اونگر، خودروی SUV زیبای جیپ و اولین محصول بدون 4WD (+ عکس)


عصر ایران است یکی از محصولات مهم ارائه شده در نمایشگاه خودرو پاریس امسال، اونگر جدید جیپ که از حمایت کامل کارشناسان برخوردار است. ارائه موفق جیپ در طراحی این Unger که به صورت کراس اوور ابعاد جمع و جور ارائه می دهد، یکی از دلایل اصلی این محبوبیت محسوب می شود.

Onger 2023 علاوه بر زیبایی طراحی، یک فناوری مدرن نیز در خانواده است جیپ این موتور از یک موتور الکتریکی با قدرت 154 اسب بخار و گشتاور 260 نیوتن متر استفاده می کند.

اونگر، خودروی SUV زیبای جیپ و اولین محصول بدون 4WD (+ عکس)

انرژی مورد نیاز برای تامین انرژی درایو الکتریکی Jeep Avenger توسط یک بسته باتری 54 کیلووات ساعتی تامین می شود که به طور کامل در کیت موجود است. استلانتیس مراحل ساخت خود را طی کرده و محصولی کاملاً خانگی محسوب می شود. باتری مذکور برد 400 کیلومتری را برای خودرو فراهم می کند.

باتری لیتیوم یونی از فناوری شارژ سریع پشتیبانی می کند که با کمک یک شارژر 100 کیلوواتی می تواند باتری را از 20 تا 80 درصد در عرض 24 دقیقه شارژ کند. اگر عجله دارید، تنها با ۳ دقیقه شارژ می توانید تا ۳۰ کیلومتر مسافت را طی کنید جیپ اونجر تضمین شود

جیپ بیان می کند که فناوری باتری توسعه یافته توسط استلانتیس بیش از 2 میلیون کیلومتر گارانتی دارد. باتری در کف خودرو و زیر صندلی های جلو و عقب قرار می گیرد.

جیپ اونجر مدل جدید از نظر ابعادی برابر با 4008 میلی متر طول توسعه یافته است. فاصله آن از زمین 200 میلی متر است.

جیپ اونجر

ظرفیت فضای بار جیپ اونجر 380 لیتر گزارش شده است.

جالب اینجاست که این اولین محصول برند جیپ است که از نوع محور جلو بوده و از فناوری های Hill Assist و کنترل پایداری الکترونیکی (کشش) بهره می برد.

در آینده نزدیک تجهیزات مجهز به 2 موتور الکتریکی با پشتیبانی از سیستم چهار چرخ محرک نیز توسط جیپ عرضه خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید