آنا فارس در مصاحبه ای توضیح داد که بعد از طلاق چگونه تغییر کرده است


آنا فارس به فردی تبدیل شد که حتی پس از طلاق او را نشناخت. آنا فارس بازیگر 45 ساله سه بار ازدواج کرده است.

ابتدا او از سال 2004 تا 2008 با بن ایندرا و از سال 2009 تا 2018 با کریس پرت ازدواج کرد و سال گذشته با مایکل بارت ازدواج کرد. او معتقد است که وقتی ازدواج برای همیشه از هم می پاشد، همیشه تغییری برای یک فرد اتفاق می افتد، اما همیشه به یاد می آورد که واقعاً چه ضربه سختی به او وارد کرد، به خصوص زمانی که ازدواج اولش از هم پاشید.

آنا فارس در مصاحبه ای توضیح داد که بعد از طلاق چگونه تغییر کرده است

یک بار در مصاحبه ای توضیح داد که مانند یک جانباز مطلقه است زیرا دو بار طلاق گرفته است که در واقع او را ناامید کرد. او همچنین در اولین طلاق خود گفت که به شدت ضربه خورد و او تبدیل به فردی شد که حتی او را نمی شناخت.

آنا فارس در مصاحبه ای توضیح داد که بعد از طلاق چگونه تغییر کرده است

او گفت که او از آن دسته افرادی است که همیشه یخچالش را پر از غذا می کند و شام های زیادی را میزبانی کرده است و زمانی که دوباره با دوستانش زندگی می کند دوباره آن را دریافت کرده است.

پس از طلاق، او توضیح داد که فقط با آبجو و خردل در یخچال آپارتمان خود زندگی می کند. او دیوانه بود و نمی توانست کسی را پیدا کند که با او صحبت کند یا چیزی با او در میان بگذارد.

آنا توضیح داد که می ترسید او عاشق خوبی نباشد، بنابراین رابطه او با شوهرش به هم ریخت. او از بدن خود آگاه بود، به خصوص در جوانی. او هرگز نمی خواست کسی او را ببیند. اما او می خواست روی لبه های او برقصد.

او همیشه می خواست ناامید باشد. که در ستاره “Bunny” متوجه شد که ازدواج فعلی او سالم ترین روابط قبلی است. او توضیح داد که در آن زمان برای او بسیار راحت تر بود که عشق زیادی را که همیشه می خواست داشته باشد، بپذیرد.

او هنوز با این مشکل دست و پنجه نرم می کند، اما گفت که اگر در نوجوانی یا جوانی محبت زیادی دریافت کرده باشد، مانند یک آزار و اذیت خواهد بود. با این حال، به همین ترتیب، هر چه که بود، احساس سلامتی بیشتری می کرد.

او احساس می کرد که می توان او را دوست داشت. آنا در مورد چگونگی مواجهه عاطفی خود و احساسش در مورد طلاق خود از بازیگران بن ایندرا و کریس پرت صحبت می کند.

او گفت که در ابتدا احساس می کرد که می خواهد چیزی شبیه به این شخص وحشی، جدید و بی پروا در زندگی آنها باشد، زیرا او نیز در حال طلاق بود و این او را ناراحت کرد.

ستاره فیلم ترسناک در صحبت با بازیگر دکس شپرد در سال 2018 در مورد جدایی دردناک خود از پرت، اعتراف کرد که هدف رسمی کردن این رابطه را کاملاً درک نکرده است، زیرا در نهایت با مشکلات زیادی روبرو می شود.

پس از دو بار طلاق، آنا گفت که مطمئن نیست دوباره ازدواج کند یا نه.

ادامه مطلب

آخرین انتشارات از Powdersville Post (همه را ببین)دیدگاهتان را بنویسید