ادامه مذاکرات با سلام/ تراکتورسازی به سراغ گزینه های دیگر رفت


به گزارش ایسنا، پس از افزایش درخواستی آرتورول سالم در فصل گذشته، سرمربی تراکتورسازی برای حضور روی نیمکت پرشورها در لیگ بیست و دوم با چالش هایی با این مربی ترک مواجه شد. در همین رابطه باشگاه تراکتورسازی امشب (جمعه) در اطلاعیه ای شرایط واگذاری این باشگاه را تشریح کرد که در ادامه می خوانید:

وی ادامه داد: در پی نگرانی جمعی هواداران محترم باشگاه تراکتورسازی نسبت به وضعیت سرمربی آینده و روند نقل و انتقالات، به اطلاع این هواداران عزیز می رساند که هیئت مدیره و مدیریت باشگاه برای انتخاب سرمربی آینده این تیم، مذاکره با آقای دکتر را در اولویت قرار داده است. سالم. . برای جلوگیری از اتلاف وقت، در کنار مذاکرات جدی با آقای سالم، مذاکرات موازی با سایر گزینه ها برای هدایت تیم بزرگ تراکتور برای حضور پرقدرت در مسابقات فصل آینده و قطعا در روزهای آینده نیز انجام خواهد شد. این تیم به سطح مربیگری می رسد. نام و اعتبار باشگاه بزرگ تراکتورسازی به ودیعه گذاشته خواهد شد.

همچنین به هواداران پرشور و محترم تراکتورسازی این اطمینان را می دهیم که کمیته نقل و انتقالات باشگاه از تقویت تیم اطلاعی ندارد و مذاکرات با بازیکنان فعلی تیم برای تمدید قرارداد و مذاکره با بازیکنان با کیفیت برای پیوستن به تیم را زیر نظر دارد. اما با توجه به شرایط حاکم بر بازار نقل و انتقالات و جلوگیری از سوء استفاده و بازارهای داغ احتمالی، از افشای اسامی افراد خودداری می شود.

باشگاه تراکتورسازی دغدغه های هواداران پرشور خود را کاملا درک می کند و تمام تلاش مدیران باشگاه بر این است که تیمی قدرتمند بسازند و تمام نیازهای هواداران را برآورده کنند.

هواداران به راحتی می توانند اخبار مربوط به نقل و انتقالات تراکتورسازی را تنها از طریق رسانه های رسمی باشگاه دنبال کنند و به شایعات و حاشیه سازی های فضای مجازی توجهی نداشته باشند. از علاقه مندان به تراکتورسازی دعوت می شود تا به مدیریت باشگاه اعتماد کنند. قطعا در روزهای آینده خبرهای خوبی برای هواداران خواهیم داشت.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید