برگزاری مسابقات نجات غریق قهرمانی کشور


  فدراسیون نجات غریق و غواصی برگزاری رقابت های نجات غریق قهرمانی کشور در هر دو بخش مردان و بانوان در سال جاری را در برنامه دارد.

این رقابت ها طی دو سال سال گذشته به دلیل شیوع و گستردگی کرونا برگزار نشد اما قرار است برگزاری آن همزمان در دو بخش مردان و بانوان از سر گرفته شود.

به همین منظور نشست هماهنگی مسابقات به ریاست مهدی حیدری رئیس فدراسیون و با حضور حبیب خمجانی مشاور عالی فدراسیون، هاشم محتشمی دبیر  کل و شادی قیاسی نایب رئیس بانوان فدراسیون همراه با محمد جواد پذیرفته رئیس کمیته مسابقات، مهدی ایران نژاد و سهیلا بصروی دبیر و نایب رئیس این کمیته،  و سلیم کشاورزی سرپرست کمیته داوران و همچنین محمد ناظری سرمربی تیم ملی نجات غریق  کشور  برگزار شد.

 

نشست هماهنگی

 

در این نشست مصوب شد که بیست و نهمین دوره رقابت های قهرمانی کشور در بخش مردان و شانزدهمین دوره این مسابقات در بخش بانوان در  آبان ماه  سال جاری برگزار گردد.

مسابقات در هر بخش مردان و زنان  به مدت دو روز پیگیری می شود.

همچنین با توجه  به اعلام میزبانی استان مازندران ،مقرر شد پس از بازدید دبیر  کل و نایب رئیس فدراسیون تاریخ دقیق این رقابتها اعلام گردد.

در نشست هماهنگی مسابقات قهرمانی کشور همچنین مقرر شد که تیم های شرکت کننده با ترکیبی متشکل از ۴ ورزشکار همراه با یک مربی و سرپرست در این مسابقات شرکت کنند.

همراه داشتن کارت واکسیناسیون و نتیجه تست PCR از سوی هر یک از شرکت کنندگان الزامی است.

دیدگاهتان را بنویسید