بله ، من loc دارم. نه ، من علف هرز نمی کشم. – Raina Dawn Lutzاگر فکر بالا رفتن از نظر ایدئولوژیک برای کسانی که با حشیش مخالف بوده اند منفور ، توهین آمیز یا آزاردهنده است ، شاید به این دلیل که با گروه هایی مرتبط بوده است که سعی می کنند با آنها هویت نداشته باشند (مشت خود را برای هیپی ها تکان می دهد) یا از نظر اخلاقی شخصی ، علیرغم ارزش درمانی قابل اندازه گیری تا کنون ، اعتقاد من ریشه در دیدگاه جامع تغذیه طبیعی و پزشکی دارد: این دارو است.

و دارو می تواند هم دارو باشد و هم سم.

من تقریباً همه چیز را در تجربه بشری ما به عنوان دارو می بینم. این اصل طیف گسترده ای از روش هایی را که افراد برای رسیدن به هدف زندگی خود تلاش می کنند ، به رسمیت می شناسد. این فقط داروهای تجویزی نیست که دارو هستند. موسیقی دارو است. غذا دارو است. (و مطمئناً از نظر بهداشت روانی) الکل دارو است. کلماتی که مردم به شما می گویند دارو است. داروهای معمولی و خیابانی دارو هستند. اینها عناصر ، احساسات ، انتخاب ها ، شکاف ها و پرکننده ها در تجربه زندگی ما هستند.

همه این “داروها” و مواد همچنین می تواند به عنوان سم استفاده شود.

گوش دادن به آهنگی که شما را عصبانی و ناراحت می کند و از آن به عنوان سم استفاده می کنید ، دیگر دارو نیست. گوش دادن به آن به قصد مشاهده احساسات خود در مورد آن ، به امید یک چشمک درمان از دردی که برای شما به ارمغان می آورد – دارو.

غذاهایی بخورید که می دانید برای بدن شما ایده آل نیست – در صنعت رژیم غذایی احساس گناه کنید زیرا به اندازه کافی خوب نبوده و همیشه در مورد غذا استرس دارید [Read: 7 Ways to Remove Stress & Shame About Nutrition] – سم غذای طبیعی و سالم بخورید نه چرا برای شما خوب است اما چون در بدن شما احساس بهتری دارد و شما را به سمت وزن سالم تری سوق می دهد – دارو. [Become a Change Maker to get there.]

الکل بنوشید تا تجربه زندگی خود را کند کنید یا احساسات خود را پنهان کنید که هنوز با آنها برخورد نکرده اید و در زیر سطح آن جوش می زند: سم. برای تجربیات اجتماعی یا معنوی ، یا آرامش بدن که می تواند به ارمغان بیاورد ، داروها را به طور متوسط ​​بنوشید.

جوشیدن با عصبانیت یا تند زدن با کلماتی که مردم به شما می گویند: سم. رابطه خود را با WHY که باعث این واکنش در شما می شود بررسی کنید و آن را در خود مشاهده کنید تا به عنوان یک فرد مشاهده ، یاد بگیرید و رشد کنید – دارو.

برای بیماری یا مشکل خود از داروهای معمولی یا داروهای مختلف استفاده کنید و تمام قدرت خود را به بیماری و قرص و اعتیاد خود به آن بدهید – سم. در حین کار برای معرفی سایر روش های درمانی مانند ورزش ، مدیتیشن ، غذای سالم ، مکمل ها – از داروهای معمولی استفاده کنید. مراقبت جامع و فراگیر بهترین گزینه ما است.

در نحوه نگرش ما به انتخاب هایمان قدرت زیادی وجود دارد.

در حال حاضر ، یکی از چیزهای ناامید کننده ای که در مورد تبلیغات جدید ماری جوانا مشاهده می کنم ، وب پر از مطالب متفکرانه یا پف کرده در مورد CBD است ، به عنوان داغترین روند جدید زیبایی که در سراسر زندگی و صورت شما سیلی می زند ، یک درمان دارویی برای هر کاری که باید انجام دهید یا علاوه بر مد روز و گران قیمت تقریباً در مورد هر چیزی که در فروشگاه مواد غذایی سالم شما فروخته می شود. چرا که نه؟ با این حال ، اگر ماری جوانا به عنوان یک دارو کشف شود ، می تواند چشم شما را به درک کاملاً جدیدی از سلامتی ، سلامتی و گیاه درمانی باز کند. اما شاید آنطور که انتظار دارید من نگویم.

1. چیز جدیدی نیست. این “جالب” نیست زیرا “روند” است…. و درمانی برای همه نیست مطابق با ارزش من که روندها کاملاً بی فایده هستند [Igoring Food Trends & Diets Saves You Time & Energy]
2. «ماری جوانا پزشکی. این همان چیزی است که بدن هوس می کند. ” مطابق با ارزش من که اجازه نمی دهم شرکت ها و تبلیغ کنندگان مسئول شما باشند [Consciousness Over Calories]
3. آنها برای رشد هستند ، نه برای عقب انداختن یا پنهان کردن علائم یک مشکل عمیق تر. در راستای ارزش من برای یافتن علت اصلی [Get out of Supplement Addiction]
4. اگر قصد دارید به هر حال این کار را انجام دهید ، موارد زیر را باید در نظر داشته باشید. مطابق با ارزش من برای پیدا کردن تعادل [How to Cleanse Your Doors of Perception]

1. چیز جدیدی نیست. این “سرد” نیست زیرا مد روز است … و برای همه درمانی نیست. مطابق با ارزش من که روندها بی فایده هستند.

این واقعا نیازی به توضیح بزرگ ندارد. ماری جوانا ، مانند هر داروی گیاهی طبیعی ، از آغازین روزها توسط مردم من (“داروی مردم”) استفاده می شده است. من با کاترینا ، یک گیاه شناس مستقر در Kelowna در طب سوزنی CJR تماس گرفتم ، که این را با من در میان گذاشت “در بسیاری از موارد شاهدانه می تواند مورد سوء استفاده قرار گیرد و مخرب باشد و سایر گیاهان دارویی ممکن است برای بسیاری از روش هایی که برای حمایت از سلامت روان مفید هستند مناسب تر باشد. در اینجا پیچیدگی های زیادی وجود دارد زیرا می تواند مفید باشد ، اما همچنین دشمن را دگرگون می کند و به افراد اجازه می دهد خود را پنهان کرده و منزوی کنند و در برابر درمان عمیق تر مقاومت کنند. فقط به این دلیل که بقیه این کار را می کنند به این معنی نیست که این بهترین خبر بعد از نان برش خورده است. و اگر این یک دارو است چگونه باید آن را باور کنیم ، چرا همه ما آن را به شدت می خواهیم؟ من نمی گویم این طبیعی نیست ، از روی زمین (اگر گیاهان گران قیمت ، تحت کنترل دولت و سموم بالا را “طبیعی” می دانید) و نمی گویم که این یک شفا دهنده نیست. داروهای گیاهی قدرتمند است. نکته من این است که بسیاری از دلایل ریشه ای دیگر ، کمبودهای تغذیه ای یا کارهای احساسی وجود دارد که علاوه بر وصله دیگری برای پوشش علائم یک مشکل عمیق تر باید مورد توجه قرار گیرد. مانند هر داروی دیگری ، تمام بیماری های شما را درمان نمی کند.

2. «ماری جوانا پزشکی. این همان چیزی است که بدن هوس می کند. “مطابق ارزش من این است که اجازه نمی دهم شرکت ها و تبلیغ کنندگان مسئول شما باشند.

دیدگاهتان را بنویسید