امیدوارم حرف نزنید/ حرف شما در مورد گشت ارشادی و حجاب هیزم به آتش احساسات ملت است.


مسعود فروغی: آیا آقای ذوالنوری کوه متوجه تردید جوانان نمی شود؟ آیا او نمی بیند که اخبار جعلی رسانه های سعودی در مورد مرگ یک دانشجو و… به راحتی در افکار عمومی منتشر می شود؟ آیا این بدان معناست که او نمی داند که صحبت از شلاق زدن به بهجاب به معنای تعمیق شکاف فعلی است؟ ما می خواهیم باور کنیم که او پاسخ همه این سوالات را نمی داند.

مسعود فروغی سردبیر روزنامه فرهیختگان نوشت: همه می‌دانند که شرایط کشور در یک ماه اخیر خاص است، مرگ مهسا امینی در جریان گشت ارشاد و پاسخ‌های دیرهنگام و نامشخص پلیس و سپس همه. داستان های تلخ در شرایط خاص، رسانه می تواند به منبع پمپاژ جریان منفی قبل از عملکرد مثبت تبدیل شود و به همین دلیل همه صاحبان پلتفرم هایی که رسانه دارند یا به آن دسترسی دارند باید مراقب باشند.

در این زمان که زیر بمباران ارتش رسانه ای دشمن هستیم، یکی از نمایندگان معروف مجلس در گفت و گو با رسانه ها اظهارات حاشیه ساز جدیدی کرد، آقای ذوالنوری گفت: در ماده 638 قانون مجازات اسلامی نیز رعایت نکردن حجاب آمده است. جرم است و جرم تلقی می شود و مجازات متخلفان را 74 ضربه شلاق و دو ماه حبس یا جزای نقدی به جای حبس می داند.

نماینده قم در مجلس انگار در دنیای دیگری زندگی می کند و نمی فهمد که این حرف ها هیزمی بر آتش احساسات ملت است. مگر رهبر انقلاب نگفتند حجاب مشکلی ندارد؟ آیا آقای ذوالنوری کوه شک جوانان را نمی بیند؟ آیا او نمی بیند که اخبار جعلی رسانه های سعودی در مورد مرگ یک دانشجو و… به راحتی در افکار عمومی منتشر می شود؟ آیا این بدان معناست که او نمی داند که صحبت از شلاق زدن به بهجاب به معنای تعمیق شکاف فعلی است؟ ما می خواهیم باور کنیم که او پاسخ همه این سوالات را نمی داند.

دیدگاهتان را بنویسید