این کرم زره پوش منشا سه گروه مختلف از حیوانات را آشکار می کند


یکی از مطالعات اخیر فسیل بسیار خوبی را که زمانی بدن یک کرم بود بررسی کرد. مطالعه این موجودات مهم است زیرا آنها به دنیایی متفاوت تعلق داشتند، احتمالاً 518 میلیون سال پیش. توسعه این نتیجه در نهایت منجر به انواع مختلفی از شباهت هایی شد که این گونه می تواند به راحتی با انواع دیگر حیوانات زنده داشته باشد.

گروه بین‌المللی دانشمندان مدت‌هاست که روی این تحقیق کار می‌کنند و در نهایت به نتایج رکوردی دست یافته‌اند. دانشگاه آکسفورد و دانشگاه بریتانیای کبیر بیشترین مشارکت را در این ظرفیت داشته اند. اکنون آنها قادر خواهند بود کل ساختار آن حیوان خاص و اینکه چگونه ویژگی های مختلف بدن با موجودات موجود در این جهان پس از گذشت یک دوره همپوشانی دارند، مطالعه کنند.

جزئیات

این در چین کشف شد. این فسیل در نزدیکی گروهی از موجودات به نام توموتیدید یافت شد. این احتمالاً یک گروه منقرض شده از موجودات صدفی است، اما گونه های کمی از این موجود را می توان در علفزارها و زمین های متراکم چین یافت. نام گونه Wuffengella است. احتمالاً یک کرم نامتقارن با بدنی گوشتی و تعداد زیادی لوب پهن است.

این کرم زره پوش منشا سه گروه مختلف از حیوانات را آشکار می کند

موها و دسته های زیادی وجود دارند که معمولاً به حرکت بدن کمک می کنند. شکل و اندازه دسته ها نیز یکی از مهمترین شواهد است که این موجود را شبیه کرم خاکی کرده است. نتایج این مطالعه در مجله معروف Current Biology منتشر شد. بر اساس این یافته، تحقیقات بیشتری در حال حاضر انجام خواهد شد تا در نهایت رابطه آن با تعداد موجود قلمرو حیواناتی که ما پس از سال‌ها تکامل داریم، مشخص شود.

اطلاعات بیشتر از Powdersville Post:

حلزون ها و حلزون ها تنها منابع کرم ریه موش در انسان نیستند

حیوانات چه بیماری های انگلی را می توانند به ما منتقل کنند؟

هدف از مطالعه

پادشاهی های مختلف حیوانات دارای ویژگی های متفاوتی هستند که بر اساس آن ها می توان رابطه ای برقرار کرد که کدام حیوان برای اولین بار ظاهر شده است. به همین ترتیب، وقتی نوبت به مطالعه 30 طرح اولیه بدن انواع مختلف ارگانیسم هایی می رسد که به فیلا طبقه بندی می شوند. ویژگی‌های جدید معمولاً نرخ سریع‌تری از تکامل را همراه با حیواناتی که در بعد طرد کامبرین طبقه‌بندی می‌شوند، تعیین می‌کنند.

این احتمالاً یک رویداد مهم در تاریخ است که بر اساس آن انقراض دسته جمعی بسیاری از گونه ها رخ داده است و حتی امروزه دانشمندان قادر به محاسبه انواع مختلف گونه هایی که در آن زمان وجود داشته اند، نیستند. ویژگی های این خزنده مربوط به احتمال تعلق آن به این نوع انقراض است. اما برای اثبات بهتر این موضوع به مدارکی نیاز است. با توجه به داده های موجود، نمی توان آن را به احتمال زیاد تأیید کرد.

چه انتظاری باید داشت؟

انواع مختلفی از موجودات با پوسته وجود دارد که به کف دریا چسبیده باقی می مانند. پس از ارزیابی دوگانگی این حیوان، نتایج مشابهی را می توان انتظار داشت، زیرا پوست زیر آن به گونه ای منحرف شده است که گویی به آن چسبیده و سپس به شدت کشیده شده است. این یکی از موثرترین معیارهایی بود که در طول دوره مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت.

ساخت درختان تکاملی با استفاده از توالی اسیدهای آمینه نیز با این یافته مطابقت دارد که گروه خاصی از موجودات به نام بازوپایان در یک ظرفیت کار و عملکرد می کنند، به همین دلیل است که نتایج مشابهی را می توان به راحتی یافت.

نتیجه

می توان نتیجه گرفت که یافته دقیق برای گونه مشخص نشده است. با این حال، به زودی در دسترس خواهد بود زیرا بهترین نوع معیار برای تعریف آسان جنبه داده شده است. احتمالاً در طول دوره مفید است که به نتایج داده شده پایبند باشیم تا بتوان ماهیت و گروه دقیقی را که ارگانیسم به آن تعلق دارد به طور دقیق تعیین کرد.

پست های اخیر نیکی اتکیسون (همه را ببین)دیدگاهتان را بنویسید