ایلان ماسک رسماً توییتر را تصاحب کرد – تغییرات فوری اعلام شد!


از ماه آوریل، اینترنت با اخباری مبنی بر اینکه ایلان ماسک کنترل توییتر را در دست گرفته است، پر شده است. اما حالا خبر رسمی است! ایلان ماسک قرارداد 44 میلیارد دلاری را نهایی کرد و اکنون کل شرکت را کنترل می کند. پس از آن، همه پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی از اخبار غوغا کردند. برخی پیروز شدند در حالی که برخی دیگر ناامیدی خود را نشان دادند.

ثروتمندترین مرد جهان اکنون صاحب پرافتخارترین پلتفرم رسانه های اجتماعی است.

همراه با این اطلاعیه جدید، تاجر تغییرات بزرگی نیز در شرکت ایجاد کرد. این تغییرات چیست؟ برای کسب اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه کنید.

تغییرات ایجاد شده توسط ایلان ماسک

اولین اقدام ایلان ماسک اخراج کارمندان ارشد شرکت بود. این شامل مدیر عامل شرکت پاراگ آگراوال، مدیر مالی ند سهگال و رئیس بخش سیاست ویجایا گاد است. به گفته یک منبع، ماسک همچنین شان ادجت، مشاور عمومی توییتر را اخراج کرد.

ایلان ماسک رسماً توییتر را تصاحب کرد - تغییرات فوری اعلام شد!

پیش از این، شبح تردیدی بر سهامداران، کارمندان و کل تجارت شرکت وجود داشت. اما روز پنجشنبه، ماسک این تصمیم را با به اشتراک گذاشتن توییتی اعلام کرد که “پرنده آزاد شده است.”

قبل از اعلام این تصمیم، شکایتی بین شرکت و مالک تسلا در جریان است. اما حالا این با اخراج ایلان ماسک مدیران ارشد، تمرکز روی آینده توییتر و تأثیر آن بر زوایای مختلف جامعه معطوف شد.

همانطور که ماسک اشاره کرده است، او در تلاش است تا سیاست های تعدیل محتوای توییتر را تغییر دهد. هدف آن ترویج آزادی بیان در پلتفرم توییتر است. او حتی با ادامه روند مسدود کردن حساب‌هایی که مکررا قوانین و سیاست‌های توییتر را نقض می‌کنند، مخالف است. بنابراین اگر ایلان اقدامی انجام دهد، حساب‌های مسدود شده دائمی ممکن است به پلتفرم بازگردند.

این اقدام همچنین تأثیر ایلان بر نحوه عملکرد رسانه های اجتماعی را پیش بینی می کند. بسیاری از مردم نیز منتظرند ببینند آیا این ممنوعیت از حساب دونالد ترامپ برداشته می شود یا خیر. اگر این اتفاق بیفتد، می‌تواند تأثیر زیادی بر مبارزات انتخاباتی ریاست‌جمهوری 2024 و انتخابات میان‌دوره‌ای آمریکا که در شرف شروع است، داشته باشد.

اگر این گام ها برداشته شود، ایلان ماسک به تنهایی عامل تغییر شدید در اکوسیستم سیاسی و رسانه ای خواهد بود. این منبع افشای عمومی آنلاین را فعال می کند و وابستگی محافظه کارانه به پلتفرم های رسانه های اجتماعی را متزلزل می کند.

قبل از نهایی کردن قرارداد، مالک جدید توییتر از دفتر مرکزی سانفرانسیسکو بازدید کرد و با کارمندان فعلی دیدار کرد. همچنین نامه‌ای سرگشاده از سوی تبلیغ‌کنندگان در توییتر دریافت شد مبنی بر اینکه او قصد ندارد این پلتفرم را به فضایی تبدیل کند که هر کسی بتواند هر چیزی را بدون هیچ عواقبی بگوید.

ایلان ماسک اکنون یک میلیاردر است و سهام قابل توجهی در چندین شرکت معروف دارد. او همچنین در چندین تلاش تجربی از جمله کاشت مغزی پیشتاز بوده است. حالا اگر توییتر را در دست بگیرد و نفوذش بسیار زیاد خواهد بود. این تاجر نحوه ارتباط میلیاردها نفر در توییتر و دریافت اخبار خود را کنترل خواهد کرد.

اطلاعات بیشتر از Powdersville Post:

🔵واکنش نیک کانن به استقبال مخفیانه ایلان ماسک از دوقلوها

🔵الون ماسک اخیرا با سیوون زیلیس، مدیرعامل Neuralink دوقلو به دنیا آورد.

در حال حاضر چه چیزی برای توییتر وجود دارد؟

اکنون که ایلان ماسک به اندازه کافی تیتر خبرها شده است، او رسما مالک توییتر است. آینده این پلتفرم رسانه اجتماعی چیست؟

او نه تنها مدیران ارشد شرکت را برکنار کرد، بلکه در مورد اینکه جک دورسی، مدیرعامل سابق، ممکن است اقدامات جدیدی را برای شرکت ارائه دهد، بحث کرد. در حالی که دورسی این بازگشت را در توییتر نه تایید و نه تکذیب کرد، او در مورد تصاحب مالکیت با ایلان صحبت کرد و توصیه هایی را ارائه کرد.

بر اساس گزارش ها، ایلان ماسک همچنین با سرمایه گذاران در توییتر صحبت کرده است که تقریباً 75 درصد از کارکنان این شرکت اخراج خواهند شد. او پیش از این نیز در پیام خصوصی این موضوع را با دوستانش در میان گذاشته بود.

سرنوشت این شبکه اجتماعی چیست؟ باید دید!

پست های اخیر نیکی آتکیسون (همه را ببین)دیدگاهتان را بنویسید