بیسکو فلفل با کروتون های غول پیکر


هی دوستان! من در راه گرم هستم ، این دستور سوپ ستاره ای را برای شما بگذارم ، در حالی که هوا هنوز خوب است و محصولات اولیه پاییز در اوج خود هستند. فلفل های منطقه من فراوان و زیبا هستند و چون من بزرگترین مکنده فلفل بو داده هستم هیچ چیزی، من برای جشن یک غذای فصلی به این غذا فکر کردم.

اما ابتدا ، آیا می توانیم کمی وقت بگذاریم و لطفاً در مورد چگونگی اختراع کروتون های غول پیکر صحبت کنیم؟ من فکر می کنم این می تواند فرصتی شخصی برای شکستن اینترنت باشد. چطور هنوز چیزی نشده؟! مطمئناً ، من حدس می زنم که می توانید به تست پنیر روی سوپ پیاز فرانسوی نگاه کنید و بگویید که این یک کروتون غول پیکر است ، اما به نظر من این فقط یک ساندویچ پنیر کبابی با چهره باز است. پیف حتی به این نزدیک نیست. کروتون من a مکعب خمیر ترش (تمایز مهم شکل) ، با روغن سیر بوسیده و برشته و کامل طلایی شده است. خارج از آن کارامل شده و ترد است ، در حالی که مرکز آن نرم ، خامه ای و دارای گوشه هایی است که سوپ به داخل آن می لغزد. گوه خیلی خوب است که حقیقت داشته باشد! راستش بچه ها ، من به این موضوع بسیار افتخار می کنم.

اما من همچنین باید بدانید که این سوپ حتی بدون کروتون نیز خوب است. این دستور العمل بر اساس سوپ گوجه فرنگی خشک شده آفریقای شمالی در کتاب آشپزی دوم من تهیه شده است ، با این تفاوت که بسیاری از ادویه های گرم کننده را حذف کردم ، که به نظر زودرس زمستان می آمد. هنوز وقت پیراهن است ، بنابراین زنجبیل و دارچین باید بروند. همچنین ، تعداد فلفل ها را دو برابر کردم ، مقدار کمی بالزامیک (برای طعم دادن به طعم) اضافه کردم و بدون خامه آن را بیسکوئیتی کردم. حدس بزنید من از چه چیزی استفاده کردم؟! عدس!! افت میکروفون اما به جای افزایش حجم و قرار دادن سوپ در اضافه بار حبوبات ، در روش خود محتاط بودم و فقط از نصف فنجان استفاده کردم. این سوپ را بدون کرم غنی و خامه ای کرد ، اما به طرز بسیار آرام ، به طوری که شما به معنای واقعی کلمه نمی دانید که آنها آنجا هستند. اما حضور آنها احساس می شود ، زیرا این سوپ است معامله واقعی غذا، نه فقط یک کاسه سبزیجات مخلوط که در 20 دقیقه دوباره شما را گرسنه می کند. با عدس های اضافی ، پروتئین و فیبر بسیار بیشتری از آنچه معمولاً از سوپ فلفل انتظار دارید دریافت می کنید و آنها شما را سیر کرده و ساعت ها انرژی شما را حفظ می کنند. این به طور ناگهانی بسیار غیر تجاری به نظر می رسد. آیا اشاره کردم که یک کروتون غول پیکر وجود دارد؟

از چیزی گذشتن، حرکت کرده، رفتن به سوی! ما در مورد فلفل ها صحبت می کنیم زیرا آنها بخشی از خانواده شبگرد هستند و که اگر تا به حال موضوعی را شنیده باشم موضوع داغی است.

سبزیجات بلادونا بخشی از خانواده شبگرد هستند و شامل گوجه فرنگی ، فلفل (و فلفل قرمز) ، بادمجان / بادمجان و همه سیب زمینی ها به جز سیب زمینی شیرین و یام می شود. سبزیجات شب بو که در اصل در آمریکای جنوبی رشد می کردند ، توسط کاوشگران اسپانیایی به اروپا و آسیا آورده شدند. نام آنها احتمالاً از این واقعیت است که آنها در شب رشد می کنند (برخلاف قارچ ها ، که در سایه رشد می کنند).

ممکن است شایعاتی شنیده باشید که می گویند سبزیجات Nightshade سمی هستند ، می توانند باعث التهاب شوند یا با اختلالات خود ایمنی ارتباط دارند. در حالی که هست و درست است که کفش های خوراکی حاوی سطوح بالایی از گلیکوآکلوئیدها ، به ویژه سولانین هستند که در سطوح بسیار بالا و سمی است ، به نظر می رسد فقط در افرادی که به آن حساس هستند واکنش ایجاد کند. کسانی که دارای شرایط التهابی از قبل هستند ، ممکن است هنگام مصرف این غذاها علائم خود را بدتر کنند ، اما رژیم حذف تنها راه تعیین این است که آیا سایه شب باعث ایجاد این مشکلات می شود یا خیر. برای افرادی که از اختلالات التهابی مزمن رنج نمی برند ، به احتمال زیاد از یک راتاتوی ، پیتزا یا سیب زمینی پخته لذت می برند ، و مطمئناً چنین نخواهند کرد. این باعث می شود شما باید این شرایط را بدست آورید

