با اضافه بار پیشرونده به اصل بازگردید.


با اضافه بار پیشرونده به اصل بازگردید.

27 فوریه 2021 –

هنگامی که صحبت از رسانه های اجتماعی می شود ، ممکن است در صنعت تناسب اندام سردرگمی زیادی وجود داشته باشد که بهترین برنامه برای تقویت عضلات ، تقویت و پیشرفت چیست؟ و من کاملاً می فهمم چرا این قریب به اتفاق است.

IMG_4047

با پیمایش تمرینات روی هر پست و افرادی که اسکات تک پا از نرده ها انجام می دهند ، دانستن جایی که برای یافتن برنامه ای که برای شما مناسب است ، باید به کجا مراجعه کنید بسیار طاقت فرسا است.

اگر خودم را به یاد 20 ساله ام بیاندازم ، که تازه در دنیای لیفتینگ مشغول ایجاد مشکل بود ، از یک وب سایت بدنسازی مدرسه قدیمی با یک مربی مشهور استفاده کردم و برنامه او را برای یک T دنبال کردم.

ما همه اصول اولیه را انجام داده ایم. بکشید ، فشار دهید ، چمباتمه بزنید ، لولا را بچرخانید و بچرخانید.

و حدس بزنید … من تغییر را دیده ام.

IMG_4021

من ماهیچه ها را تقویت کردم ، قوی تر شدم و در حرکت خود پیشرفت می کردم.

چطور این کار را کردم؟ اضافه بار پیشرونده

من نمی توانم این موضوع را به اندازه کافی با مشتریانم در و خارج از ورزشگاه استرس کنم. برای مشاهده تغییر باید محرک بیشتری ایجاد کنیم.

اضافه بار پیشرونده زمانی است که شما به تدریج وزن ، دفعات یا تعداد تکرارها را در تمرینات قدرتی خود افزایش می دهید.

به عنوان مثال ، اگر از دمبل 5 پوندی برای حلقه های بازویی خود استفاده کرده اید و تعجب می کنید که چرا افزایش عضلات دوسر را مشاهده نمی کنید ، ممکن است زمان پیشرفت در دمبل بعدی ، تغییر تکرار یا کاهش سرعت باشد.

اگر در حال تمرین از خانه هستید و فقط 1 جفت دمبل دارید ، می توانید این دمبل ها را بیشتر کار کنید و احساس سنگینی کنید اما با افزایش تکرار و / یا کاهش سرعت (1-2 را فکر کنید و سپس 1-2-3 را پایین بیاورید) به

IMG_4164

همچنین می توانید برای پاکسازی فرم خود به عنوان یک محرک اصلی کار کنید.

به عنوان مثال ، من با دوستم سام در مورد چگونگی تقویت قلب خود در طول تمرینات کار کردم. این نه تنها تمرین را کاملاً متفاوت کرد ، بلکه بسیار پایدارتر بود ، که باعث افزایش محرک بدن من شد.

اکنون نیز می توانید با افزایش کار خود در زمان کمتر ، به تدریج اضافه بار کنید.

اگرچه ، سال گذشته ، من در چنین ذهنیتی رفت و آمد داشتم ، که بدون اینکه در مورد آن هوشمند باشم ، بیش از حد کار می کردم.

تفاوت وجود دارد

IMG_4270

این بدان معنا نیست که برای انجام بیشتر کارها باید 50 حلقه بین عضلات دو سر بازویی خود انجام دهید ، اما شاید برای افزایش چالش و تحریک ، دوره استراحت خود را بین ست های فرورفتن دوسر کوتاه کنید.

آیا تفاوت را میبینید؟

من تعدادی از موارد خودم را جمع آوری کرده ام بازگشت به اصول اولیه با دوستان من از adidas برای همه شما برای تمرین بعدی خود پس انداز کنید! اینها حرکاتی هستند که من در سال گذشته به آنها بازگشتم و بدن من احساس می کند خوب و قوی است که به اصول اولیه پایبند باشم و از اضافه بار تدریجی استفاده کنم.

پاشنه بلند اسکوات جام

HEGS

با HEGS از یک بشقاب برای بلند کردن پاشنه استفاده می کنید.

IMG_4281

با انجام این تنوع ، هرگونه تحرک مچ پا را از بین می برید و به زانوها و باسن خود اجازه می دهید دامنه کامل حرکت را انجام دهند.

این امر زمانی اهمیت زیادی می یابد که سعی می کنید کمر را از معادله خارج کرده و بر تحرک و ثبات مناسب مفصل ران تمرکز کنید.

1 ردیف بازو

1AR

اغلب ، هنگامی که مردم “مسابقه” می دهند ، شانه را به گوش می رسانند و اجازه می دهند عضله تله به جای عضله لات کنترل خود را بگیرد.

بر روی یک حرکت کششی در پایین حرکت تمرکز کنید تا لات را “باز” ​​کنید ، با فشار دادن آرنج خود به عقب شروع کنید و این وزن را به طرف باسن خود بیاورید ، نه به طرف قفسه سینه.

پرس 1/2 زانو

1AP

بیایید در مورد ثبات شانه صحبت کنیم! پرس زانو زده 1/2 بالای سر (مخصوصاً با کتری بل) واقعاً مکانیک های اصلی شما را برای حمایت از پرس وارد این حرکت می کند. قفسه سینه خود را پایین نگه دارید ، شانه را از گوش دور کرده و آرنج ها را کمی جلوتر از خود رو به جلو نگه دارید تا به بالاترین موقعیت رانندگی کنید.

حمل و نقل هوایی

OHW

در اینجا ما به دنبال تثبیت هسته هستیم ، قفسه سینه را پایین نگه داریم و در هر مرحله نفس بکشیم. این امر همچنین به تثبیت شانه و ایجاد پایه ایمن تر کمک می کند. داشتن وزن در یک طرف در مقابل هر دو طرف به بارگیری تنها در یک طرف کمک می کند. شما باید در هر دو طرف درست مانند ردیف تکرار کنید و در بالا فشار دهید.

امیدوارم این راهنماها به شما کمک کنند تا به اصول اولیه برگردید و متوجه شوید که نیازی نیست که دائماً چرخ را با قدرت هسته ای و عضله سازی دوباره اختراع کنید.

اصول اولیه را رعایت کنید ، بر اضافه بار تدریجی تمرکز کنید و نیروی درون خود را برای ایجاد آن پایه پایدار در آغوش بگیرید.

من هم برای این زندگی می کنم سبز کامل و می توانید تمام جزئیات و پیوندهای زیر را پیدا کنید!

IMG_4040

من آنقدر هیجان زده بودم که آدیداس با یک مجموعه “بدون درز” بیشتر به بازار آمد.

من با مدیوم در شلوار رفتم زیرا آنها را بیشتر فشرده و بزرگ در سوتین دیدم.

من دوست دارم که قسمت بالای سرم کنده نشود ، بنابراین بالا رفتن از یک اندازه همیشه احساس راحتی بیشتری می کند. جزئیات پشت این سوتین نیز بسیار زیبا است و بیشتر گزینه ای “طولانی” است.

IMG_4044

جزئیات لباس

من بسیار هیجان زده هستم که اعلام کنم که اکنون سفیر آدیداس هستم ، بنابراین امسال مطالب بیشتری خواهید دید! مرسی آدیداس ، تو قوی هستی

همیشه به شما وفادار باشید ،

x یا Kasey

پست های دیگری که ممکن است دوست داشته باشید

دسته: وبلاگ

برچسب ها: آدیداس ، زنان آدیداس ، بازگشت به باسی ، اضافه بار پیشرونده ، آموزشدیدگاهتان را بنویسید