آموزش سلامت برای کارآفرینان (2021)


به عنوان یک کارآفرین شلوغ ، وقت زیادی ندارید.

بنابراین کاهش وزن یا تغذیه سالم اهداف غیرممکن به نظر می رسند.

باور کنید ، من می دانم: من هم یک کارآفرین تمام وقت هستم. و من با بسیاری از کارآفرینان بسیار شلوغ کار کرده ام.

اما آنچه اکثر مردم نمی دانند این است که شما برای کاهش وزن به زمان بیشتری نیاز ندارید. شما فقط نیاز به استراتژی های مناسب دارید که مثر باشد با وجود زندگی شلوغ شما

ناگینا ستی
من نیز کارآفرین شلوغی هستم ، اما با وجود استراتژی های مناسب ، علی رغم تعهداتم ، تناسب اندام خود را حفظ می کنم.

و این جایی است که یک مربی می تواند کمک کند.

آیا می خواهید درباره مربیگری سلامت کارآفرینان بیشتر بدانید؟ بیایید درست داخل شویم

چگونه به عنوان یک کارآفرین وزن خود را کاهش می دهید؟ شما به استراتژی ها و غذاهای مناسب نیاز دارید. رایگان دریافت کنید برگه اطلاعات ادویه جات شیرین با ادویه شیرین که به افزایش متابولیسم و ​​جلوگیری از هوس قند شما کمک می کند (پاداش: یک دستور چربی سوزی).

چگونه بدنه رویاهایتان را بدست آورید

پوشیدن لباس بدن بدون هیچ گونه برآمدگی چگونه خواهد بود؟ یا اگر بتوانید با اطمینان بیکینی بپوشید بدون اینکه احساس کنید باید پنهان شوید؟

و هر روز بهترین عملکرد خود را انجام دهید ، بدون اینکه احساس خستگی و تنبلی کنید …

این بدان معناست که مثل این برای شما ، زندگی و تجارت شما بسیار است ، درست است؟

تنها مشکل:

شما برنامه بسیار شلوغی دارید. به نظر می رسد شما هرگز وقت ندارید که خود و سلامتی خود را در اولویت قرار دهید.

در عین حال ، شما نمی توانید به دلیل رژیم غذایی گرسنه بمانید. یا ساعت ها در باشگاه ورزش کنید.

به همین دلیل شما به سیستمی نیاز دارید که با سبک زندگی شما کار کند و رعایت آن ساده و آسان باشد.

چگونه یک تجارت ایجاد کردم و 40 پوند وزن کم کرد

وقتی این تجارت را شروع کردم ، MasalaBody ، هنوز در 9-5 بودم.

فقط چند سال قبل من دو فرزندم را به دنیا آورده بودم.

تا آن زمان ، من همیشه با وزنم مبارزه می کردم. من هر رژیمی را زیر نور خورشید امتحان کرده ام ، اما همیشه در نهایت بیش از آنچه از دست داده ام وزن اضافه کرده ام. ناگفته نماند که مدام خسته بودم و انرژی ام کم بود.

بعد از به دنیا آمدن دخترم متوجه شدم که باید چیزی تغییر کند. اگر دائماً در فکر رژیم ها بودم و خودم را محروم می کردم ، نمی توانستم کار شرکتی را ادامه دهم و بهترین والدین برای فرزندانم باشم.

بنابراین من شروع به تحقیق در مورد استراتژی ها و غذاهای کاهش وزن کردم. و ظاهراً در تمام آن سال هایی که رژیم یویو داشتم ، همه اینها اشتباه بود!

شروع کردم به خوردن علاوه بر این نسبت به قبل و من احساس گناه نکردم به خاطر خوردن یک لیوان شراب یا یک تکه کیک شکلاتی – در عوض ، از آن لذت بردم.

اما علیرغم اینکه همیشه احساس سیری و رضایت داشتم ، شروع به کاهش وزن کردم. و در نه ماه 40 کیلو وزن کم کرده بودم.

مثال کاهش وزن
من ، قبل و بعد

بهترین قسمت؟ تا امروز ، من این وزن را پایین نگه داشته ام.

همچنین ، متوجه شدم که انرژی بسیار بیشتری دارم. این باعث شد من MasalaBody را راه اندازی کنم – و امروز ما اینجا هستیم.