در مورد خود ایمنی ، آلکالوئیدهای خوراکی شب هنگام باعث تحریک روده شده اند ، زیرا سولانین در واقع یک حشره کش طبیعی است که توسط این خانواده گیاهی تولید می شود. تحریک روده می تواند به نشت روده کمک کند ، که می تواند باعث واکنش خودایمنی شود وقتی پروتئین هایی که باید در دستگاه گوارش باقی بمانند به جریان خون نشت کنند. میزان تحریک بستگی به میزان مصرف و حساسیت فرد دارد. بیشترین میزان سولانین در سیب زمینی سبز و سیب زمینی جوانه زده وجود دارد ، اما ما همچنان باید از خوردن آن خودداری کنیم.

اگر بخواهیم بازبینی کنیم: اگر شما مبتلا به اختلال خود ایمنی ، نشت روده یا علائم ناراحتی (گوارشی یا غیر گوارشی) بعد از مصرف بلادونا هستید ، سعی کنید آنها را حداقل به مدت 6 هفته از رژیم غذایی خود حذف کنید و ببینید آیا تفاوتی مشاهده می کنید. سپس ، آنها را یکی یکی معرفی کنید و از احساسی که در مدت 24 ساعت پس از خوردن آنها دارید مطلع شوید.

اگر این مشکلات را ندارید ، نگران نباشید! مطلقا هیچ دلیلی وجود ندارد که مصرف این سبزیجات بسیار مغذی را محدود کنید ، اگر به نظر می رسد برای بدن شما مفید است. فلفل حاوی مقدار باورنکردنی ویتامین C ، سطوح بالای A و B6 ، با سطح عالی فولات ، فیبر و ویتامین E است. همچنین فلاونوئیدها و کاروتنوئیدها را تأمین می کند. به یاد داشته باشید که فلفل های کاملا رسیده بخرید ، چیزی غیر از سبز ، که معمولاً فلفل قرمز ، نارنجی ، زرد یا بنفش نارس هستند. مشخصات مغذی آنها در اوج خواهد بود و قندهای طبیعی به طور کامل توسعه می یابد و هضم آنها را تسهیل می کند.

بیایید به دستور غذا برویم!

اگر زمان شما واقعا کم است ، از تفت دادن فلفل ها در فر اجتناب کنید ، آنها را مکعبی خرد کنید و در مرحله 3 به همراه سیر به قابلمه اضافه کنید. طعم کلی آن غنی تر خواهد بود ، اما هنوز هم فوق العاده خوشمزه است. وقتی در بحران هستم ، این حرکت را انجام می دهم و ظرف 30 دقیقه روی میز شام می خورم. اگر می خواهید شرایط را تغییر دهید ، فلفل نارنجی یا زرد را به جای قرمز امتحان کنید.

در مورد گوجه فرنگی خشک ، من به جای گوجه فرنگی های خشک شده ، ارگانیک و خشک را دوست دارم ، اما هر دو در اینجا کار می کنند. با گوجه فرنگی های کنسرو شده ، آن را کامل مصرف کنید ، زیرا کیفیت آنها بیشتر از گوجه فرنگی ها است.

بیایید در مورد نان صحبت کنیم. اگر به نانوایی ای دسترسی دارید که محل واقعی آن (خمیر ترش) است ، از آن استفاده کنید. اگر اینطور نیست ، یک نان بدون برش در مغازه خواربارفروشی خود پیدا کنید. اگر از آرد سبوس دار ، ارگانیک ، بدون مخمر یا همه موارد فوق تهیه شده باشد ، امتیاز اضافی دریافت می کنید. نان را باید با در نظر گرفتن اندازه کاسه به مکعب برش دهید (توصیه می کنیم مقداری سوپ را در اطراف ببینید) ، اما اگر یک کاسه بزرگ دارید ، دیوانه شوید و آن کروتون بزرگ را تا جایی که می خواهید درست کنید! و ضایعات را دور نریزید – من آنها را در توستر می گذارم و برای فرزندم با هموس پهن می کنم. او با قطعات شکل عجیب و غریب هیجان زده شد.

امیدوارم در هر کجای این کره خاکی از تغییر فصل لذت ببرید و از تغییرات ناشی از آن استقبال کنید. وقتی نوشتن این پست را شروع کردم ، یک روز بسیار گرم بود و اکنون ، تنها 48 ساعت بعد ، می توانم تغییرات قابل توجهی در دما و هوا احساس کنم. ما می رویم ، سقوط کنید! خوشحالم که شما اینجا هستید.

از دوستانم در مزرعه Foragers بسیار تشکر می کنم که اجازه دادند گلخانه را در سحرگاه برای از بین بردن این عکس ها از بین ببرم.

با عشق به همه ، پاییز مبارک!
سارا بی

دیدگاهتان را بنویسید