به طور کلی خوردن غذاهای محلی – کدام بهتر است؟


بشریت توسط جامعه شستشو می شود تا توانایی های خود را محدود کند. به آنها آموزش داده می شود که خود را در جعبه های سفت و سختی نگه دارند که باعث می شود مانند قورباغه ها در حوضچه زندگی کنند ، بی توجه به جهان خارج و امکانات نامحدود آن که می تواند زندگی بهتری را برای آنها رقم بزند.

این شرط به این دلیل است که افراد موفق ، شرکت ها ، کارشناسان روابط و مربیان حوزه های مختلف اغلب از مردم می خواهند که خارج از چارچوب فکر کرده و از منطقه راحتی خود خارج شوند. تنها زمانی که کارها را متفاوت انجام می دهید نتایج متفاوتی به دست می آورید.

وقتی می گویند آسمان محدود است ، واقعاً چنین است. وقتی شما با یک ذهن باز به سفر یک زندگی پر از رضایت می پردازید ، هیچ پایان رسمی وجود ندارد.

وقتی صحبت از غذا و تغذیه می شود ، سالهاست اتفاق مشابهی رخ می دهد. بدن هر انسان منحصر به فرد است. در حالی که مکانیسم های بدن ما مشابه هستند ، نحوه پذیرش یا واکنش بدن ما نسبت به آنچه اتفاق می افتد می تواند در افراد مختلف متفاوت باشد.

فرهنگ رژیم غذایی سمی و انتظارات غیرواقعی از بدنهای کامل که توسط رسانه های اجتماعی مطرح شده است ، مردم را در جعبه های بسیار سفت و سخت قرار داده است. مردم می خواهند بدن منحصر به فرد خود را در این رژیم های محدود قرار دهند. آنها می خواهند سیستم بدن منحصر به فرد خود را در یک مکانیسم ناشتایی 8:16 ساعته قرار دهند بدون این که بدانند روزه داری هرگز یک رویکرد همه جانبه نیست. ممکن است برای برخی 12 ساعت و برای برخی دیگر 15 ساعت باشد. ما مشتریانی داریم که کمتر و فراتر از ساعات معمول روزه داری روزه گرفته اند و به اهداف مطلوب سلامتی و سلامتی خود رسیده اند. تعداد ساعات درستی وجود ندارد و قرار دادن خود در یک جعبه برای راحتی و سهولت ، مطمئناً روش درستی برای انجام این کار نیست.

آیا باید محلی بخورید یا جهانی؟

محدود کردن غذا و تغذیه و درست یا نادرست بودن آن ، بر اساس مرزهای جغرافیایی ، یک مثال بسیار کلاسیک برای قرار دادن خود در این جعبه است. تفکر در مورد عواقب و شکست ها است که ما را از داشتن رویکرد مناسب و گسترش مجموعه باورهای خود باز می دارد.

بله ، مهم است که محلی بخورید صرف نظر از کجای جهان در حال حاضر. اما شما همچنین درک می کنید که شرایط مختلف سلامتی نیاز به مراقبت های مختلف دارد. این درمان ها گاهی از غذاهای جهانی که ممکن است در بازار محلی موجود نباشد ، ناشی می شود. خوردن غذاهای محلی ، به ویژه هنگامی که بدن شما به آنچه در بازار جهانی موجود است نیاز داشته باشد ، چیزی جز یک طرز فکر محدود نیست. ما همچنین باید برای غذا خوردن در سراسر جهان آماده باشیم.

آلبرت اینشتین به درستی می گوید: “میزان هوش توانایی تغییر است”.

غذا خوردن محلی در اولویت است. همه ما باید هر روز این کار را انجام دهیم. غذاهای ما باید در درجه اول از آنچه سبزی فروشان محلی ما به ما می فروشند تهیه شود. اما این نباید ما را از جستجوی غذاهای دیگری که می توانند به هر نحوی برای سلامتی ما مفید باشند ، باز دارد.

چرا باید برای خوردن غذاهای جهانی باز باشیم؟

همه چیز در اطراف ما دائما در حال تغییر است: جغرافیا ، آب و هوا ، شدت خورشید ، کیفیت خاک ، عفونت های باکتریایی ، ویروس ها ، بیماری ها ، داروها و حتی عوارض جانبی این داروها. این تغییر مداوم تأثیر شدیدی بر هریک از تریلیون ها سلول تشکیل دهنده بدن انسان دارد. بنابراین بله ، در حالی که ایده آل است که آنچه را که در اطراف ما رشد می کند بخوریم ، همچنین ضروری است که دیدگاه خود را گسترش دهیم و در سطح جهانی غذا بخوریم ، به ویژه اینکه محیط داخلی و خارجی ما دائما در حال تغییر است.

کیوی ، روغن زیتون ، آووکادو ، زغال اخته: بخوریم یا نه؟

این وضعیت را در نظر بگیرید. فرض کنید پرتوهای فرابنفش تهاجمی به پوست و DNA آسیب می رسانند. این احتمال وجود دارد که ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز برای محافظت از شما در برابر این آسیب در غذاهای محلی اطراف شما وجود نداشته باشد. به عنوان مثال ، کیوی. این میوه حدود ده سال پیش کمتر شناخته شده بود و در کشور ما محلی نبود. با استفاده از روش های پزشکی یکپارچه ، ما آموخته ایم که برخی از خواص کیوی قوی ترین توانایی را در ترمیم DNA دارد. در آن زمان بود که ما شروع به گنجاندن کیوی در رژیم غذایی بیماران سرطانی خود در طول و بعد از شیمی درمانی کردیم. به همان اندازه که ما از غذا خوردن محلی حمایت می کنیم ، می دانستیم که نمی تواند به ضرر سلامتی بیماران باشد.

به همین ترتیب ، آووکادو نقش مهمی در بهبود سلامت کودکان و بزرگسالان مبتلا به سرطان خون دارد. حتی روغن زیتون بومی کشور ما نیست. اما این مانع نمی شود که آن را روی سالادمان بپاشیم ، به ویژه وقتی می دانیم که منبع غنی از اسیدهای چرب تک اشباع نشده است. ما نمی توانیم از غذاهایی که برای سلامتی ما مفید هستند صرفنظر کنیم زیرا غذاهای محلی نیستند. گاهی اوقات عاقلانه است که پیش برویم و عقل موجود در کشورهای دیگر را وام بگیریم و آن را به رژیم غذایی خود اضافه کنیم.

با قرار دادن رژیم غذایی خود در مقیاس درصدی ، می توانید رژیم غذایی را انتخاب کنید که 80 local محلی و 20 global جهانی بر اساس آنچه برای وضعیت سلامتی خاص آنها مورد نیاز است ، باشد.

به عنوان مثال ، شیمی درمانی یک روش درمانی مداوم در حال تغییر است. برخی از ویتامین ها و مواد معدنی را از بین می برد. گاهی اوقات به دلیل شرایط آب و هوایی یا فصلی که در آن رشد می کنند ، ممکن است به راحتی در محصولات محلی ما یافت نشوند. بنابراین ، ما باید ذهن خود را باز کرده و غذاهایی را که برای سلامتی ما بهترین هستند ، بپذیریم.

با این وجود ، خوردن غذا در سطح جهانی به هیچ وجه به معنی غفلت از غذاهای محلی نیست. اگر در هند زندگی می کنید ، عاقلانه نیست که فقط برای نشان دادن پول و وضعیت خود از آنچه در ایالات متحده موجود است بخورید. این قصد نادرستی برای حفظ آن است.

غذای شما باید متعادل محلی و جهانی باشد که بر اساس نیازهای خاص سلامتی شما طراحی شده است. غذا خوردن محلی فقط زندگی پایدار و حمایت از کشاورزان ما نیست. همچنین در مورد یافتن تعادل در رژیم غذایی برای برآوردن نیازهای بدن است. محدود کردن انتخاب های غذایی مناسب نیست ، به ویژه هنگامی که وضعیت سلامتی شما از غذاهای خاصی که در محلی رشد نمی کنند سود می برد.

به خود یادآوری کنید که محیط به طور مداوم در حال تغییر است و نیازهای بدن انسان نیز تغییر می کند. آنتی بیوتیک هایی وجود دارند که دیگر گونه های باکتریایی را از بین نمی برند ، زیرا سیستم آنها دقیق تر می شود. بنابراین ، نیازهای سلولی بدن انسان نیز بسیار خواستار شده است. آنها با تغییرات در محیط ما به طور مداوم در حال تحول هستند.

