بیمارستان کودکان بوستون تهدید بمب گذاری می شود: مشکل پلیس روشن است


در بوستون، مشخص شد که بیمارستان معروف کودکان بوستون اخیراً از منابع ناشناس تهدید بمب گذاری شده است.

این خبر توسط پلیس تایید شده است. دلیل این اخطار به بیمارستان این است که بیمارستان در تلاش است تا خدمات ترنسجندر و سایر انواع خدمات جوانان غیر باینری را ارائه دهد.

این بیمارستان برای سومین بار به عنوان تهدید بمب انتخاب شده است. در حال حاضر وضعیت به طور کلی تحت کنترل است و هیچ نگرانی در مورد ایمنی بیمارانی که در بیمارستان بستری می شوند وجود ندارد.

درک این نکته مهم است که مجریان قانون برای افزایش امنیت بیمارستان تلاش می کنند.

با واکنش فوری پلیس، فعلاً این لحظه کنترل شد. در چنین شرایطی باید به هر قیمتی که شده دلیل دقیق همه این ها مشخص شود. پلیس تمام شواهد را در اختیار مردم قرار داده است تا آن را حل کند.

دقیقا چه اتفاقی افتاد؟

اداره پلیس در واقع پیامی از بیمارستان کودکان بوستون پیدا کرد که در آن لحظه چیزی اشتباه است.

بیمارستان کودکان بوستون به دلیل تهدید بمب گذاری مجوز پلیس دریافت می کند

تحقیقات نشان داد که حدود ساعت 10:30 صبح روز چهارشنبه، یک تماس و یک ایمیل به آدرس رسمی بیمارستان ارسال شد که در آن هشدار واضحی مبنی بر بمباران بیمارستان داده شد. ایمیل با استفاده از یک حساب ایمیل پروتون ارسال شده است.

این در واقع نوعی حساب ایمیل است که افراد برای ارسال ایمیل بدون ردیابی از آن استفاده می کنند. این یکی از ساده ترین اشکال ارتباط بدون افشای هویت دقیق فرستنده است.

همچنین مشخص شد که متن ایمیل به وضوح مسئولان بیمارستان را در خصوص قرار دادن دو بمب در دو طرف بیمارستان مطلع کرده است.

در واقع به پزشکان نیز هشدار داده شد که از ادامه درمان خودداری کنند برنامه چندتخصصی جنسیتی اگر این برنامه در مدت زمان معقول متوقف نشود، ساختمان بیمارستان بمباران می شود و هیچ کس زنده نمی ماند.

دلیل چنین هشداری چیست؟

بیمارستان کودکان بوستون یکی از مهمترین مراکز تحقیقاتی نهادی است که اولین موسسه ای است که برنامه های درمانی خنثی جنسیتی را آغاز کرد. هدف این برنامه ها ارائه مراقبت های تایید کننده جنسیت است. استفاده از مسدود کننده های هورمونی و انواع مختلف درمان نیز بخشی از این برنامه بود.

اما این ابتکار بیمارستان مورد پسند بسیاری از مردم نیست و اعتراضات زیادی به بیمارستان صورت می گیرد تا بتواند سیاست را پس بگیرد. بیمارستان حتی توجه زیادی به این همه اعتراض نکرد، اما پس از دریافت تهدید بمب گذاری، به مشکل بزرگی برای بیمارستان تبدیل شد.

در ماه های آگوست و سپتامبر، دو تهدید بمب گذاری متوالی کشف شد. طبق شواهد جمع آوری شده، همه چیز توسط آژیتاتورهای راست افراطی برنامه ریزی شده بود.

در حال حاضر هیچ اتفاق جدی در محوطه بیمارستان رخ نداده است، اما مشخص نیست که چه زمانی تهدید بمب گذاری به حمله واقعی به بیمارستان تبدیل خواهد شد. این یکی از مهمترین موضوعاتی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

اطلاعات بیشتر از Powdersville Post:

🔵وقتی به عنوان قهرمانان مورد احترام بودند، کارکنان مراقبت های بهداشتی در ایالات متحده اکنون تهدید می شوند

🔵سیاست واکسیناسیون نیویورک مشاغل صدها زندانی را تهدید می کند

نتیجه

در این مدت امنیت بیمارستان افزایش یافت. حداکثر تلاش ممکن برای دستیابی به بهترین نتیجه انجام می شود. تنها با کمک همه این عوامل می توان در بلندمدت کمک بهتری ارائه کرد.

پست های اخیر نیکی اتکیسون (همه را ببین)