسانه خبری باشد، اما ویرایش و انتشار غیرحرفه ای قسمت های حاشیه ای این مصاحبه. بدون کنترل نهایی با طرف گفتگو نمی‌توان منتشر کرد، اگرچه توافقات انجام شده منجر به شیطنت در رسانه‌ها و بازنمایی‌های مخالف شد.

در نهایت با تاکید بر حمایت وزارت ارتباطات از دولت سیزدهم، به اطلاع می رساند که مصاحبه قطع شده و قسمت های منتشر شده مربوط به فضای خبری ICT دولت های گذشته است و خوشبختانه در حال حاضر شرکت مخابرات ایران با بزرگترین شرکت در تعامل است. اپراتور ارتباطی کشور کامل با وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در مسیر تحقق اهداف و ماموریت های خود در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات جهت خدمت رسانی هر چه بیشتر به مردم شریف ایران اسلامی است.

دیدگاهتان را بنویسید