امشب مهمانان برنامه The One Show چه کسانی هستند؟


 • ما برای محصولات خریداری شده از طریق پیوندهای موجود در این مقاله کمیسیون دریافت می کنیم.

 • در حالی که طرفداران مشتاقانه منتظر قسمت دیگری از برنامه پربیننده BBC One هستند ، ما فاش می کنیم که مهمانان در مورد چه چیزی صحبت می کنند تنها نمایش امروز عصر

  یکی از نکات جالب عصرهای روزهای هفته ما این است که بعد از یک روز سخت در محل کار روی مبل بنشینیم و از اتفاقات جهان مطلع شویم.

  در کنار رویدادهای کنونی ، مهمانان برجسته و گاهی اوقات سری A نیز حضور دارند که با مجریان جدید برنامه One Show گپ می زنند. و ما یک اسکاپ داخلی داریم که در برنامه ویژه امشب ظاهر می شود …

  امشب مهمانان برنامه One Show چه کسانی هستند؟

  مک فلای درامر ، ترانه سرا و قهرمان سابق Strictly Harry Judd امشب (30 سپتامبر 2021) مجری برنامه The One Show خواهد بود.

  او به مبل سبز معروف می رود تا درباره آخرین پروژه های هیجان انگیز خود بحث کند.

  هری جاد

  درامر هری جاد ظاهر می شود تنها نمایش امروز عصر

  این دختر 35 ساله بیشتر به خاطر عضویت در پسربچه انگلیسی شناخته می شود مک فلای، همراه با تام فلچر ، دنی جونز و داگی پوینتر.

  در سال 2011 ، هری پس از آنکه با والس در Strictly در سال 2011 راهی پیروزی شد ، جام Glitterball را به خانه برد. و بدون شک او در مورد مسابقه Strictly Come Dancing 2021 ، تام فلچر ، هم گروهی و دوست خود ، حرف های زیادی برای گفتن خواهد داشت.

  او همچنین اولین کتاب خود را منتشر کرد تناسب اندام داشته باشید ، شاد باشید در سال 2017

  هری با ویزیست نوازنده ایزی جاد ازدواج کرده است که در آنجا ظاهر شد برنامه ی استعداد یابی در بریتانیا در سال 2008 – رسیدن به فینال به عنوان بخشی از گروه کلاسیک نردبانبه

  هری جاد و همسرش ایزی با فرزندانشان لولا و کیت

  اعتبار: گتی

  آنها در سال 2012 ازدواج کردند و دارای دو فرزند با هم هستند: دختر لولا و پسر کیت.

  در آوریل 2021 ، ایزی اعلام کرد که سومین فرزندش را باردار است. و این زوج در ویدئویی شیرین در ماه ژوئیه جنسیت فرزند سوم خود را تایید کردند.

  ایزی و هری درمورد مشکلات خود برای IVF بر سر داشتن خانواده در گذشته صحبت کرده بودند. با اولین دور آنها در 2012 ، منجر به سقط جنین شد. اگرچه خوشبختانه ، والدین دیری نگذشت که لولا در سال 2016 متولد شد و کیت یک سال بعد از راه رسید.

  هری در حال حاضر در حال گردش با پسران مک فلای در بالا و پایین کشور است – و بدون شک در مورد کنسرت آنها روی مبل امشب صحبت خواهد کرد.

  https://www.instagram.com/p/CIG6RZchSUa/

  امشب The One Show ساعت چند است؟

  تنها نمایش انتقال هر شب هفته در 7 بعد از ظهر در BBC Oneبه

  نمایش چت موضعی حدود نیم ساعت طول می کشد. و به طور زنده از خانه پخش بی بی سی در لندن پخش می شود.

  شما همیشه می توانید پس از پخش برنامه ، در صورت درخواست از طریق BBC iPlayer ، از برنامه مطلع شوید.

  The One Show چند وقت است روی آنتن رفته است؟

  تنها نمایش بوده است به مدت 15 سال در حال کار ، با پخش اولین قسمت در 14 اوت 2006.

  از سال 2006 تا 2010 ، برنامه توسط مجریان آدریان چیلس و کریستین بلیکلی کارگردانی شد. مجری فعلی الکس جونز سپس در ژوئیه 2010 از کمدین جیسون منفورد استفاده کرد.

  منفورد چند ماه بعد رفت و مت بیکر مجری به عنوان جانشین او وارد شد. مت به مدت 10 سال مجری برنامه با مادر دو نفر الکس بود. و آخرین نمایش او در 31 مارس 2020 بود.

  ارمنی جناس ، الکس جونز و رونان کیتینگ ، برخی از مجریانی که امشب برنامه The One Show را ارائه می دهند

  اعتبار: بی بی سی

  دو دائمی جدید یک نمایش میزبان در سال 2021 اعلام شد: فوتبالیست سابق Jermaine Jenas و خواننده رونان کیتینگ. و آنها تیم ارائه را در کنار مجری بلند مدت الکس جونز تشکیل می دهند.

  در حالی که الکس در مرخصی زایمان به سر می برد ، چندین مجری با دو مجری همراه شدند. این شامل فوتبالیست سابق الکس اسکات ، بازیکن سابق هاکی ، سام کوئک ، و همچنین مجریان گتین جونز و ریلان کلارک نیل بود.  دیدگاهتان را بنویسید