اینوزیتول برای مشکلات قاعدگی ، غفلت از شمارش کلان ، عدم تمرکز و تنقلات کودک


در اینجا یادداشت های قسمت 338 از زنان خوش تغذیه آمده است. حتماً هر سه شنبه یک قسمت جدید را بررسی کنید و برای ثبت نام به Apple Podcast یا Stitcher مراجعه کنید!

برای گذاشتن نظر برای پادکست (HORRAY!) ، به آدرس زیر بروید: https://coconutsandkettlebells.com/review

در این قسمت ، Noelle و استفانی در مورد اینوزیتول برای مسائل مربوط به چرخه ، رها کردن شمارش کلان ، عدم تمرکز و تنقلات بچه ها بحث می کنند.

آیا سوالی دارید که دوست دارید به آن پاسخ دهیم؟ برای ما در [email protected] بنویسید.

10 درصد از وجوهی که ما از حامیان خود دریافت می کنیم مستقیماً به موسسه خیریه شریک ما ، مزرعه های خار ، اهدا می شود ، جایی که زنان بازمانده از سوء استفاده ، اعتیاد ، قاچاق و فحشا از طریق برنامه های مسکونی ، درمان ، آموزش و فرصت های شغلی کمک و حمایت دریافت می کنند. از آنجا که ما برای هر بار دریافت هزینه دریافت می کنیم ، شما با بارگیری پادکست ما هر هفته به طور فعال از مزرعه Thistle Farms پشتیبانی می کنید.

تم ها!

[9:38] اینوزیتول برای مشکلات قاعدگی

[24:45] تعداد کلان را کنار بگذارید

[36:13] عدم تمرکز

[47:00] میان وعده برای کودکان

وب سایت Noelle: https://coconutsandkettlebells.com

وب سایت استفانی: http://healthtoempower.com

کتاب نارگیل و کتری بلز را بخرید

گروه فیس بوک برای سلامت جامع زنان تغذیه شده

Blublox.com/wellfed

Bloodsugarbreakthrough.health/wellfed

شماره 327: چگونه مشکلات چرخه و عدم تعادل هورمونی را بدون قرص با لارا بریدن ، ND برطرف کنیم

شماره 213: قرص ، دوره نامنظم و سندرم پس از زایمان با دکتر جولین برایتن

اینوزیتول

اکسیر با قارچ از یال چهار شیر سیگمایی

آسیاب های ساده

هفت

بهینه کننده های BIO

وقتی در مورد قند خون صحبت می کنم ، بسیاری از افراد منحرف می شوند زیرا فکر می کنند این مورد فقط مربوط به افراد مبتلا به دیابت نوع 2 است. اما قند خون یک موضوع است. همه او نیاز به درک دارد

حفظ سطح قند خون سالم برای سلامتی شما حیاتی است ، اما سوال این است که چگونه این کار را انجام می دهید؟

یک راه این است که میزان کربوهیدرات فرآوری شده خود را کاهش دهید و مطمئن شوید که در بیشتر وعده های غذایی از چربی ، پروتئین ، فیبر و سبزیجات استفاده می کنید.

اما هیچکدام از ما کامل نیستیم. همه ما گاهی اوقات تقلب می کنیم. بنابراین منطقی است که راهی برای حفظ قند خون سالم در طول روز داشته باشید ، حتی اگر روز “نه” دارید.

به همین دلیل است که من محصولی به نام Blood Sugar Breakthrough by BiOptimizers را توصیه می کنم. این مکمل آسان ، نتیجه آزمایشات متعدد برای یافتن بهترین فرمول مطلق برای حفظ قند خون سالم است. در حقیقت ، BiOptimizers قبل از فرود روی این فرمول ، 5 فرمول مختلف را طی کرده است.

پیشرفت قند خون به طور ایمن باعث کاهش قند خون شما بعد از غذا می شود تا بتوانید وزن مناسبی داشته باشید و کربوهیدرات ها را به ماهیچه های خود هدایت کرده و در آنجا برای انرژی سوزانده شوند.

امروز می توانید با کد کوپن ما 10 OF تخفیف بگیرید.

از Bloodsugarbreakthrough.health/wellfed دیدن کرده و کد WELLFED10 را وارد کنید

BLUblox

پادکست توسط BLUblox حمایت می شود. من اخیراً وارد بهینه سازی نور شده و نور کامپیوتر و نور آبی را کاملاً پس از تاریکی فیلتر می کنم. من تا حدود یک سال پیش هیچ کاری در مورد آن انجام نمی دادم و به ویژه در شب دچار خستگی چشم ، میگرن و احساس خستگی غیرقابل توضیح بودم. من اکنون هر بار که شب ها به صفحه خواب و لنزهای BLUblox نگاه می کنم و از آن زمان هیچ علامتی ندارم ، از عینک فیلتر رایانه ای BLUblox استفاده می کنم.

BLUblox ایجاد شد زیرا آنها نیاز به محصولی را داشتند که دقیقاً مطابق با ادبیات دانشگاهی داوری شده باشد. تعداد زیادی لنز ارزان وجود دارد که در واقع تمام نور آبی و سبز را مسدود نمی کند. وقت خود را با این کار تلف نکنید ، ادامه دهید blublox.com/wellfed، و از کد WELLFED برای 15 درصد تخفیف استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید