از خطوط نترسید: بیشتر چیزها تغییر می کنند


مدتی گذشت ، اگر شما با صبر و حوصله منتظر بودید تا ببینید در آینده چه اتفاقی می افتد ، عذرخواهی می کنم! باور کنید من با شما هستم. در حال حاضر من روی مبل نشسته ام و روی iPad خود می نویسم ، که سال گذشته برای خرید منظم نقاشی آن را خریدم. در عوض ، من در پایان بیشتر خواندم که بد نیست ، اما قطعاً قصد اصلی من نبود.

به هر حال ، من هنوز در ارتباط هستم! اما من یک خبر هم دارم: حدود یک هفته پس از ارسال آخرین پست در اینجا اخراج شدم. بنابراین من وقت آزاد زیادی داشتم و خیلی فکر کردم که بعد کجا باید بروم. من در ابتدا واقعاً از این موضوع ناراحت بودم ، اما اکنون می بینم که می تواند چیز خوبی باشد؟ سعی می کنم مثبت بمانم

دوباره شروع کردم به نقاشی ، برای شروع! برای دیگری متوجه شدم که واقعاً خوب است که تفریح ​​کنم و در کارهای اداری خوب هستم. من دوست دارم به مردم کمک کنم و یک سیستم پشتیبانی خوب باشم. من مطمئن نیستم که جاه طلبی های بالاتری برای یک حرفه رسمی دارم. همچنین ، آخرین باری که تمام تلاش خود را برای هنرمند بودن انجام دادم ، احتمالاً آن را در نیمه راه انجام دادم و هنوز موفقیت های خوبی کسب کردم. بنابراین شاید اگر در این زمان تمام وقتم را پیش ببرم ، اگر نتوانم تمام عمرم را از آن برآورده کنم؟ امیدوارم بتوانم از این زمان “رایگان” برای انجام ittttt allllllreaddddy استفاده کنم. داشتن این آزادی در حال حاضر بسیار خوب است. من سعی می کنم با رفتن با نقاشی ام ریتم بگیرم ، اما مدتی طول می کشد.

من نیز کاملاً به جوشکاری معتاد شدم. تاشو و دوختن دست. این مدت زمان شگفت انگیزی طول می کشد ، اما من واقعاً عاشق پذیرفتن روشهای سنتی انجام این کار هستم. من عاشق این هستم که بتوانم روی مبل بنشینم و چیزی زیبا و مفید خلق کنم. من مجبور شدم امروز استراحت کنم زیرا دست ها ، بازوها و شانه های من از اولین جلسه دیروز من برای لحاف زدن درد می کرد. اولین بار !! فکر می کنم به آن علاقه دارم.

سرانجام ، خبری که منتظر آن بودید: آیا من هنوز روی مواد غذایی خود کار می کنم؟ پاسخ بله است. من هفته ای حدود یک پوند کم و بیش کم می کنم و وسواس هیچ چیز را ندارم. من فقط سعی می کنم وقتی گرسنه هستم غذا بخورم و حدس بزنم نوعی روزه داری متناوب انجام داده ام اما نه به طور رسمی. من همچنین آنچه را که می خواهم می خورم اما سعی می کنم زیاد آشغال نخورم. این فقط راهی است که من دوست دارم غذا بخورم. من تصمیم گرفتم نوشیدن نوشابه را متوقف نکنم ، اما ویژگی آب را نیز افزایش دادم زیرا طعم آن واقعا خوب است ، می دانید؟ گاهی فقط آب کافی است. اما من همچنین در زندگی ام به یک گاز طبیعی شیرین احتیاج دارم ، و بله ، من آب seltzer را امتحان کرده ام که من نیز دوست دارم اما این یکسان نیست ، بنابراین حتی آن را امتحان نکنید.

جنبه منفی آن این است که من احساس می کردم یک گند کل هستم ، بیشتر از آنچه در زندگی ام انجام داده ام اگر صادق باشم. بدترین چیز در مورد اخراج هنگام انجام این کار این بود که بیمه درمانی من از اول ماه مه شروع شد و از نوع خوبی بود – مانند کلمه پلاتینی ، عزیزم! من واقعا منتظر استفاده از آن بودم. بنابراین از پنجره بیرون است و من بدون مراجعه به پزشک زحمت نمی کشم مگر اینکه در بستر مرگ باشد ، و حتی در این صورت ،

…؟

تمام بدنم درد دائمی دارد. همه تا انگشتان دست من. بعضی روزها بهتر از روزهای دیگر هستند ، اما اخیراً روزهای خوبی نبوده است. واقعاً مضحک است و واقعاً خسته کننده است. این تمرین به غیر از کمک به راه اندازی باغ سبزی اتفاق نیفتاد و من احتمالاً درد را کنار می گذارم و در قسمت های دیگر حیاط کار می کنم که دوست دارم دوباره زیبا جلوه کنم. فقط … نمی دانم. سخته.

بنابراین من آنجا هستم. اوه ، و من موهای چتری را قطع کردم! بزرگ.

بگو چه اتفاقی برایت می افتد! دوست دارم بشنوم.

دیدگاهتان را بنویسید