افرادی که دست به شورش می زنند اردبیلی نیستند


نماینده مردم اردبیل در مجلس با بیان اینکه کسانی که در اغتشاشات اخیر اردبیل حضور داشتند مردم اردبیل نبودند اظهار داشت: مردم اردبیل متدین، فداکار و وفادار به انقلاب، نظام و شهدا هستند. از اظهارات اسطوره های ورزش در خصوص مشکلات اخیر متاسفم.

به گزارش ایلنا، سیدکاظم موسوی در جلسه علنی امروز (یکشنبه، 3 مهرماه) شورای اسلامی در نطق خود گفت: اردبیل شهر حسینی و اباالفضلی است، حاضران در اغتشاشات اخیر اردبیل نیستند. مردم اردبیل، مردم اردبیل مردمی متدین هستند، فداکار انقلاب، نظام و شهدا هستند. اردبیل بیش از 3500 شهید دارد و شهیدانی چون برزگرها، فخرزاده ها و مدافعان حرم را تربیت کرده و به جامعه بشری معرفی کرده است.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس افزود: از اظهارات اسطوره های ورزش در خصوص مسائل اخیر متاسفم. آنها باید توجه داشته باشند که در چارچوب امنیت فراهم شده توانستند به اسطوره تبدیل شوند، اما امروز از شورشیان حمایت می کنند، این افراد باید احترام خود را حفظ کنند.

وی یادآور شد: دشمن پشت این اغتشاشات است و برای ما فرمایشات مقام معظم رهبری محل صحبت است بنابراین اجازه نخواهیم داد دشمن از این فضا سوء استفاده کند.

موسوی ادامه داد: در اردبیل هیچ اتفاقی نیفتاد. طبق بررسی ها والدین دختر متوفی 2 سال پیش طلاق گرفتند و پدر این دختر به تازگی اعدام شده است، بنابراین این دختر اصلا در مدرسه مورد نظر درس نمی خواند. «چند روز پیش قرصی خورد و دشمن از آن سوء استفاده کرد تا به هدف جنایتکارانه خود عمل کند.

دیدگاهتان را بنویسید