آماده زندگی دوباره


روز کریسمس تقریباً به پایان رسیده است و من از این بابت خوشحالم. * موسیقی گرینچ *

کریسمس برای مدت طولانی تعطیلات سختی برای من بوده است و به نظر می رسد که برای شریک زندگی من نیز چنین است. مزخرف است که یک سال معین چگونه پیش خواهد رفت ، بنابراین من تمایل دارم … نادیده بگیرم که دارد نزدیک می شود ، کم یا زیاد؟ ما هر دو ملحد هستیم و بنابراین این جشنواره هیچ اهمیت مذهبی خاصی ندارد ، اگر چیز دیگری نباشد فقط فرهنگی است. ما سنت های خود را داریم ، مانند تماشای فیلم های ویژه متحرک Rankin / Bass و فیلم هایی مانند جان سخت این فیلم های کریسمس هستند که همیشه فراموش می کنید فیلم های کریسمس هستند. و البته ما همیشه یک غذای خوشمزه شامل ژامبون برنامه ریزی می کنیم. اما این همه. بعضی از سالها من درخت مصنوعی سفیدم را سوار کرده ام ، بعضی سالها (مثل این یکی) نه.

امسال احساس کردم از همه چیز جدا شده ام و به طور کلی قطعاً مدتی حجاب افسردگی بر سر ما آویزان بود. (بله ، علیرغم همه چیزهای خوبی که در مورد آنها صحبت کردم ، افسردگی در طول سال با نقاط قوت متفاوتی همراه بوده است.) در آن روز بزرگ متوجه شدم که داشتن نکاتی از جشن ، از جمله هدایایی ، بسیار خوب است. انجام نشده است – هرگز واقعاً مهم به نظر نمی رسد ، اما من فکر می کنم آنها واقعاً اهمیت می دهند ، حتی چند مورد کوچک ، چیزی که می توان در مورد آن حدس زد و با اشتیاق پاره کرد … سال آینده بهتر آماده می شوم.

علی رغم همه اینها ، ما یک روز نسبتاً آرام را صرف خوردن غذاهای باقیمانده از غذای خوشمزه ای که دیروز کرده بودم ، کردیم و بعد از ظهر طولانی با هم چرت زدیم و به مواردی مانند یک داستان کریسمس و موارد ترور JFK و مسابقات سطح بالا تنیس. من همچنین موفق شدم مجموعه ای از کوکی های کریسمس را جمع آوری کنم: کوکی های کیک کوتاه راه راه گورخری از نوش جان – و زیبا و خوشمزه بودند. (اگر علاقه مند به دیدن آنها در امی جی هستید ، یک عکس در اینستاگرام من وجود دارد)

فردا به سر کار برگشتم و احساس آرامش می کنم که فصل تعطیلات اکنون پشت سرمان است. بله ، سال نو است ، اما این برای من چندان مهم نیست و به نوعی غیر رویدادی دیگر است. من نمی توانم صبر کنم تا از نو شروع کنم و زندگی عادی خود را ادامه دهم ، بدون این همه فشاری که تعطیلات پایان سال به نظر می رساند – و این شیوه ای است که ما نیز انجام می دهیم ، این است.

دیدگاهتان را بنویسید