بهترین شخصیت های FreeFire چه کسانی هستند؟ [لیست کامل]


بازی‌های اکشن یا تهاجمی اغلب دارای شخصیت‌هایی هستند که برخی از آن‌ها به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می‌گیرند و برخی از آن‌ها نیازمند مسابقات، رویدادها و مراحلی برای به دست آوردن آن هستند. برخی از شخصیت ها را نیز می توان با پول بازی به دست آورد. در این قسمت می خواهیم شما را با بهترین شخصیت ها برای آتش آزاد آشنا کنیم که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند.
انتخاب کاراکتر در بازی های موبایل و کامپیوتری معمولا سلیقه ای است و معمولا بازیکنان در هر بازی از چندین مثال مختلف برای جلوگیری از تکرار شخصیت ها استفاده می کنند.

قهرمانان آتش رایگان

در بازی Free Fire هم شخصیت های مرد و هم شخصیت زن وجود دارد که هر کدام از شخصیت ها روش جنگ و رقابت خاص خود را دارند، بنابراین بازیکن پس از انتخاب شخصیت مورد نظر، دارای ویژگی هایی است که برای هر یک از شخصیت های بازی امکان پذیر است. ممکن نیست.
اکثر مردم بر اساس سبک بازی خود بهترین شخصیت های آزاد را انتخاب می کنند.
تا پایان مقاله با ما همراه باشید تا با بهترین هیروهای آتش رایگان آشنا شوید.

شما می توانید با یک کارت هدیه رایگان ارزان بخرید خرید انواع قهرمانان آتش رایگان.

قهرمانان آتش رایگان

بهترین شخصیت های FreeFire چه کسانی هستند؟

قهرمان (FORD)

این شخصیت برای افرادی مناسب است که در بازی رایگان مرتکب اشتباهات زیادی می شوند. فورد یک پلیس سیاهپوست است که دیر از دست سایر شخصیت ها در منطقه امن می میرد.

قهرمان (CHRONO)

به جرات می توان گفت یکی از محبوب ترین شخصیت های بازی Free Fire CHRANO است. یکی از دلایل محبوبیت این شخصیت، شباهت او به رونالدو است. این شخصیت مهارت های خاصی دارد که شما را به پیروزی نزدیک می کند.

قهرمان (MAXIM)

قهرمان ماکسیم توانایی خاصی دارد و آن این است که در شرایط مبارزه برابر با این قهرمان پیروز می شود. این شخصیت به دلیل ویژگی خاصی که دارد در بین مصرف کنندگان بسیار محبوب است.

قهرمان (دیمیتری)

دیمیتری یکی از دی جی های رایگان معروف است. این شخصیت یک ویژگی خاص دارد و آن این است که قدرت بسیار بالایی برای بازگرداندن سلامتی دارد و تعادل خوبی دارد.

قهرمان (اندرو)

شخصیت ANDREW در گذشته نقش یک قهرمان پلیس را بازی کرده است. ویژگی اصلی این شخصیت جلیقه ضد گلوله ای است که به همراه دارد. افرادی که به تازگی Freefire را نصب کرده اند اغلب این شخصیت را تشویق می کنند.

قهرمان (WUKONG)

شخصیت WUKONG یک میمون بسیار شبیه به انسان است که این توانایی را دارد که خود را در بین بوته ها پنهان کند و تبدیل به یک پوشش شود. البته بازیکنان تنها برای مدت محدودی می توانند از توانایی این شخصیت استفاده کنند.

قهرمان (AOK)

این قهرمان به جای استفاده از سلاح برای مبارزه از مشت خود استفاده می کند. KLA یکی از پرکاربردترین شخصیت هاست.

جالب است بدانید که بازی پابجی نیز گیم پلی بسیار شبیه به Free Fire دارد. تو می توانی میخانه های یوسی را ارزان بخرید برای هدایای ارزان آن را در وب سایت تهیه کنید.

قهرمان (لئون)

ظاهر این شخصیت با دیگر شخصیت ها متفاوت است. لئون سبک آفریقایی دارد و یکی از ستاره های بسکتبال است.

