برجام دیگر زنده نیست/ ضرورت حل مشکلات اقتصادی کشور


به گزارش خبرنگار مهر ، حجت الاسلام محمد باقری بنابی عصر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان بناب با بیان اینکه همه دستگاه ها باید فشار اقتصادی حاکم بر جامعه مددجو را درک کرده و رضایت هرچه بیشتر آنان را جلب کنند. وی افزود: روزانه حدود 3 هزار نفر در شهرستان به مطب ها و مراکز درمانی مراجعه می کنند و مردم اغلب از نحوه رسیدگی به امور خود در مطب ها گلایه دارند و باید تلاش کرد این نارضایتی در مطب ها به صفر برسد.

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی شورای اسلامی برجام را سایه بزرگی بر اقتصاد کشور دانست و تصریح کرد: نباید سرنوشت کشور را به برجام گره زد زیرا هر روز بر معیشت مردم تاثیر می گذارد و باید گفت. که برجام مرده است. بنابراین باید جایگزین حل مشکلات مردم توسط دولت شود.

باقری بنابی در ادامه با اشاره به سخنان امام خمینی (ره) مبنی بر تصویب لایحه تسلیم که فرمودند: «آمریکا از انگلیس بدتر، انگلیس از آمریکا بدتر و شوروی بدتر از هر دو است». وی گفت: همانطور که امام راحل (ره) فرمودند نمی توان به آمریکا اعتماد کرد و باید تیم مذاکره کننده قوی تشکیل شود تا همه بندهای برجام به نفع کشور و مردم باشد.

وی در خاتمه با اشاره به هماهنگی بالای قوای سه گانه در کشور تصریح کرد: با اتحاد قوای سه گانه و اتخاذ راهکارهای لازم باید در سطح بین المللی پیش برویم و مذاکرات نباید وضعیت اقتصادی مردم را تحت الشعاع قرار دهد.

دیدگاهتان را بنویسید