آیا این خودرو به زیباترین SUV اروپا تبدیل می شود؟/ الترا چه ویژگی هایی دارد (+ عکس)


عصر ایران است– همزمان با معرفی برند کراس اوور نیلوفر آبی به نام فوق العاده آن را به گروه خودروی عصر ایران معرفی کردیم که جزئیات آن اینجا در سمت راست است.

اکنون اطلاعات جدیدتر و تصاویر استتار غیر استودیویی از Ultra در خط رسانه قرار دارد که نگاهی به آنها خواهیم داشت.

لوتوس اولترا این گوشی در 3 نسخه Ultra، Ultra S و Ultra R عرضه خواهد شد.

آیا این خودرو به زیباترین SUV اروپا تبدیل می شود؟/ الترا چه ویژگی هایی دارد (+ عکس)

تجهیزات پایه از گیربکس تک سرعته استفاده می کنند و پیشرانه الکتریکی آن 603 اسب بخار قدرت و 710 نیوتن متر گشتاور است. مدل قدرتمندتر Ultra R این SUV قدرت باورنکردنی 905 اسب بخار را ارائه می دهد. و 985 نیوتن متر گشتاور تا آن را به یک هیولای واقعی در خیابان ها تبدیل کند.

این تریم قدرتمند در تست های انجام شده در مدت زمان 2.95 ثانیه از حالت سکون به سرعت 100 کیلومتر بر ساعت رسیده و حداکثر سرعت آن 265 کیلومتر بر ساعت است.

شاخص صفر تا 100 کیلومتر در کیت های Ultra و Ultra S 4.5 ثانیه محاسبه می شود.

آیا این خودرو به زیباترین SUV اروپا تبدیل می شود؟/ الترا چه ویژگی هایی دارد (+ عکس)

لوتوس اولترا

بر اساس اطلاعات نیلوفر آبیدامنه حرکت در تریم فوق العاده و Ultra S برابر با 600 کیلومتر است. این رقم برای Ultra R به 490 کیلومتر کاهش یافته است. تمامی نسخه ها از باتری 112 کیلووات ساعتی استفاده می کنند. با پشتیبانی از فناوری شارژ سریع، این باتری تنها در 20 دقیقه از ظرفیت خود (از 10 تا 80 درصد) شارژ می شود.

وزن این SUV هنوز مشخص نیست.

رینگ های آلیاژی نیز در 5 طرح و اندازه های 20، 22 و 23 اینچی عرضه می شوند. 6 رنگ جذاب نیز برای دستگاه های سیستم ترمز در نظر گرفته شده است.

نیلوفر آبی همچنین سفارشی سازی های جذابی را برای فضای کابین ارائه می دهد. همچنین از ترکیبات دوستدار محیط زیست برای پوشش دادن بسیاری از قطعاتی که 100% قابل بازیافت هستند استفاده می شود.

تحویل سفارشات در سال 2024 آغاز خواهد شد و قیمت پایه در بریتانیا حدود 103000 دلار خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید