آگاهی پنجره ای برای عادات من فراهم می کند. – مربیگری کاهش وزن و مربیگری بوپر“آگاهی مانند یک میکروسکوپ است. با توجه به میکروبی که از طریق آن مشاهده می کنیم ، این سلاح نه تهاجمی است و نه دفاعی. وظیفه میکروسکوپ این است که به وضوح آنچه در آنجا وجود دارد را نشان دهد. ” در حالی که … “آگاهی دیدن کشف آگاهی است.” توسط Chogyam Trungpa ، اسطوره آزادی در مورد آگاهی و آگاهی ، صفحه 49 درک عمیق تری از رابطه بین آگاهی و آگاهی ارائه می دهد.

من از توانایی خود برای ناظر شدن برای مشاهده احساساتم استفاده می کنم ، آگاه می شوم که چگونه قلب من هنگام اضطراب سریعتر می تپد ، و در نتیجه چه اقداماتی را می خواهم انجام دهم. آگاهی از آنچه مشاهده می کنم به من در انتخاب کمک می کند. دست از اقدامات هدایت شده توسط آن احساس بردارید یا اجازه دهید ناخودآگاه تحت تأثیر جریان قرار بگیرید.

هر روز فرصتی دیگر برای آگاهی یا بی مغز بودن است. فرصتی دیگر برای خوشایند یا آزاردهنده برای عزیزان. این را ساده نمی گویم. منظورم این است که ما همه کارها را انجام می دهیم. من هر روز همه کارها را انجام می دهم.

من در بسیاری از موارد در طول یک روز موفق می شوم و شکست می خورم. من برنامه غذایی ام را دنبال می کنم. انگشتانم را گاز می گیرم. من با یک ایمیل دیر رسیدم. من خودم را برای یک دوست معرفی می کنم. من چیزی را برطرف می کنم و یک سری ایمیل از دسامبر 2017 شروع می کنم.

حداقل از این بابت احساس آرامش می کنم که بدانم وقتی از اعمال و انتخاب هایم آگاه می شوم ، در هر لحظه از خود آگاه می شوم.

هنگامی که من از مهربانی و شفقت نسبت به خود استفاده می کنم و همانطور که جانت آرچر به من یادآوری کرد ، همراه با شوخ طبعی ، از زندگی بسیار بیشتر لذت می برم تا اینکه همیشه به دنبال کمال باشم و درباره خودم قضاوت کنم.

آموزش ترونگپا به من آرامش ، شادی و آزادی می بخشد زیرا من یاد می گیرم که انتظار داشته باشم زندگی غنی باشد: لحظات مهربانی و لحظات انتخاب های بد. همه اینها می تواند در رشد و توسعه ما استفاده شود.

همه چیز در ظرف محبت است که ما برای خود و دیگران نگه می داریم. این به من اجازه می دهد از زندگی در دهه 60 زندگی لذت ببرم. وای.دیدگاهتان را بنویسید