با متخلفان امنیت مردم قاطعانه برخورد خواهد شد


مسعود ستایشی سخنگوی قوه قضاییه در بازدید از منزل شهید آرمانعلی واردی از شهدای ناآرامی های اخیر تهران گفت: قوه قضائیه با قاتلان شهید علی وردی برخورد قاطع خواهد کرد.

سخنگوی قوه قضائیه در دیدار با خانواده پاسدار جان باخته دانشجوی جوان آرمانعلی واردی اعلام کرد: به برکت خون شهدا چهره واقعی معاندین برای مردم آشکار شد.

به گزارش ایسنا، مسعود ستایشی سخنگوی قوه قضائیه با حضور در منزل شهید آرمانعلی واردی از شهدای اغتشاشات اخیر تهران اظهار کرد: قوه قضاییه با قاطعیت با قاتلان شهید علی وردی برخورد خواهد کرد. .

ستایشی با تسلیت مجدد به خانواده این شهید دلاور گفت: با تلاش های صورت گرفته دستگاه قضایی با عاملان، عاملان و مسئولین شهادت این شهید عزیز و سایر شهدای اغتشاشات اخیر و شرعی برخورد قاطع و مقتدرانه خواهد داشت. علیه مرتکبین و تصمیمات قانونی صادر خواهد شد.

وی در ادامه با بیان اینکه مردم با شناخت ماهیت واقعی خود از فتنه جدا شدند، تصریح کرد: ماهیت واقعی و هدف اصلی این فتنه چیزی جز آتش زدن، کشتار، تخریب اموال عمومی و ایجاد ناامنی نبود.

ستایشی افزود: گرچه از دست دادن انسان های خیر به ویژه شهدایی چون آرمانعلی واردی که تمام عمر خود را با صفا، ایمان، اخلاق، معنویت و معرفت گذراند بسیار سخت است اما خداوند به برکت خون این شهدا چهره نفاق را برافراشت و فریب اسلام و ولایت را برملا کرد.

دانش آموز شهید آرمانعلی واردی در شهرک اکباتان تهران توسط فتنه گران به شهادت رسید.

دیدگاهتان را بنویسید