اسکایلر

اسکایلر یکی از بهترین شخصیت های فیلم Free Fire است. این شخصیت یکی از محبوب ترین شخصیت ها در ویتنام است. ویژگی Skyler این است که می تواند دیواره های گلو را از بین ببرد و سطح سلامت آن را افزایش دهد. بسیاری از شخصیت‌ها در Freefire توانایی بازیابی سلامتی خود را دارند که در این میان SKYLER سرعت بهبودی سریع‌تری دارد.

قهرمان (MARO)

مورو شخصیتی است که ویژگی خاصی دارد و آن این است که آسیب جدی تری به دشمن وارد می کند. از این شخصیت به عنوان یک قهرمان تیراندازی حرفه ای نیز استفاده می شود.

قهرمان (MIGUEL)

شخصیت MIGUEL بخشی از ارتش است و بازیکنانی که می توانند با این شخصیت دشمنان را نابود کنند، یک EP از Freefire دریافت خواهند کرد.

قهرمان (JOTA)

جوتو یکی از بهترین شخصیت های فیلم Free Fire است. این کاراکتر بسیار قوی است و قابلیت بازگردانی HP را دارد. این شخصیت در حالت کلش اسکواد نیز استفاده می شود.

قهرمان (آنتونیو)

برخی از شخصیت‌های فیلم Free Fire دیرتر از بقیه کشته شدند و آنتونیو یکی از این شخصیت‌ها است. این شخصیت بیشترین زندگی را در ابتدای بازی دارد.

قهرمان (هایاتو)

اگر می خواهید جلیقه گردن خود را با HP low تقویت کنید، بهتر است از این علامت استفاده کنید.

بهترین قهرمانان آتش رایگان

قهرمان (شیرو)

یکی از بهترین شخصیت ها برای مسابقات کلش اسکواد. قهرمان SHIROU یک قهرمان جهانی نیز نامیده می شود.

قهرمان (ALOK)

هر ده ثانیه می توان HP 50 را از این کاراکتر دریافت کرد. ALOK به شما 5 اسب بخار در ثانیه می دهد.

قهرمان (D-BEE)

این شخصیت یکی از هنرمندان خیابانی است و در رقص و موسیقی مهارت بالایی دارد. ویژگی خاص این شخصیت این است که در هنگام حرکت سرعت را 5 درصد افزایش خواهد داد.

قهرمان (رافائل)

شخصیت رافائل یک ویژگی را به سلاح اضافه می کند و آن استفاده از صدا خفه کن است.

قهرمان (جوزف)

اکثر کاراکترهای Freefire زمانی که آسیب می بینند کند می شوند، اما اگر نمی خواهید سرعت بالای کاراکتر در هنگام آسیب دیدن از بین برود، می توانید از JOSEPH استفاده کنید.

قهرمان (THIVA)

از شخصیت THIVA می توان برای کاهش سرعت بازیکنان استفاده کرد.این کاراکتر علاوه بر قابلیت کاهش سرعت یکی از شخصیت هایی است که به خوبی پنهان شده است.

قهرمان (OTHO)

شخصیت OTHO یکی از شخصیت هایی است که در قسمت تیمی عملکرد فوق العاده ای دارد. این قهرمان موقعیت دشمنان را تا 50 متر تشخیص می دهد.

قهرمان (LUQUETA)

یکی از بهترین شخصیت های FreeFire شخصیت LUQUETA است. این شخصیت بسیار قدرتمند است و به همین دلیل طرفداران زیادی دارد. یکی از ویژگی های این شخصیت این است که اچ پی بازیکنان را از 8 به 35 ارتقا می دهد، این شخصیت می تواند مفید و موثر باشد اگر می خواهید دشمنان زیادی را از بین ببرید.

قهرمان (K / Capitan BOOYAH)

این شخصیت برگرفته از یک موسیقیدان آمریکایی است و مهارت های نامحدودی دارد. Capitan BOOYAH یکی از قهرمانان بزرگ و درجه یک است.

قهرمان (WOLFRAHH)

این شخصیت برای تیراندازی اول شخص استفاده می شود. ویژگی این شخصیت این است که آسیب ناشی از ضربات به سر را از 3 به 25 افزایش می دهد.

قهرمان (PRIMIS)

قهرمان PRIMIS یکی از شخصیت هایی است که می تواند رنگ پوست را تغییر دهد. از این شخصیت می توان به عنوان شروع بازی نیز استفاده کرد.

