بزرگترین تماشاگر لیگ برتر! – خبر عالی


به گزارش ایسنا، امروز (پنجشنبه) در شرایطی سی امین و آخرین هفته لیگ برتر برگزار می شود اما این رقابت ها پایانی ندارد و دایر خواهد بود. البته، در لیگی که کلمات، عناوین و اسامی به طور متناقضی واقعی هستند، این نباید تعجب آور باشد.

در حال حاضر نتیجه دو دیدار تراکتورسازی – پرسپولیس و نساجی – تراکتور مشخص نیست. اولی که به دلیل جنجال هواداران در ورزشگاه یادگار امام نیمه وقت باقی ماند و دومی که به دلیل نامشخص بودن ورزشگاه میزبان برگزار نشد. وجه اشتراک هر دو مسابقه سازمان لیگ فوتبال بود که خود به خود کنار رفت.

سازمان لیگ فوتبال در مورد اختلاف یادگار امام به درستی اعلام کرد که حفظ نظم و امنیت ورزشگاه بر عهده آنها نیست اما با آمدن هواداران بیش از حد به ورزشگاه یادگار امام نتوانست بازی را متوقف کند. 30 درصد ظرفیت مجاز؟

در خصوص دیدار نساجی و تراکتورسازی نیز مدیران نساجی مدعی شده اند که با عدم برگزاری این دیدار در ساری و حتی برگزاری این دیدار در ورزشگاه دستگردی بدون تماشاگر موافقت کرده اند اما سازمان لیگ فوتبال بدون اینکه دلیل روشنی ارائه دهد، سرانجام اعلام کرد که این مسابقه دلیل عدم نامگذاری ورزشگاه میزبان از سوی باشگاه نساجی لغو و پرونده وی به کمیته انضباطی ارجاع شد.

البته جدای از این دو دیدار امروز (پنجشنبه) قرار است دیدار شهر ماشین ها و فولاد تا پایان ساعت کاری دیروز برگزار شود، مشخص نشد کدام ورزشگاه برگزار می شود. در چنین شرایطی این سوال پیش می آید که سازمان لیگ چه مسئولیتی در برگزاری مسابقات دارد؟ آیا این سازمان فقط زمان بازی ها را اعلام می کند؟ انگار همین ساعت ها تا لحظه بازی چندین بار تغییر می کند.

سازمان لیگ فوتبال در لیگ بیست و یکم نشان داد که تفاوت چندانی با تماشاگران این رقابت ها ندارد چرا که مسئولیت اتفاقات مختلف لیگ برتر را برعهده گرفت و تنها نظاره گر بود. البته از سازمانی که در هیچ موضوعی شفاف نیست، انتظار بیشتری نمی توان داشت.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید