آیا چهار فریبکار فکر می کنند می توانند پایه های این انقلاب را سست کنند؟ / از یمن تا آمریکای جنوبی نسبت به این انقلاب احساس مسئولیت می کنند / زنده ماندن در فضای مجازی یک معجزه است


امام جمعه یاسوج گفت: در فضای مجازی جان های زیادی را از دست داده ایم. زنده ماندن در این فضای مجازی یک معجزه است.»

به گزارش فارس، آیت الله سید نصیر حسینی در خطبه های نماز جمعه این هفته مرکز استان کهگیلویه بویراحمد میلاد پیامبر اسلام و امام جعفر صادق را تبریک گفت. بدون آن دین نیست، حلال و حرام خداوند تعریف نمی شود و ما به علم آخرت نمی رسیم.

فرمود: «اگر پیامبر خدا نبود، دنیای حیوانی و غیر جاندار را رها نمی کردیم و به عالم انسانی روی نمی آوردیم، شخصی که حلال و حرام خداوند را نداند. و کسانی که مقدسات را قبول ندارند، انسان و بی ارزش نمی دانند.

حسینی در ادامه خطبه های نماز جمعه این هفته به موضوع استاندارد اشاره کرد و گفت: باید بر کیفیت کالا نظارت کنیم، کیفیت خوب و کالا در دسترس مردم باشد، تقلب در تولید نباشد، تقلب منجر به کم فروشی می شود.

وی به روز انجمن اولیا و مربیان اشاره کرد و افزود: والدین و مربیان باید در مورد تربیت فرزندان خود با یکدیگر مشورت کنند، بی احتیاطی صورت نگیرد، نسبت به این موضوع حساس باشند، اسلامی داشته باشند، دغدغه‌های دینی، اخلاقی و تربیتی این دانش‌آموزان هستند که کشور را اداره می‌کنند که اگر تربیت شوند آینده کشور ما تضمین می‌شود.

حسینی بیان کرد: دانش آموزی که چندین سال درس می خواند باید بتواند در جامعه نقش آفرینی کند، مسائل کاربردی را به کودکان بیاموزد، در گذشته بچه ها همزمان کار می کردند و درس می خواندند و در 12 و 13 سالگی زندگی خود را اداره می کردند. ما باید رفتار فعلی خود را مرور کنیم و سیستم آموزشی را موثر کنیم.

وی در ادامه به سخنان مقام معظم رهبری در خصوص قیام های پراکنده اخیر اشاره کرد و گفت: دشمن نسبت به پیشرفت کشور ما منفعلانه واکنش نشان می دهد و از همان اول انقلاب دست به توطئه زدند زیرا پیشرفت را می بینند و شاخص ها را رصد می کنند. این پیشرفت ها در آمارهای جهانی دیده می شود، بنابراین به هر بهانه ای مخالفت می کنند و تلاش می کنند نظام جمهوری اسلامی را زمین گیر کنند، اما ابتکار عمل در دست آنها نیست.

نماینده ولی فقیه در استان گفت: نظام فقط متعلق به مردم ایران نیست بلکه از یمن تا آمریکای جنوبی همه آزادگان جهان در قبال این انقلاب احساس مسئولیت می کنند.

وی به سفر خود به اربعین اشاره کرد و گفت: برخی از عراقی هایی که در خانه هایشان با آنها صحبت کردیم آنقدر تحلیل قوی از جمهوری اسلامی داشتند که ما شگفت زده شدیم. مسئولیت می پذیرند.

حسینی یادآور شد: چهار فریب خورده فکر می‌کنند می‌توانند پایه‌های این انقلاب را سست کنند، اشتباه می‌کنند. همانطور که امام فرمودند اینقدر خرج نکنید، نگران نباشید که چیزی به شما نمی رسد، آنهایی که دروغ گفتند باید جواب بدهند، باید پاسخگوی خون ریخته شده، جنایت، تحریک احساسات جوانان و شورش باشند. .

نماینده ولی فقیه در استان گفت: مردم و جوانان کشورمان در صحنه هوشیار و بیدار هستند. وقتی میلیون ها نفر به خیابان ها می آیند، دشمنان را نمی بینند، اما ده شورشی را بزرگ جلوه می دهند.”

وی افزود: اکثر جوانان ما آگاهند که باید با این جوانان مثل طلا رفتار کرد، اما فضای مجازی سال ها و 24 ساعت شبانه روز این جوانان را بمباران می کند و به دنبال از بین بردن اعتماد مردم به نظام بوده است. از دست دادن افراد زیادی در فضای سایبری زندگی می کنند، زنده ماندن در این فضای سایبری یک معجزه است.

دیدگاهتان را بنویسید