قهرمان (JAI)

اگر می خواهید یک شخصیت Free Fire داشته باشید که تاکتیک های خاصی را انجام می دهد، JAI انتخاب خوبی است.

قهرمان (ALVARO)

قهرمان ALVARO یکی از جنگجویان محبوب است. این شخصیت نتیجه انفجارها و آسیب های ناشی از سلاح های انفجاری را در آتش آزاد افزایش می دهد.

قهرمان (استفی)

این شخصیت یکی از شخصیت های زن فیلم Free Fire است. استفی هر 45 ثانیه یک دایره به دور خود و هم تیمی هایش می کشد و از آن دفاع می کند.

قهرمان (شانی)

این شخصیت با جلیقه ای که با خود حمل می کند سه درجه قوی تر می شود. شانی یکی از شخصیت های زن و یکی از بهترین مهندسان آتش نشانی بازی است.

نماد (A124)

شخصیت A124 یکی از بهترین شخصیت های آتش آزاد است که به ربات جنگو نیز معروف است. این کاراکتر قابلیت تبدیل EP به HP را دارد.

قهرمان (ناتورا)

یکی از کاراکترهای رایگان که اگر با آن رانندگی کنید HP به صورت رایگان دریافت خواهید کرد.

قهرمان (XAYNE)

قهرمان XAYNE یکی از ورزشکاران حرفه ای در Free Fire است. این هیرو باعث افزایش میزان آسیب شیلدها و فایروال ها و همچنین افزایش سطح HP می شود.

قهرمان (LARURA)

این شخصیت زن دقت نماها را به طرز چشمگیری افزایش خواهد داد.

قهرمان (MOCO)

یکی از بهترین شخصیت های آزاد و یکی از زیباترین شخصیت ها. این شخصیت تمام قسمت های نقشه را به شما نشان می دهد تا هرگز دشمن خود را از دست ندهید.

قهرمان (CLU)

از این نماد می توان برای نشان دادن موقعیت دشمن در فاصله 50 متری استفاده کرد. لازم به ذکر است که این قابلیت هر 50 ثانیه یکبار قابل استفاده است.

قهرمان (میشا)

اگر از طرفداران نرم افزارهای رایگان پرسرعت هستید، نماد MISHA انتخاب خوبی است.

قهرمان (PALOMA)

یکی از بهترین مبارزان بازی Firefighter است که تیرهای بیشتری نسبت به سایر شخصیت ها پرتاب می کند.

قهرمان (نیکیتا)

این شخصیت سرعت بالایی دارد و ویژگی منحصر به فرد او این است که اسلحه را با سرعت بالا جایگزین می کند.

قهرمان (KELI)

شخصیت KELLY یکی از بهترین قهرمانان آتش رایگان است که سرعت دویدن و دویدن را افزایش می دهد.

قهرمان (DASHA)

یکی از مبارزان بی رحم، بازی آتش رایگان است که جراحات گلوله را کاهش می دهد و آسیب های ناشی از سقوط را تا 30 درصد کاهش می دهد.

قهرمان (اولیویا)

او یکی از فداکارترین شخصیت های فیلم Free Fire است که وقتی به هم تیمی هایش صدمه می زند، بیشترین جان را از دست می دهد.

قهرمان (کاپلا)

این شخصیت همراه با موسیقی شفابخش است. این علامت اغلب در گروه استفاده می شود.

قهرمان (NULLA)

شخصیت NULLA یکی از بهترین شخصیت های آتش آزاد با قابلیت تغییر رنگ پوست است. از این علامت برای استتار نیز استفاده می شود.

آخرین جمله

در بازی رایگان شخصیت های مرد و زن زیادی وجود دارد که هر کدام ویژگی ها و قابلیت های خاصی را برای بازیکن فراهم می کنند. همه چیز به نوع استراتژی شما در Freefire بستگی دارد. بسته به سبک و نوع استراتژی خود، می توانید بهترین شخصیت های رایگان را انتخاب کنید و از بازی خود نهایت لذت را ببرید. سایت اینترنتی هدایای ارزان قیمت بهترین ارائه دهنده گیفت کارت آتش نشانی رایگان در ایران است.

دیدگاهتان را بنویسید