برچسب خام تهرانسر – کارتن اوستا


سیستم های لیبل گذاری صنعتی برچسب خام آنها ترکیبی از سخت افزار و نرم افزار هستند که برای تولید و اعمال برچسب یا مارک محصولات طراحی شده اند.

اجزای یک سیستم برچسب گذاری صنعتی

سیستم لیبل‌گذاری صنعتی متشکل از سخت‌افزار پیچیده، نرم‌افزار انعطاف‌پذیر و اجزای برچسب‌گذاری قابل مصرف است.

چندین گزینه در پشت گزینه دشوار نرم افزار برچسب گذاری وجود دارد. رایج ترین آنها چاپگرهای لیبل، توزیع کنندگان لیبل، چاپگرها و چاپگرهای لیبل، چاپگرهای جوهر افشان بر اساس تقاضا و نشانگرهای لیزری هستند.

از سوی دیگر، نرم‌افزار برچسب‌گذاری انعطاف‌پذیر، یک برنامه تلویزیونی رایانه‌ای است که به نرم‌افزار برچسب‌گذاری دشوار اجازه می‌دهد و برای طراحی برچسب‌ها نیز استفاده می‌شود.

مواد مصرفی نیز بخش مهمی از سیستم برچسب‌زنی صنعتی هستند و شامل عناصری مانند نوارهای انتقال حرارت، جوهر یا برچسب‌های خالی می‌شوند.

مزایای سیستم برچسب گذاری صنعتی

سیستم های لیبل گذاری صنعتی دارای مزایای متعددی هستند که سازمان به موارد زیر اشاره می کند:

آنها به تولیدکنندگان کمک می کنند تا زنجیره تولید و تامین خود را بهینه کنند.

آنها به اندازه کافی انعطاف پذیر هستند تا به طور یکپارچه در خط بسته بندی فعلی سازنده جای بگیرند.

آنها را می توان به راحتی با نیازهای فردی سازنده یا تدارکات سازنده تطبیق داد.

آنها می توانند گواهی مغازه ها، آزمایشگاه ها یا پیشخوان ها را در محل و بر اساس شکایت چاپ کنند.

آنها قابلیت ردیابی کالاها را با کمک بارکدها و سیستم های برچسب گذاری RFID بهبود می بخشند.

آنها قطعاتی را که باید مونتاژ شوند شناسایی می کنند و موجودی را در زمان واقعی ذخیره می کنند.

آنها ضایعات را کاهش می دهند و مدیریت هزینه را بهبود می بخشند، به خصوص زمانی که مجبور هستید با قوانین و استانداردهای همیشه در حال تغییر همگام باشید.

سیستم های لیبلینگ صنعتی در آینده کجا مورد استفاده قرار خواهند گرفت؟

از سیستم های لیبلینگ صنعتی در صنایع مختلف استفاده می شود. اینها شامل صنایع غذایی می شود، جایی که از سیستم های برچسب گذاری صنعتی برای ایجاد برچسب های خوش طعم برای بسته بندی مواد غذایی و نوشیدنی استفاده می شود، با استفاده از موادی که قادر به مقاومت طولانی در برابر محیط های مرطوب و سرد هستند. البته آنها قادر به کار با انواع پیچیده مانند بطری و جعبه هستند.

علاوه بر مواد غذایی، سیستم های برچسب گذاری صنعتی نیز به طور گسترده در صنایع دارویی و شیمیایی برای ردیابی و تضمین کیفیت استفاده می شود. خط منحصر به فرد محلول های لیبل گذاری در سراسر این صنایع توسعه یافته است، از جمله برچسب ها و چسب های مقاوم در برابر مواد شیمیایی، و همچنین جوهرها و فیلم ها با چاپ بسیار بادوام.

سیستم‌های برچسب‌گذاری صنعتی همچنان در بخش‌های دیگری مانند صنعت خودروسازی (به عنوان مثال برای برچسب‌گذاری تایر و قطعات)، کشاورزی (مثلاً برای شناسایی حیوانات) یا بررسی امنیتی و طبقه‌بندی شناسه‌های فناوری داده استفاده می‌شوند. بخش خرده‌فروشی همچنین از سیستم‌های برچسب‌گذاری صنعتی برای توزین و مقیاس، حمل و نقل، تحویل، ثبت موجودی، قیمت‌گذاری و تبلیغات استفاده می‌کند. لجستیک، بازاریابی و فروش نیز پیشنهاداتی برای قطعاتی هستند که از سیستم های برچسب گذاری صنعتی استفاده می کنند.

صنایعی که در آینده نیاز به امنیت دارند (مثلا امنیت اطلاعات، حفاظت از سلامت) همچنین به دلیل استفاده از سیستم های لیبلینگ صنعتی برای طراحی بارکدهای فوق بادوام، تگ های RFID برای تضمین حفاظت از برند معروف اند.

دیدگاهتان را بنویسید