محیط زیست نیز بر رشد برخی از محصولات تأثیر مثبت دارد. به همین دلیل است که برخی از محصولاتی که قبلاً رشد نمی کردند ، به دلیل تغییرات آب و هوایی در حال رشد محلی هستند. بلوبری هایی که در پونا بدون آفت کش رشد می کنند ، کیوی هایی که در بخش هایی از هیماچال پرادش رشد می کنند ، آووکادوهایی که در جنوب هند رشد می کنند و بخش هایی از گوا نمونه های زیادی از این تغییر هستند.

در پایان ، آنچه ما باید به عنوان یک جامعه انجام دهیم در اینجا آمده است:

  1. ذهن ما را باز کرده و نیازهای بدن خود را بشناسیم.
  2. تصمیم خود را به انتخاب بین غذای محلی یا جهانی محدود نکنید.
  3. برای انتخاب غذاهایی که از سلامت ما حمایت می کنند ، با تعادل و منطق غذا بخورید.
  4. غذاهای محلی را دوست داشته باشید و به آنها احترام بگذارید. اما در برابر خرد و فوایدی که از غذاهای جهانی به دست می آید نیز باز باشید.

به یاد داشته باشید که تغییر تنها ثابت است و زنده ماندن افراد قوی تنها حقیقت است.

سازگاری با این تغییر هوشمندترین انتخابی است که می توانید امروز ، فردا و برای همیشه برای سلامتی خود انجام دهید.

YouCare همه چیز مربوط به شماست

شما نمی توانید از یک فنجان خالی بریزید. بنابراین قبل از تغذیه جهان خود را بسازید. You Care همه چیز مربوط به شماست. – لوک کوتینیو

ما یک تیم / اکوسیستم متشکل از متخصصان تغذیه بالینی ، متخصصان تغذیه ، مربیان باتجربه ، متخصصان یوگا ، مشاوران احساسی ، پزشکان آلوپاتی واجد شرایط و پزشکان هومیوپاتی هستیم که رویکرد 360 درجه ای را در پیش گرفته و با ترکیب دارو و شیوه زندگی ، زندگی را متحول می کنند. ما با تأکید بر چهار رکن سلامت ، بر پیشگیری و بهبود جامع کار می کنیم: تغذیه متعادل ، ورزش مناسب ، خواب با کیفیت و سم زدایی احساسی.

ما انسانها محصول طبیعت هستیم. از این رو ، هنگامی که در قوانین و محدوده طبیعت عمل می کنیم ، بهترین رشد را داریم. این شامل نحوه غذا خوردن ، حرکت ، خوابیدن ، فکر کردن ، دیدگاه معنوی ما است که می تواند از فردی به فرد دیگر متفاوت باشد.

ما معتقدیم که به علت اصلی و فردیت زیستی که به شما به عنوان یک فرد منحصر به فرد احترام می گذارد پرداخته ایم. بهبودی زمانی شروع می شود که به دارو احترام بگذاریم و همچنین فراتر از آن تمرکز کنیم. ما به شما کمک می کنیم محیط بیرونی و داخلی مناسبی ایجاد کنید که به هوش بدن شما کمک کند تا در پیشگیری ، بهبود و بهبود نقش داشته باشد.

برنامه های سبک زندگی یکپارچه و پیشگیرانه ما به صدها هزار نفر کمک کرده است که بیماریهایی مانند سرطان ، دیابت ، تیروئید ، بیماریهای قلبی عروقی ، خودایمنی ، ایمنی پایین تا سایر سندرمهای نادر را مدیریت کنند.

شما می توانید در مورد سفرهای متغیر زندگی و توصیفات قدرتمند افرادی که از سراسر جهان آمده اند اینجا بخوانیدبه

تیم ما اینجاست تا به شما کمک کند. با کلیک کردن روی اینجا یا رزرو مشاوره ، به برنامه های سلامتی یکپارچه ما بپیوندید تا در مسیر درست راهنمایی شوید. با ما تماس بگیرید 18001020253 یا به [email protected] بنویسید.

دیدگاهتان را بنویسید