ازرا میلر متهم به میزبانی از کودکان و مادرشان در مزرعه است


متوجه شدیم که پدر این کودکان نیز نگران فرزندانش و امنیت آنها بوده که اهل هاوایی است.

ازرا میلر با گروگان ها در مزرعه اش

ازرا میلر، 25 ساله، نیز در یک مجله ایمنی توضیح داد، اما او می خواهد در مزرعه میلر زندگی کند و توضیح داد که این مکان می تواند بهشتی شفابخش برای او و فرزندانش باشد.

ازرا میلر متهم به میزبانی از کودکان و مادرشان در مزرعه است

فرزندان او بین 1 تا 5 سال توصیف شده اند. او فاش کرد که میلر چنین محیط امنی را برای فرزندانش فراهم کرده بود و به او کمک زیادی کرد تا از رنجی که کشیده بود خلاص شود و او آن را یک آزارگر سابق نامید.

او از فروردین ماه با فرزندانش در این مزرعه زندگی می کند.

بر اساس گزارش های متعدد، ازرا میلر ادعا می کند که یک مادر جوان و سه فرزند خردسالش را در مزرعه ای در ورمونت قرار داده است.

منابع زیادی در مورد مسائل ایمنی این 3 کودک که گفته می شود بین 1 تا 5 سال سن دارند، توضیح می دهند، اما بدون هیچ اطلاعاتی، سلاح های بدون مراقبت در خانه این بازیگر وجود دارد.

بر اساس تصاویری که در ماه آوریل منتشر شد، می‌توانیم ببینیم که حداقل هشت سلاح تهاجمی در اتاق نشیمن پراکنده شده است.

رولینگ استون گزارش داد که این زن قبلاً در ماه مه گذشته یک پرونده خشونت خانگی و پدری را علیه پدر فرزندانش در هاوایی تشکیل داده بود، اما به دلایلی هر دو در دادگاه حاضر نشدند و پرونده منتفی شد.

ازرا میلر با گروگان ها در مزرعه اش

پس از شنیدن همه اتهامات، تمام اتهامات بدرفتاری که علیه پدر گزارش شده بود، رد شد. در دو ماه گذشته، ستاره فلش توسط جنجال بر سر این پرونده احاطه شده است.

این بازیگر در حال حاضر با دو بازداشت در هاوایی به دلیل رفتار نادرست خود در یک بار محلی روبرو است.

یک ماه پیش یکی از والدین نگران این بازیگر را متهم کرد که گفته می شود از فرزند 18 ساله خود حمایت و استفاده می کند. داکوتای شمالی با رفتارهای دستکاری روانی، اما این جوان 18 ساله این ادعا را رد کرد.

در فروردین ماه نیز پدر شکایتی را مطرح کرد و از مادر شکایت داخلی داد اما همچنان در جریان است. او گفت که مادر بچه ها را از کشور خارج کرده است.

چون مادر این خانه را برای آنها بهشت ​​توصیف کرده و گفته است که ممکن است اسلحه هایی داشته باشند که برای دفاع از خود آنجا بوده و در قسمتی از خانه زندگی می کنند که بچه ها هرگز آنجا نرفته اند.

مادر همچنین گفت که فرزندانش در حین درمان توانسته‌اند بیشتر در آنجا استراحت کنند زیرا ازرا امنیت و مراقبت را برای آنها فراهم می‌کند و آنها احساس امنیت بیشتری می‌کنند.

همچنین مطلع شدیم که پدر نگران نیز توضیح داده بود که او نیز از فروردین ماه در تلاش برای بازگرداندن فرزندانش بوده است.

او با اداره امور کودکان و خانواده ها و پلیس محلی تماس گرفت تا وضعیت سلامتی و نحوه زندگی کودکان را بررسی کند.

او همیشه دوست داشت در مورد فرزندانش بداند زیرا بسیار نگران آنها بود.

بیشتر بخوانید:

تیلور سوئیفت روز جمعه آهنگ «کارولینا» را منتشر کرد

جانی دپ در تور اروپا با گروهش هالیوود خون آشام ها!

بررسی های LeanBiome: آخرین گزارش مطالعه (2022)

آخرین انتشارات از Powdersville Post (همه را ببین)دیدگاهتان را بنویسید