بحران مراقبت های بهداشتی در گرجستان در انتخابات میان دوره ای به اقتصاد این کشور ضربه می زند


در میان بسته شدن بیمارستان ها، محدودیت های سقط جنین، گزینه های محدود Medicaid و افزایش هزینه های پزشکی، دموکرات های جورجیا در تلاش هستند تا رأی دهندگان را در انتخابات میان دوره ای جلب کنند. حتی دموکرات‌های وفادار نیز با وضعیتی چالش‌برانگیز با تورم اصلی و بحران مراقبت‌های بهداشتی ایالات متحده روبرو هستند.

جون بارلو کالاوی، 73 ساله، به عنوان یک ارائه دهنده خدمات غذایی برای مرکز پزشکی آتلانتا در مرکز شهر کار می کرد. هفته گذشته بیمارستان تعطیل شد و در همان زمان کالاوی متوجه شد که به سرطان گلو مبتلا شده است. پس از تشخیص، او تصمیم گرفت پس از 22 سال خدمت، کار خود را ترک کند. او می گوید سنش برای استخدام زیاد است و علاوه بر این، سلامتی او را از دویدن بازمی دارد.

تشدید بحران بهداشتی در طول انتخابات میان‌دوره‌ای گرجستان، اقتصاد را در معرض خطر قرار می‌دهد

بارلو یکی از بسیاری از دموکرات‌های وفادار آتلانتا است و آتلانتا با یکی از بالاترین نرخ‌های تورم در حدود 11.7 درصد، پس از فونیکس، در رتبه دوم قرار دارد. متوسط ​​نرخ تورم ملی 8.2 درصد است که کمتر از تورم آتلانتز است.

بحران مراقبت های بهداشتی در گرجستان در انتخابات میان دوره ای به اقتصاد این کشور ضربه می زند

این سناریو شرایط زندگی سختی را برای افرادی مانند بارلو ایجاد می کند که در حال حاضر به فکر گرفتن هم اتاقی برای مدیریت هزینه ها است. بارلو، که ازدواج نکرده است، در حال حاضر با پسر عمویش در خانه چهار خوابه خود در آتلانتا زندگی می کند، جایی که مراقبت های بهداشتی، قبوض برق، پرداخت وام مسکن و غیره است. به دلیل تورم افزایش یافته است.

از آنجایی که این مسائل بر رای دهندگان سایه می اندازد، برای سیاستمداران دموکرات سخت تر است که رای دهندگان را تنها با بسته های مراقبت های بهداشتی جلب کنند. وعده کاهش هزینه های مراقبت های بهداشتی هیچ تاثیری در بین رای دهندگان ندارد زیرا هزینه های اساسی روزانه آنها به دلیل تورم افزایش یافته است.

با توجه به الف نظرسنجی Quinnipiac در اکتبر نشان داد که رای دهندگان گرجستان تورم (43٪) را به عنوان اولویت اول خود رتبه بندی کردند. این رای همچنین به شدت در امتداد خطوط حزبی تقسیم شد، به طوری که اکثر جمهوری خواهان (73٪) تورم را به عنوان موضوع شماره یک و دموکرات ها سقط جنین را به عنوان موضوع رتبه بندی کردند (23٪)، اما در رتبه بعد از تورم قرار نگرفت.

رهبران دموکرات رافائل وارناک و استیسی آبرامز به شدت برای کمپین های خود که دسترسی به مراقبت های بهداشتی و ممنوعیت شش هفته ای سقط جنین در جورجیا توسط برایان کمپ، فرماندار جمهوری خواه اعمال شده بود، فشار آوردند. کمپ، که برای انتخاب مجدد نامزد می شود، بودجه اضافی فدرال را برای گسترش برنامه Medicaid مسدود کرده است، که به آمریکایی های کم درآمد امکان دسترسی به مراقبت های بهداشتی کافی را می داد.

اطلاعات بیشتر از Powdersville Post:

🔵CDC می خواهد قوانین “منسوخ” را در طول بحران تغییر دهد!

🔵بحران در حال تحول مراقبت های بهداشتی ناشی از نوع Omicron

ماه گذشته، آبرامز، کمپ را به هدر دادن 15 میلیارد دلار در کمک های همه گیر که توسط کنگره برای بهبود شرایط برای بیماران Medicaid اعلام شده بود، متهم کرد. او گفت که این بودجه می تواند تا حد زیادی شرایط مردم در گرجستان را بهبود بخشد. او همچنین از مرکز پزشکی Atlants به Macon، که حدود 85 مایل است، رانندگی می کند، و ابراز نگرانی کرد که مسافت طولانی برای رسیدن به نزدیکترین مرکز تروما سطح 1 جان مردم را به خطر انداخته است.

از سوی دیگر، دولت کمپ از گسترش Medicaid با هدف قرار دادن حدود 50000 نفر استفاده کرد و از صندوق امداد بیماری همه گیر فدرال به عنوان پرداخت نقدی به گروه های کم درآمد استفاده کرد و حدود 1 میلیارد دلار را بین بیش از 3 میلیون نفر توزیع کرد. یکی از موضوعات اصلی کمپین آنها برای کمپ، اقتصاد بود.

بر اساس داده های موجود وزارت کار، حدود یک سوم بیمارستان های روستایی گرجستان در خطر بسته شدن هستند و هزینه های مراقبت های بهداشتی تا 6 درصد نسبت به سال گذشته افزایش یافته است. هیئت نیروی کار بهداشت جورجیا گزارش داد که از 159 شهرستان جورجیا، تقریباً نیمی از خدمات OB-GYN (زایمان و زنان) فاقد خدمات هستند.

لیلیانا بختیاری، عضو شورای شهر آتلانتا و عضو مستقل، گفت که Wellstar 5 بیمارستان در آتلانتا خریداری کرد. دو مورد از این افراد در یک منطقه کم درآمد اکثریت – اقلیت بودند. در نهایت، Wellstar آن دو را بست و سه مورد را متعلق به منطقه نورث فولتون، جایی که افراد مرفه تر و عمدتاً سفیدپوست زندگی می کنند، نگه داشت.

پست های اخیر نیکی اتکیسون (همه را ببین)دیدگاهتان را بنویسید