اختصاص بودجه 29 میلیارد تومانی برای توسعه و ترویج فرهنگ شهادت در استان ایلامایسنا/ ایلام استاندار ایلام با اشاره به اختصاص 29 میلیارد تومان برای توسعه و ترویج فرهنگ شهادت گفت: از این میزان 25 میلیارد تومان برای مرمت و بازسازی یادمان ها و 5 میلیارد تومان اختصاص یافت. قرار شد گلزار شهدا ساماندهی شود.

حسن بهرام نیا در بیستمین جلسه شورای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت در استان ایلام اظهار داشت: هر چه داریم از برکت خون شهید است. این یک واقعیت است. شهدا زاده عشق هستند. همه باید شهید بگویند. توجه به شهدا نه تنها یک امر دینی بلکه ملی است.
استاندار ایلام با اشاره به اختصاص 29 میلیارد تومان برای توسعه و ترویج فرهنگ شهادت گفت: از این میزان 25 میلیارد تومان برای مرمت و بازسازی یادمان ها و 5 میلیارد تومان اختصاص یافت. قرار شد گلزار شهدا ساماندهی شود. برای اولین بار در استان مبلغ قابل توجهی به این معضل اختصاص یافت.
بهرام نیا ادامه داد: موضوع بعدی تجلیل از خانواده شهدا و ایثارگران است. این موضوع به تمامی مدیران گزارش شده است. حداقل سالی یک بار به دیدار خانواده شهدا می روند. من فرصت حضور در این شورش ها را داشتم.
وی ادامه داد: سوال بعدی در مورد کرامت شهدا و ایثارگران ادارات است. مدیران موظف به ارتقای فرزندان این بستگان هستند. پیش بینی می شود از ظرفیت موسسه کوثر در رابطه با اشتغال فرزندان شهید استفاده شود. ما می توانیم روی این ظرفیت سرمایه گذاری کنیم و تعدادی از این افراد فوق العاده را استخدام کنیم.
انتهای پیام

جادوگران

مطالب پیشنهادی


ایسنا/ رئیس واحد پیش بینی خطرات و مدیریت بحران هواشناسی اداره کل هواشناسی استان زنجان…

دیدگاهتان را بنویسید