بهترین مکان ها برای غذا خوردن در جشنواره غذا و شراب Epcot 2019


حمایت این پست توسط شورای قارچبه

بهترین مکان برای غذا خوردن در جشنواره غذا و شراب Epcot 2019. به علاوه ، موارد مورد علاقه ما از جشنواره غذا و شراب Epcot برای بچه ها.

بهترین مکان برای غذا خوردن در جشنواره غذا و شراب Epcot 2019. به علاوه موارد مورد علاقه ما برای جشنواره غذا و شراب بچه ها.

در اورلاندو با دو بچه (و والدین) دوستدار دیزنی زندگی می کنیم ، هر زمان که بتوانیم در پارک ها هستیم. ما دوست داریم Epcot را برای پیاده روی “در سراسر جهان” انجام دهیم: هل دادن بچه ها در کالسکه ، نفس کشیدن و ورزش کردن لذت بخش است و مزایای این زمان از سال چشیدن جشنواره منوی غذا و شراب Epcot است. (منوی کامل را از وبلاگ Disney Parks اینجا دریافت کنید)به

بهترین مکان برای غذا خوردن در جشنواره غذا و شراب Epcot 2019. به علاوه موارد مورد علاقه ما برای جشنواره غذا و شراب بچه ها.

جشنواره غذا و شراب Epcot از 29 آگوست تا 23 نوامبر برگزار می شود و یکی از بهترین رویدادهای غذایی است! قبل از پایان کار ، باید پرستار بچه رزرو کنیم و فقط دو نفر یا با دوستان خود با هم بیرون برویم. آیا مادر می تواند خواب ببیند؟

اما بچه داری یا نه ، ما دوست داریم که هر کاری که دیزنی انجام می دهد برای خانواده مناسب است ، بنابراین لازم نیست فرصتی را از دست بدهیم … و اگر بچه ها در کالسکه جمع شده و میان وعده می خورند ، کمی شبیه یک خرما است ( به خصوص اگر یکی از آنها بخوابد).

بهترین مکان برای غذا خوردن در جشنواره غذا و شراب Epcot 2019. به علاوه اقلام منوی مورد علاقه ما برای جشنواره غذا و شراب بچه ها.

از آنجا که بخش بزرگی از منو را امتحان کرده ایم ، فکر کردم بهترین مکان ها برای غذا خوردن در جشنواره غذا و شراب Epcot 2019 را جمع آوری می کنم! آخر هفته گذشته به برادرم برخورد کردیم و دوست دختر و پدرش (FIL من) نیز با ما ملاقات کردند! زمان بسیار خوبی برای گذراندن وقت با خانواده و کشف بهترین مکان ها برای خوردن در Epcot است.

بهترین مکان ها برای غذا خوردن در Epcot Steakhouse Blended Burger

من با شورای قارچ همکاری کردم تا این پست وبلاگ را برای شما بیاورم: آنها در حال تهیه مخلوط برگر مخلوط در کالج ESPN’s College Gameday در Future World West هستند.

همبرگر مخلوط قارچ خرد شده را با نان گوشت گاو ترکیب می کند روی آن پنیر ، راکت و ترد برای کرانچ و روی نان بریوش سرو می شود. این خیلی خوبه!

بهترین مکان برای غذا خوردن در جشنواره غذا و شراب Epcot 2019. به علاوه ، موارد مورد علاقه ما از جشنواره غذا و شراب Epcot برای بچه ها.

جشنواره غذا و شراب غذا برای کودکان استیک خانه برگر

من طرفدار همبرگر قارچ هستم و دارم همبرگر مخلوط حتی در خانه ؟

جشنواره غذا و شراب 2019 ESPN College Gameday

و اگر طرفدار فوتبال هستید ، باید امسال به غرفه ESPN در جشنواره غذا و شراب Epcot بروید. من عاشق میزهای پیک نیک و فضای خلوت آنها هستم.

منوی جشنواره غذا و شراب Epcot

آنچه در جشنواره امسال احساس کردیم این است:

 • برگر مخلوط Steakhouse: گوشت گاو و قارچ با فوندوی پنیر بری ، چیپس راکت و ترافل و پنیر آبی روی نان بریوش (Future World West – ESPN College Gameday)

جشنواره غذا و شراب 2019 همبرگر مخلوط استیک هاوس

 • ماکارونی شکم پر و پنیر با بیسکن فلفل نوسکه ، چدار و تره (آینده جهان غرب – غذاهای فعال) جشنواره غذا و شراب 2019 Loaded Mac n Cheese
 • ماهی قزل آلا Verlasso® در پوسته ادویه با کینوا مخلوط و دانه های قدیمی UNCLE BEN’S® ، آووکادو چرخ کرده و سرکه شری (آینده جهان غرب – غذاهای فعال)بهترین مکان ها برای خوردن در ماهی قزل آلا Epcot؟
 • غیر ممکن. کیک روستایی: غیر ممکن ™ گوشت چرخ کرده با هویج ، قارچ و نخود فرنگی با گل کلم پوره شده ، لوبیا سفید و موزارلا (آینده جهان غرب – زمین می خورد)
 • جشنواره غذا و شراب 2019 پای غیرممکنکشویی خوک کالوا با شیرین و ترش DOLE® Chutney آناناس و سس مایونز تند (هاوایی) بهترین مکان ها برای غذا خوردن در Epcot Kalua Pork Slider
 • فیله گوشت گاو باربیکیو قهوه کنیا با سیب زمینی شیرین و ذرت و کاچومبری اسلاو (آفریقا)جشنواره غذا و شراب کبابی گندم کبابی کنیا 2019
 • نان چوبی شرمولا استیک سبز استریپ استریپ با تربچه تازه و سس گوجه فرنگی (مراکش) جشنواره غذا و شراب 2019 استیک استریپ NY
 • استروگانف گوشت گاو سرخ شده با تخم مرغ تالیاتل ، قارچ وحشی ، سیر بورسینو و سس پنیر با گیاهان خوب (فروشگاه پنیر)
 • بهترین مکان ها برای غذا خوردن در Epcot Braised Beef Stroganoffگوشت کنسروی دودی با سیب زمینی ترد ، کشک پنیری ، پیاز ترشی و پنیر و آبجو فوندوجشنواره غذا و شراب Epcot گوشت کنسرو دودی با سیب زمینی ترد ، پنیر کشک ، پیاز ترشی و پنیر و آبجو فوندو

و حتی اگر در منوی جشنواره غذا و شراب وجود نداشته باشد و بتوانید آن را در تمام طول سال تهیه کنید ، پیتزا در ایتالیا خیلی خوب است که از بین برود!

پیتزای Epcot در ایتالیا

اگر مجبور باشم 3 مورد اصلی منو را انتخاب کنم ، آیا این گزینه است؟

 • کشویی خوک کالوا
 • استروگانف گوشت گاو سرخ شده
 • استیک خانه مخلوط برگر

با نگاه کردن به 3 مورد منو که بیشتر دوست داشتم ، یک موضوع مشترک را می بینم – ترکیب طعم و امامی! اسلایدر خوک طعم شیرین و ترش دارد و گوشت گاو استروگانف و همبرگر مخلوط هر دو دارای قارچ هستند. مورد علاقه من!

بهترین مکان برای غذا خوردن در جشنواره غذا و شراب Epcot 2019. به علاوه موارد منوی مورد علاقه ما از جشنواره غذا و شراب Epcot برای بچه ها.

من در حال حاضر لیستی از موارد منو را دارم که می خواهم در دیدار بعدی ما آنها را امتحان کنم (به زیر مراجعه کنید). و از آنجایی که ما هیچ شرابی نچشیده ایم ، فقط غذا … شاید دفعه بعد که قرار عصرانه خود را داشته باشیم ، یک یا دو نوشیدنی بخوریم؟

 • Schinkennudeln: گراتن ماکارونی با ژامبون ، پیاز و پنیر (آلمان)
 • خورش گوشت گاو با سیب زمینی پوره (کوه های آلپ)
 • Paella اسپانیایی با Botifarra و مرغ سرخ شده (اسپانیا)
 • وافل بلژیکی Golden Malted® با کمپوت توت و خامه (بلژیک)

آیا هیچکدام از منوهای جشنواره غذا و شراب امسال را چشیده اید؟ من خیلی دوست دارم در مورد بهترین مکان های شما برای غذا خوردن در Epcot بشنوم! زیر نظر بگذارید.

اشتراک گذاری درمان است!

دیدگاهتان را بنویسید