انواع مشاوره روانشناسی شخصی و تجاری – ون تس


اساساً، ما روانشناسانی هستیم که با ذهنیت تجاری، مشاوره روانشناسی کسب و کار را ارائه می دهیم تا به سازمان ها کمک کنیم تا نیروی کار شادتر، سالم تر و مولدتر ایجاد کنند. این ماژول آنلاین دانش‌آموزان را قادر می‌سازد تا نقش روان‌شناسی شغلی را در پرداختن به این چالش‌ها و اینکه چگونه نظریه روان‌شناختی زیربنای عمل در محیط کار و سازمان‌ها است، درک کنند. اگر یک روانشناس تجاری بخشی از تیم استخدام یک سازمان باشد، آنها بر مهارت ها و تجربه کاندیداها تمرکز می کنند و ارزیابی می کنند که آیا می توانند با فرهنگ شرکت مطابقت داشته باشند یا خیر.

در PCL، لوئیز عمدتاً با قطب‌نمای نوع ریسک کار می‌کند، یک ارزیابی شخصیتی مبتنی بر قدرت که بر تصمیم‌گیری ما تمرکز دارد. او همچنین کاربر آزمون را در آزمون استعداد و شخصیت حرفه ای هدایت می کند و کار داوطلب را برای بررسی به BPS ارسال و ارزیابی می کند. نحوه سازماندهی یک شرکت می تواند بر عملکرد بقیه شرکت تأثیر زیادی بگذارد. یک روانشناس I/O وارد می شود تا قبل از پیشنهاد بهبود در توسعه و مدیریت سازمان، ارزیابی کند که شرکت چقدر کارآمد، مولد، سودآور و به طور کلی خوشحال است.

با ترکیب روش های مختلف در مشاوره روانشناسی کسب و کار و به صورت جداگانه می توانم مناسب ترین و موثرترین راه حل را برای هر مشتری ارائه دهم. با مشخصات حرفه ای غنی و متنوع خود، می توانم شما را از طریق چالش های زندگی شخصی یا حرفه ای تان راهنمایی کنم. اولین تعریف روانشناسی کسب و کار با نام روانشناسی صنعتی ظاهر شد. این رشته عمدتاً به کار علمی در اروپا در اواخر قرن شانزدهم می پردازد.

در برخی موارد، تمرکز بر کارکنان اداری به جای کارکنان حرفه ای است. هدف این پژوهش تحلیل معانی و تأثیرات نمادگرایی در رابطه با جنسیت و صدای ناگفته بین محوطه باستانی و آثار هنری معاصر الهام گرفته از آن است. هنگامی که در مورد بهترین رویکرد به توافق رسیدیم، می توانیم جلسات را به صورت آنلاین از طریق زوم یا مشاوره حضوری در دفتر من در کپنهاگ، اوستربرو یا شانگهای چین آغاز کنیم.

اصول و آزمون‌های روان‌شناختی اغلب توسط روان‌شناسان I/O برای کمک به کسب‌وکارها استفاده می‌شود تا نامزدهایی را انتخاب کنند که برای موقعیت‌های خاص مناسب‌تر هستند. مراکز ارزیابی، مصاحبه های رفتاری و شبیه سازی های شغلی از جمله ابزارهایی هستند که می توان از آنها برای مشاهده عملکرد خوب یک کارمند در یک موقعیت خاص استفاده کرد. در صورتی که مدرک تحصیلی متقاضی کمتر از 36 ساعت باشد، باید دوره های مورد نیاز در مقطع کارشناسی ارشد را تا 36 ساعت طی یک سال پس از پذیرش در برنامه تکمیل کنند. متقاضیانی که با کمتر از 36 امتیاز وارد برنامه کارشناسی ارشد می شوند، می توانند در مدرسه روانشناسی حرفه ای شیکاگو تسلط پیدا کنند و بر طراحی و اجرای تمام پروژه های مشاوره Blayze Vantage نظارت داشته باشند. اگر می‌خواهید با من در مورد اجرای برنامه‌های پایداری برای سازمان خود صحبت کنید، می‌توانید با من تماس بگیرید یا دکمه سبز رنگ زیر را فشار دهید تا یک مشاوره تلفنی در زمان مناسب خود تنظیم کنید.

ما تجربه محل کار خود را با علم رفتار انسانی ترکیب می کنیم و طیف وسیعی از خدمات ارزیابی و آموزش و توسعه را برای سازمان ها ارائه می دهیم. این برنامه فرصتی برای مطالعه مفاهیم اساسی مدیریت کسب و کار و روانشناسی مشاوره ارائه می دهد. افراد تجاری موفق به بینش متخصصان در زمینه های خارج از حرفه خود اهمیت می دهند. روانشناسان کسب و کار از مهارت های خود برای طوفان فکری، انجام تحقیقات گسترده و ارائه بینش آگاهانه به رهبران کسب و کار استفاده می کنند.

