بهترین مدل آدیداس من برای بازگشت به مدرسه!


بهترین مدل آدیداس من برای بازگشت به مدرسه!

1 ژوئیه 2021 –

من می دانم که شما با عنوان این پست چه فکر می کنید … بازگشت به مدرسه!؟ اما کسي ، ما تازه وارد تابستان شديم !!

IMG_7866.jpg

من کاملا احساس می کنم چرا من عاشق شماره 1 تابستان اینجا هستمولی، من همچنین برنامه ریز هستم و دوست دارم برخی از موارد مورد علاقه خود را با همه شما به اشتراک بگذارم ، بنابراین وقتی به مدرسه می روید از بازی جلوتر هستید!

من ممکن است 32 ساله باشم (شنبه!) اما اکنون بیش از گذشته در مدرسه ابتدایی از کیسه ناهار استفاده می کنم.

IMG_7873.jpg

از آنجا که یک مربی مسافرتی هستم و در طول روز زیاد داخل ماشینم هستم و از آن خارج می شوم ، تمایل دارم در سفر نوشیدنی و غذا با خود ببرم.

IMG_7851.jpg

من وسواس خنک کننده ناهار آدیداس دارم! این اندازه ایده آل برای غذا + نوشیدنی است و حتی وقتی کیسه یخ اضافه می کنم همه چیز را خنک نگه می دارد.

IMG_7875.jpg

می توانید از شوهر من بپرسید ، این هر روز روی پیشخوان است ، بنابراین من فراموش نمی کنم که آن را با خودم ببرم! وقتی این را می نویسم ، او به معنای واقعی کلمه نگاه کرد و تصویر کیسه ناهار را دید و گفت “شما سالهاست آن چیز را دارید” ، هه! او اشتباه نمی کند!

IMG_7876.jpg

دومی که باید برای مدرسه داشته باشم مال من است اسلایدها!

من از زمانی که فوتبالم را در 8 سالگی شروع کردم ، از دمپایی آدیداس استفاده می کنم. من همچنین فکر می کنم آنها یک افزودنی شیرین برای هر لباسی هستند.

IMG_7880.jpg

سومین انتخاب من برای بازگشت به مدرسه این خواهد بود شورت دوچرخه سوار!!

اگر اینها وقتی در دبیرستان بودم “مورد” بود ، هر روز آنها را می پوشیدم. حالا ، اشتباه نکنید ، من مطمئن هستم که شورت دوچرخه سواری به وضوح در اطراف بود ، اما وقتی در دبیرستان بودم نه چندان “داخل” … که اگر از من بپرسید شرم آور است!

IMG_7865.jpg

آنها بسیار متنوع هستند و می توان آنها را با هر روکش تانکی ، آستین کوتاه ، آستین بلند یا ژاکت ست کرد. در طول تابستان ، من هر روز شورت دوچرخه سواری می پوشم … زمان مورد علاقه من در سال! و همانطور که گفتم ، اگر به مدرسه بازگردم ، هر روز آنها را بازی می کنم.

IMG_7849.jpg

امیدوارم با این پست ایده های جدیدی برای انتخاب آدیداس من برای بازگشت به مدرسه داشته باشید! من دوست دارم چیزهایی را که دوست دارم با همه شما به اشتراک بگذارم ، مخصوصاً به این دلیل که آنها را به صورت روزانه می پوشم و استفاده می کنم.

مقاله شما برای بازگشت به مدرسه چیست!؟

با تو صادق باش ،

x یا Kasey

من سفیر آدیداس هستم ، اما مثل همیشه ، همه نظرات متعلق به من است.

عکس توسط Mikayla @ the.photographygirls

پست های دیگری که ممکن است دوست داشته باشید

دسته: وبلاگدیدگاهتان را بنویسید