در حالی که من کار خود را اداره می کردم ، فرزندانم را بزرگ می کردم ، به عنوان مشاور مدیریت در کار شرکت هایم شرکت می کردم و از زندگی لذت می بردم ، وزنم کاهش پیدا کرد.

چگونه مشتریان من با چند استراتژی ساده 20-60 پوند وزن کم کردند

از طریق MasalaBody ، من توانستم به صدها زن کمک کنم تا بیش از 20-60 پوند وزن کم کنند. بسیاری از آنها کارآفرین هستند و چیزی که در سیستم های من دوست دارند این است که مجبور نباشند از سبک زندگی خود مصالحه کنند و دست بردارند.

آنها می توانند به خوردن غذاهای خوشمزه ادامه دهند و هر چند وقت یکبار یک لیوان شراب بنوشند و وزن خود را از دست می دهند.

و به لطف انرژی دریافتی از خوردن غذاهای مناسب ، آنها قادر به راه اندازی مشاغل ، دکترا ، سرگرمی ها و سایر پروژه های جانبی بوده اند.

یکی از مشتریان من ، لوئیسا را ​​ببر.

لوئیسا یک کارآفرین چند رقمی 7 رقمی است. هم او و هم شوهرش بسیار مشغول هستند و لوئیسا نمی خواهد وقت خود را با او در امور مانند آشپزی بگذراند.

آنها خود را در مکانی دیدند که همیشه دستور غذا خوردن می دادند و احساس ناسالم می کردند. لوئیسا می خواست جایگزین بهتری پیدا کند ، اما نمی خواست ساعت ها وقت بگذراند و بفهمد چه چیزی بخورد. علاوه بر این ، او نمی خواست خود را محروم کند: او می خواست همه چیز را داشته باشد ، هم بدن باریک و هم غذای خوشمزه.

پس از کار با من ، او رابطه خود را با غذا کاملاً تغییر داد و حتی بر تمایل به شکر مادام العمر خود غلبه کرد. حالا او می داند در سفرهای کاری و روزهای عادی بدون نیاز به گذراندن ساعت ها در آشپزخانه چه بخورد.

درباره داستان لوئیسا اینجا بیشتر بدانید:

https://www.youtube.com/watch؟v=EOe-VHIVOVI

چگونه مربیگری سلامت می تواند به شما در دستیابی به نتایج بهتر و کاهش وزن کمک کند

غذا چگونه بر عملکرد و بهره وری شما تأثیر می گذارد؟

آنچه می خورید تأثیر زیادی بر احساس شما دارد.

همانطور که می دانید ، هنگام غذا خوردن به مغز خود انرژی می دهید. اینجا چون چی غذا خوردن تأثیر زیادی روی مغز شما دارد

به عنوان مثال ، مصرف اسیدهای چرب امگا 3 (موجود در ماهی) عملکرد مغز را بهبود می بخشد. اما غذاهایی که حاوی چربی اشباع شده هستند می توانند بر توانایی های شناختی و حافظه شما تأثیر منفی بگذارند. مواد غذایی نیز بر روحیه شما تأثیر می گذارد.

و آنچه من دریافتم این است که کاهش وزن 80 درصد غذاهایی است که می خورید. یک مطالعه استنفورد نشان می دهد که افراد دارای اضافه وزن با رعایت رژیم غذایی وزن خود را کاهش نمی دهند. در عوض ، آنها با دو برابر کردن برخی موارد اساسی مانند کاهش قند و خوردن سبزیجات بیشتر آن را از دست دادند.

علاوه بر این ، غذاها و ادویه جات ترشی جات مانند دارچین ، ماهی قزل آلا و چیلی دارای کاهش وزن و سایر مزایای سلامتی هستند.

با غذاهای مناسب ، مغز و بدن خود را تقویت کنید. شما می توانید به معنای واقعی کلمه بنشینید و کار کنید یا Netflix را با همسرتان تماشا کنید زیرا بدن شما چربی ها را آب می کند.

برای نتایج بهتر ، هفته ای دو بار تمرینات قدرتی را اضافه کنید. نشان داده شده است که تمرینات قدرتی باعث افزایش عملکرد مغز و همچنین افزایش متابولیسم (کاهش وزن آسان تر و سریعتر) می شود.

بهترین قسمت؟

با برنامه تمرینی مناسب ، لازم نیست وقت یا انرژی خود را برای کاهش وزن هدر دهید.

به عنوان یک کارآفرین چگونه وزن خود را کاهش می دهید؟ شما به استراتژی ها و غذاهای مناسب نیاز دارید. رایگان دریافت کنید برگه اطلاعات ادویه جات شیرین با ادویه شیرین که به افزایش متابولیسم و ​​جلوگیری از هوس قند کمک می کند (پاداش: دستور چربی سوزی).

آموزش سلامت برای کارآفرینان

با تغییر رژیم غذایی بهتر و تمرینات قدرتی دو بار در هفته به مدت 30 دقیقه / جلسه ، متابولیسم بدن شما شروع به کار می کند و وزن شما کاهش می یابد.

در صورت تمایل ، می توانید تمرینات بیشتری را برای دریافت انرژی بیشتر اضافه کنید.

بنابراین واقعاً در مورد استفاده از یک استراتژی است که با سبک زندگی موجود شما کار می کند.

این برنامه من است تحول لاغری میکند. این یک برنامه مربیگری یک ساله است که بر مربیگری سلامت برای زنان تاجر و دیگر زنان مشغول تمرکز دارد.

و برای زنان حرفه ای مانند شما طراحی شده است. ما با زنان 40 ، 50 و 60 ساله که می خواهند 20 تا 60 کیلو وزن کم کنند ، از جمله گیاهخواران و گیاه خواران ، کار می کنیم.

چیزی که است:

حتی اگر تمام نکات موجود را رعایت کنید ، به سطوح کاهش وزن خواهید رسید. در Slim Down Transformation ، ما به شما کمک می کنیم تا بر این موارد غلبه کنید (به لطف تمام داده هایی که از صدها زن که با ما وزن کم کرده اند).

علاوه بر این ، تحقیقات نشان می دهد که اگر می خواهید وزن خود را کاهش دهید ، حمایت و مسئولیت پذیری ضروری است. در Slim Down Transformation ، یک مربی مسئولیت شخصی دریافت می کنید که در طول برنامه شما را مسئول و با انگیزه نگه می دارد.

شما همچنین بخشی از جامعه ای می شوید که شما را در سفر کاهش وزن مجبور می کند.

و از آنجا که برنامه 12 ماه طول می کشد ، عادت هایی ایجاد می کنید که به هم می چسبند و وزن خود را برای همیشه حفظ می کنید. بسیاری از مشتریان ما پس از برنامه حتی بیشتر وزن خود را کاهش می دهند.

برای مثال، برندا، مدیرعامل مشغول یک شرکت مدیریت دارایی که او تأسیس کرد و مادر سه فرزند بود ، پول زیادی برای برنامه های دیگر خرج کرده بود. از زمان شروع کار ، متوجه شده بود که چگونه وزن او شروع به افزایش کرده است.

او نمی خواست در مورد غذا فکر کند ، اما در عوض برنامه ای کاملاً مشخص را می خواست که به او در انتخاب سریع و کارآمد غذاهای مناسب کمک کند.

با دنبال کردن برنامه من ، او 9 پوند اول خود را در 8 هفته از دست داد. این اولین بار بود که او این وزن را در 5-6 سال داشت! در مورد تغییر فوق العاده براندا اینجا بیشتر بدانید:

برای تو!

ایناهاش. اکنون می دانید که برای کاهش وزن به عنوان یک کارآفرین شلوغ ، چه چیزی لازم است.

و به لطف مربیگری سلامت برای زنان تاجر ، می توانید این وزن را سریعتر کاهش دهید و آن را دور نگه دارید. مسئولیت پذیری ، حمایت و برنامه مناسب برای کاهش وزن در دراز مدت کلیدی است.

حالا ، من دوست دارم از شما بشنوم:

موانع شماره 1 شما برای کاهش وزن چیست؟

به عنوان یک کارآفرین چگونه وزن خود را کاهش می دهید؟ شما به استراتژی ها و غذاهای مناسب نیاز دارید. رایگان دریافت کنید برگه اطلاعات ادویه جات شیرین با ادویه شیرین که به افزایش متابولیسم و ​​جلوگیری از هوس قند شما کمک می کند (پاداش: یک دستور چربی سوزی).دیدگاهتان را بنویسید