با وجود بسیاری از عوامل تأثیرگذار مانند روابط بین فردی، گردش کار/مدیریت و عملکرد شغلی، انجام نظرسنجی های رضایت کارکنان بدون یک روانشناس معتبر I/O تقریباً غیرممکن است. روانشناسان ورودی/خروجی می توانند فاکتورهای کلیدی را که بیش از همه کمبود دارند شناسایی کنند و با سایر رهبران سازمانی برای طراحی راه حل هایی کار کنند که می تواند سطوح جدیدی از رضایت و عملکرد کارکنان را ایجاد کند. اگرچه ممکن است عجیب به نظر برسد، اما مشاوره روانشناسی صنعتی تحقیقات و تئوری روانشناختی را برای سازمان ها اعمال می کند، نه افراد.

خدمات مشاوره روانشناسی دانشجویی

در مصاحبه های انفرادی، ما با شما کار خواهیم کرد تا مسائل را شناسایی کرده و نحوه کمک به احساس بهتر را برای شما روشن کنیم. ما همچنین اینجا هستیم تا در صورت توصیه از شما در جستجوی درمان بیشتر حمایت کنیم. اگر مشاور حالت تدافعی به خود بگیرد، ممکن است وقت آن رسیده باشد که به دنبال شخص دیگری بگردید. دلیل اینکه ما گاهی به مشاوره نیاز داریم این است که نمی‌توانیم افکار یا رفتارهای خودآزار یا منفی خود را ببینیم و گاهی اوقات به یک ناظر بی‌طرف نیاز داریم تا به آنچه برای دیگران آشکار است اشاره کند. مداخلات مورد استفاده توسط روانشناسان مشاوره می تواند کوتاه مدت یا بلند مدت باشد. آنها اغلب مشکل خاص و هدفمند هستند. این فعالیت‌ها توسط فلسفه‌ای هدایت می‌شوند که به تفاوت‌ها و تنوع فردی اهمیت می‌دهد و بر پیشگیری، توسعه و تنظیم در طول عمر تمرکز دارد.

روانشناسان مشاوره به چگونگی ارتباط فرهنگ با فرآیند و نتیجه مشاوره و کمک جویی علاقه مند هستند. مدل هویت نژادی جانت ای. هولمز می تواند در درک اینکه چگونه رابطه و فرآیند مشاوره می تواند تحت تأثیر هویت نژادی مراجع و مشاور قرار گیرد مفید باشد. تحقیقات اخیر نشان می دهد که مشتریان سیاه پوست در معرض خطر ریز تجاوزات نژادی از سوی مشاوران سفیدپوست هستند.

من دارای مدرک روانشناسی هستم و سابقه کار به عنوان روانشناس ابتدایی و متوسطه را دارم. من در حال حاضر بر آموزش روان درمانی خود در Biosynthesis نظارت می کنم و به صورت خصوصی با مشتریان کار می کنم. در سال های اخیر سلامت روان دانش آموزان از اولویت های سازمان آموزشی بوده است. نتایج این تحقیق نشان می دهد که هر مؤسسه آموزشی باید یک مشاور برای راهنمایی و کمک به دانش آموزان داشته باشد. می تواند محیط خوبی ایجاد کند که دانش آموزان را برای رشد ترغیب کند.

خدمات راهنمایی و مشاوره روانشناسی مدرسه IELEV بر اساس اصول داوطلبانه، محرمانه بودن و قابلیت اطمینان در حین کار با همکاری دانش آموز، معلم و والدین عمل می کند. پس از واجد شرایط بودن، توسعه حرفه ای مستمر بخشی جدایی ناپذیر از حرفه شما خواهد بود و یک نیاز کلیدی برای حفظ ثبت نام HCPC و عضویت مجاز BPS است. برای کار به عنوان مشاور روانشناس در انگلستان باید در Health ثبت نام کرده باشید

به عنوان یک دانش آموز، می دانستم که احساس عدم اطمینان در مورد هدف و معنای زندگی چگونه است. به لطف شخص دیگری توانستم خودم را بهتر بشناسم و همین کمک را به شما ارائه می کنم. خدمات مشاوره روانشناسی به دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه شد. دو نوع مشاوره وجود داشت. مشاوره فردی و گروهی. تعداد دانش آموزانی که از شهریور 1392 تا آذر 1394 برای مشاوره مراجعه کرده اند به شرح زیر است. افرادی که «مشکلات ذهنی مکرر» دارند بیشتر احتمال دارد علائم روان رنجوری را داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید