اسکات اسپیدمن مدعی است که آب راز جوانی اوست!!


اسکات اسپیدمن، فارغ التحصیل فلیسیتی، به شوخی گفت که رژیم غذایی تام بردی برای نوشیدن مقادیر زیادی آب راز ظاهر جوان و جوانی بی پایان او بود.

اسکات اسپیدمن مدعی است که آب کلید ظاهر جوان اوست!!!

بازیگر «آناتومی گری» در پاسخ به این سوال که آیا شش نقاشی رنگ روغن روی سقف «پرتره دوریان گری» پوسیده است یا خیر، گفت که آب زیادی مصرف کرده است.

اسکات اسپیدمن مدعی است که آب راز جوانی اوست

این بازیگر 46 ساله قبل از اینکه ادعا کند پیر است، پنجشنبه شب در مراسم اکران فیلم جنایات آینده در نیویورک به ما گفت که رژیم غذایی تام بردی را دنبال می کند و مقدار زیادی آب می نوشد. اگر به عکس های من مربوط به همین پنج سال پیش نگاه کنید، می بینید که من پیر شده ام.

طبق گزارش ها، این بازیکن معروف هر روز 14 تا 37 لیوان آب هشت اونس می نوشد.

اسکات اسپیدمن کیست؟

بازیگر بریتانیایی-کانادایی اسکات اسپیدمن (زاده ۱ سپتامبر ۱۹۷۵) یک هنرپیشه بریتانیایی-کانادایی است. به عنوان بن کاوینگتون در درام نوجوانان Felicity و به عنوان ترکیبی از لایکان خون‌آشام مایکل کوروین در فیلم‌های ترسناک/اکشن گوتیک سری Underworld، شاید بیشتر شناخته شده باشد. رابرت اسکات اسپیدمن بازیگر بریتانیایی-کانادایی در تورنتو به دنیا آمد. او در نقش بن کاوینگتون به خاطر بازی در سریال تلویزیونی درام عصر جدید Felicity، شهرت و تحسین منتقدان را به دست آورد.

اسکات اسپیدمن به خاطر بازی در نقش مایکل کوروین، یک لایکان و خون آشام ترکیبی در فیلم های ترسناک گوتیک Underworld، به خوبی شناخته شده است. در تریلر جنایی Animal Kingdom از TNT، اسکات اسپیدمن نقش بری باز بلک ول را بازی کرد، نقشی که به خاطر آن به خوبی شناخته شده است.

موارد دیگر عبارتند از Duets و Dark Blue و The Strangers، Barney’s Version و The Vow و غیره. حضور برجسته او در چندین فیلم، فیلم های تلویزیونی، برنامه های تلویزیونی و کتاب های داستان نویسی باعث تحسین او شده است. اسکات اسپیدمن در سال 2021 در نقش دکتر نیک مارش در فصل 14 سریال Gray’s Anatomy ظاهر شد.

ورزش دو و میدانی نیز می تواند عاملی برای جوان بودن او باشد!!

اسپیدمن قبل از شروع حرفه بازیگری، عضو تیم ملی شنای جوانان کانادا بود. او در مسابقات شنای المپیک 1992 شرکت کرد و در مجموع نهم شد، اما آسیب دیدگی گردن مانع از ادامه فعالیت خود در شنای رقابتی شد.

وی گفت: حتی اگر به المپیک هم رسیده بودم، هرگز مثل یک نویسنده علمی تخیلی نمی شدم. [citation needed] من هرگز قصد نداشتم شناگر رقابتی شوم.»

نتیجه

از زمان تبدیل شدن به یک بازیگر برنده جوایز، اسپیدمن در چندین فیلم بازی کرده است که مورد تحسین منتقدان فیلم قرار گرفته است و هرگز فرصتی برای دیدن آنها در پرده بزرگ از دست نمی دهند.

او گفت که می‌خواهد برای نقش رابین در «بتمن برای همیشه» در شبکه «سیتی تی‌وی» در تورنتو تست بازیگری بدهد. اگرچه کریس اودانل تا حدی انتخاب شد، اسکات اسپیدمن توانست شغلی پیدا کند و شروع به تست بازیگری برای تلویزیون و فیلم کانادا کند.

نت ورث، اولین نقش تلویزیونی او، در سال 1995 به دست آمد. در حالی که در نیویورک زندگی می کرد، قبل از بازگشت به زادگاهش برای تکمیل تحصیلاتش، در خانه نمایش محله حضور یافت. فلیسیتی، یک برنامه تلویزیونی پرطرفدار، از طریق آژانسش با او تماس گرفت و از او خواست که به یک تست آزمایشی بیاید.

همچنین ببینید:

آخرین پست های نیکی اتکیسون (همه را ببین)دیدگاهتان را بنویسید