اصفهان مدال های جهانی را فتح کرد
ایسنا/ اصفهان رئیس فدراسیون تیراندازی گفت: اصفهان تیراندازی بالایی دارد و می تواند مدال های جهانی را جارو کند.

مرتیس گربانی امروز (شنبه 21 خرداد) در مراسم افتتاحیه سالن تیراندازی شهید محسن هزائی (بزرگترین و مجهزترین مرکز تیراندازی استان اصفهان) با تجلیل از مردم شهیدپرور مبارکه گفت: اصفهان. او از زمان جنگ همیشه در همه عرصه ها پیشرو بوده است. امیدوارم بتوانیم مجموعه ورزشی سپاهان را به مجموعه المپیک سپاهان تبدیل کنیم.

وی با تاکید بر نقش موثر اصفهان در مجامع ورزشی افزود: 145 مقام جهانی در رشته تیراندازی است و این رشته دارای 145 مدال المپیک است که یکی از آنها سهم اصفهان است و اصفهان باید مدال های جهانی را جارو کند.

قربانی یادآور می شود: 28 سال سابقه حضور در تیم تیراندازی را داشتم و به دلیل احترامی که برای پیشکسوتان و ورزشکاران این رشته قائل هستم با وجود بدهی آنها را به برزیل و باکو فرستادم که نتایج درخشانی به همراه داشت.

به گزارش ایسنا، رئیس فدراسیون تیراندازی از انتخاب خوب مدیرعامل باشگاه سپاهان که امام هشتم را برای افتتاح این سالن برای تولدش انتخاب کردند، تشکر کرد.

در این مراسم که از ساعت 17 در کمپ ورزشی صفایه اصفهان برگزار شد، رئیس فدراسیون تیراندازی، مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه، مدیرعامل باشگاه سپاهان، امام جمعه مبارکه، نماینده مردم مبارکه در حضور داشتند. مجلس شورای اسلامی، تعدادی از قهرمانان و سرمربیان، اعضای هیئت مدیره فولاد مبارکه و خانواده شهید هزائی.

انتهای پیام/

جادوگران

محتوای پیشنهادی


اریک ماکسیم چوپوموتینگ به فکر جدایی از بایرن است. به گزارش ایسنا، روبرت لواندوفسکی مهاجم …

دیدگاهتان را بنویسید