اگر موشک نداشته باشیم، نه ساخت و نه آموزش و نه آسایش خواهیم داشت


نماینده مردم تهران در شورای اسلامی گفت: دشمن با نشر اکاذیب افکار و ذهن مردم و جوانان کشور را هدف قرار داده است.

به گزارش ایرنا، سید رضا تقوی روز دوشنبه در جمع طلاب و روحانیون یزد افزود: جنگ فرهنگی، روانی و تبلیغی یکی از اصلی ترین برنامه های دشمن برای تضعیف اعتقادات و تهاجم به ارزش های دینی و انقلابی است.

وی با بیان اینکه جنگ امروز ما یک جنگ فرهنگی تمام عیار است که دشمنان نظام اسلامی و انقلاب با نشر اکاذیب ذهن مردم را برای رسیدن به اهداف خود تسخیر می کنند.

یکی از اعضای کمیته فرهنگی شورای اسلامی گفت: همه مردم و مسئولان به ویژه دستگاه های فرهنگی باید در موضوع مهم و راهبردی جهاد با قدرت و توان وارد عمل شوند و مردم را از دسیسه های دشمنان آگاه کنند.

با وجود همه توطئه های دشمنان، انقلاب اسلامی ایران بر مرزها غلبه کرده و ایران قدرتمندتر شده و دستاوردهای عظیمی در بخش های مختلف دارد و مهمتر از آن قدرتی منطقه ای و حتی جهانی است که آمریکایی ها را نگران کرده است. توطئه های دشمنان مرزها را پشت سر گذاشته و ایران قدرتمندتر شده و دستاوردهای عظیمی در بخش های مختلف دارد و مهمتر از آن قدرتی منطقه ای و حتی جهانی است که آمریکایی ها را نگران می کند.

تقوی تصریح کرد: در بخش های مختلف علمی و دانش بنیان، دفاعی، ماهواره ای و بسیاری از بخش های دیگر دستاوردهای بزرگی در کشور داشته ایم که کمتر توضیح داده شد و دستگاه های فرهنگی و تبلیغی باید بیش از گذشته نسبت به این مهم اقدام کنند.

وی گفت: کسانی که می گویند چرا وقتی با مشکلات معیشتی مواجه هستیم به فکر موشک سازی باشیم باید بگویند: اگر موشک نداشته باشیم امنیت نداریم و اگر امنیت نداشته باشیم ساخت نداریم. در کشور، ما آموزش نخواهیم داشت، آرامش و آسایش نخواهیم داشت

نماینده مردم تهران در شورای اسلامی با اشاره به اغتشاشات اخیر در کشور گفت: دستگاه قضایی نباید با دستگیرشدگان مدارا کند و مماشات مناسب نیست و باید با زور برخورد شود و همه مردم و مسئولان باید داشته باشند. بصیرت و درایت.”

دیدگاهتان را بنویسید