آیا ناتالیا دایر به خاطر چیزهای عجیب تر با چارلی هیتون ازدواج کرده است؟


ناتالیا دایر و چارلی هیتون زوج مورد علاقه ما هستند که از Upside Down بیرون می آیند. در زمان ایفای نقش نانسی ویلر و جاناتان بایرز در تنظیم Stranger Things، این دو به سرعت احساسات خود را نسبت به یکدیگر پیدا کردند.

آیا چارلی هیتون و ناتالیا دایر با هم رابطه دارند؟ آیا آنها متاهلند؟

در اوایل سپتامبر، شایعاتی در مورد احساسات دایر و هیتون منتشر شد. بیش از یک سال بعد، آنها احساسات خود را با انجام نوعی رفتار وابسته فیزیکی (PAD) تأیید کردند.

آیا ناتالیا دایر با چارلی هیتون از سریال چیزهای عجیب ازدواج کرده است؟

در حال حاضر، این زوج اغلب عشق خود را به یکدیگر در زمین های قرمز و در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام نشان می دهند. قبل از فصل چهارم Stranger Things، در اینجا خلاصه ای از رابطه دایر و هیتون در حال حاضر وجود دارد.

هیتون برای گذراندن تعطیلات به جزیره منورکا اسپانیا سفر می کند. با او به جزیره رفت ناتالیا دایر و دو نفر دیگر. هنگامی که دایر عکسی از هیتون را در حساب اینستاگرام خود منتشر کرد، طرفداران شروع به تعجب کردند که آیا چیزی کاملاً متفاوت در رابطه آنها وجود دارد که با چشم غیر مسلح قابل مشاهده باشد.

هیتون، دایر و دو دوست دیگر به عنوان چهار شخصیت اصلی جادوگر شهر اوز برای هالووین لباس می پوشند. او به ترتیب لباس مترسک و دایر را به عنوان شیر ترسو می پوشد. پس از شرکت در هفتاد و چهارمین دوره جوایز گلدن گلوب، جایی که Stranger Things برنده بهترین سریال تلویزیونی شد، این دو با هم در حال ترک فرودگاه بین المللی لس آنجلس دیده شدند.

ازدواج دایر و هیتون هنوز تایید نشده است. به همین دلیل مردم اینطور فکر می کنند. در طول تولید فصل چهارم Stranger Things، گروهی منتخب از بازیگران این فرصت را داشتند که به عنوان بخشی از مصاحبه با BuzzFeed با توله سگ ها بازی کنند. اگر از طرفداران این برنامه هستید، تماشای این ویدیو را اکیداً به شما توصیه می کنیم! اما این در پایان جلسه بود، زمانی که تماشاچیان شروع به ایجاد صحنه کردند.

هیتون می‌خواهد با یکی از توله‌سگ‌ها پرواز کند، اما یکی از کارمندان BuzzFeed به او می‌گوید که اجازه انجام این کار را دارد زیرا او یک پرواز سگ آینده دارد. هیتون می‌گوید که «باید با همسرش صحبت کند» زیرا نمی‌داند چگونه به چیزی خیلی شیرین نه بگوید.

اگرچه می توان حدس زد که هیتون و دایر نامزد نیستند، اما ممکن است فقط از نام مستعار زیبا استفاده کنند. استفاده هیتون از “شوهر” به جای “نیمه بهتر من” آنها را به این باور می رساند که فقط ابراز احساساتشان است، نه یک امر رسمی. معناشناسی بدون شک در مرکز همه چیز قرار دارد!

طرفداران این زوج می دانند که عاشقانه خود را مخفی نگه می دارند و زیاد در مورد آن صحبت نمی کنند. اکانت های اینستاگرام آن ها عکس دارد، اما آن ها را اغلب به روز نمی کنند. دایر به Cosmopolitan UK گفت که وسواس فالوورهای آنها در رابطه با آنها را در مصاحبه با مجله درک نمی کند.

اطلاعات بیشتر:

آخرین پست های نیکی اتکیسون (همه را ببین)دیدگاهتان را بنویسید