آلودگی هوای تهران تا پایان هفته/ بارش خفیف و کاهش دما از چهارشنبه


بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، از روز چهارشنبه (دوم آذر) شرایط جوی این استان بدون وزش باد و بدتر شدن کیفیت هوا تا پایان هفته، بارش خفیف و کاهش دما پیش بینی می شود.

به گزارش ایسنا، بر اساس آخرین نقشه ها و مدل های پیش بینی آلودگی هوا، با حفظ ثبات و سکون نسبی هوا، آسمان استان صاف و بدون باد خواهد بود که بر اساس آن شرایط برای تجمع آلاینده های جوی و … کاهش کیفیت هوا تا پایان هفته در مناطق پرتردد پیش بینی می شود.

طی بامداد چهارشنبه تا پنجشنبه (2 تا 3 آذرماه) با گذر موج کم دامنه از شمال استان، افزایش ابر، احتمال بارش خفیف و پراکنده باران و افت دما در مناطق بالاتر. استان دور از انتظار نخواهد بود و تا پایان روز سه شنبه (اول آبان) نوسانات دمایی قابل توجهی در استان مشاهده نمی شود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه فیروزکوه با حداقل دمای -5 درجه سانتیگراد سردترین نقطه استان تهران در 24 ساعت گذشته به ثبت رسید.

آسمان تهران فردا (اول دی) صاف با غبار محلی و هوای ناسالم برای گروه های حساس با کمینه دمای 9 و بیشینه دمای 19 درجه سانتیگراد و چهارشنبه (11 آذر) صاف تا نیمه ابری همراه با محلی است. هوای غبارآلود و ناسالم برای گروه های حساس حداقل دمای 7 و حداکثر 17 درجه سانتی گراد پیش بینی می شود.