انهدام باند قاچاق اسلحه در خورالعظیم خوزستان


پس از درگیری و دستگیری افراد، ماموران مرزی به جستجو و رصد منطقه هدف پرداختند که در این رابطه 50 قبضه سلاح کلت به همراه 100 عدد تیغه خشاب برای آنها کشف شد.

با تلاش مرزبانی خوزستان، باند قاچاق اسلحه و مهمات در خورالعظیم منهدم شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران؛ فرمانده مرزبانی خوزستان گفت: با توجه به تقویت اقدامات مرزبانی و اجرای طرح مبارزه با قاچاق مواد مخدر، سلاح و مهمات و رصد اطلاعات مرزبانی مرزبانی هنگ در دشت آزادگان و پس از دریافت اطلاعات مبنی بر قاچاق سلاح و مهمات توسط قاچاقچیان، موضوع پرونده ویژه در دستور کار ماموران مرزبانی قرار گرفت.

سردار پاکباز می گوید: ماموران با تشکیل چند گروه ضربت و یا راه اندازی گشت و کمین هدفمند و با استفاده از تجهیزات الکترونیکی و نوری و میکرو پرندگان توانستند در یک عملیات هماهنگ 2 نفر را دستگیر کنند.

وی ادامه داد: پس از درگیری و دستگیری افراد، ماموران مرزی به بررسی و رصد منطقه مورد نظر پرداختند و در این رابطه 50 قبضه سلاح جنگی به همراه 100 تیغه خشاب مربوطه کشف کردند.

فرمانده مرزبانی خوزستان گفت: با توجه به اینکه در دسترس بودن سلاح یکی از عوامل ایجاد جرایم خشن از جمله تیراندازی، قتل و سرقت های مسلحانه در اعماق کشور است، مرزبانی خوزستان با قاچاقچیان اسلحه و مهمات به طور کامل برخورد می کند. جدیت و قاطعیت

سردار پاکباز گفت: متهم دستگیر شده به همراه سلاح های کشف شده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع ذیصلاح شد.

دیدگاهتان را بنویسید