تزریق مواد پرکننده (ژل) و چربی در چانه برای برجسته و شکل دادن به چانه


چانه برجسته عنصر مهم یک چهره جذاب است. چانه پرپشت می تواند به صورت نیرو ببخشد و به ایجاد تقارن و تعادل در اندام ها و ویژگی های صورت کمک کند.

برای افرادی که اندازه چانه متوسط ​​تا خفیف دارند ، پزشک از آن استفاده می کند تزریق ژل یا تزریق چربی عمل جراحی بزرگ کردن چانه را بدون جراحی انجام می دهد. این تکنیک ها جایگزین بسیار خوبی برای جراحی هستند.

برای داوطلبان غیر جراحی که علاقمند به دیدن نتایج بالقوه خود قبل از جراحی هستند ، این روشهای غیر جراحی اولین قدم عالی است.

اندازه چانه می تواند تأثیر عمیقی بر زیبایی صورت داشته باشد و نقش مهمی در نمای کلی و تقارن صورت داشته باشد. ویژگی های متعادل و متناسب صورت مهمترین ویژگی برای داشتن ظاهری زیبا هستند ، بنابراین چانه فرورفته یا نازک می تواند بر کل ساختار صورت تأثیر بگذارد. راه های برجسته کردن و کشیدن چانه به جلو ، تزریق ژل یا تزریق چربی، می تواند به تغییر شکل ، تغییر موقعیت و اصلاح چانه کمک کند تا چهره جذاب تر و طبیعی تر شود. اگر از ظاهر چانه خود راضی نیستید ، متخصصان ما در کلینیک تناسب اندام رازی می توانند به شما کمک کنند. آنها می توانند چانه را برجسته کرده و همچنین پوست شل فک ، چین و چروک ، گودی چانه ، چانه فرورفته و فک های دندانه دار را با انواع تزریق درمان کنند. برای اطلاعات بیشتر یا رزرو تزریق ژل یا چربی به چانه ، با اعداد ؟ لطفا تماس بگیر.

مزایای روشهای بزرگ کردن چانه بدون جراحی


بزرگ کردن چانه بدون جراحی فواید زیادی دارد و می تواند حجیم تر از روش معمولی باشد چانه مزایای قابل توجهی را با پروتز ارائه دهید.

 • روش ایمن و کم تهاجمی
 • نتایج بلافاصله قابل مشاهده است
 • درمان برگشت پذیر (اگر فرد از آنچه می بیند خوشش نیاید ، می تواند آن را برگرداند).
 • بهبود سریع (اکثر بیماران می توانند روز بعد به سر کار بازگردند).
 • کانتور چانه دقیق و قابل تنظیم
 • ظاهر طبیعی و نتایج زیبایی دلپذیر

این روشها برای چه کسانی مناسب است؟من


درمان های بزرگ شدن چانه با تزریق ژل یا تزریق چربی برای بیماران زیر توصیه می شود:

 • بزرگسالانی که نگران شکل چانه خود هستند و می خواهند آن را تغییر دهند.
 • بزرگسالانی که به دلیل روند طبیعی پیری یا بی ثباتی دچار تورم چانه کم می شوند.
 • بزرگسالانی که ترجیح می دهند چانه باریک تری داشته باشند.
 • بزرگسالانی که تمایل دارند بی نظمی های چانه را اصلاح کنند.

به طور کلی ، مردان و زنان بزرگسال کاندید مناسبی برای بزرگ کردن چانه تزریقی هستند ، به شرط آنکه از سلامت کلی برخوردار باشند.

مزایای تزریق انواع ژل به چانه


ژل های پوستی می توانند جایگزینی غیر از جراحی باشند کاشت چانه به بیمار چانه ای حجیم و متمایز بدهید. ژل های پوستی از مواد مختلف ساخته شده اند و طوری طراحی شده اند که قسمت هایی از صورت را که حجم خود را از دست داده اند پر کنند. آنها همچنین می توانند برای افزایش حجم و قدرت در امتداد فک ، گردن و چانه استفاده شوند. ژل های چانه به عنوان یک عمل جراحی در نظر گرفته نمی شوند ، بنابراین خطرات کمتری دارند ، زمان بسیار کمتری صرف می کنند و نسبت به کاشت دائمی چانه ارزان تر هستند. انواع مختلفی از محصولات ژل پوست وجود دارد که پزشک می تواند یکی از آنها را انتخاب کند. هر یک از محصولات با توجه به این که چگونه ژل ها حجم پوست زیر چانه را پر می کنند و برای مدتی در ناحیه تحت درمان می مانند متفاوت است. پزشک مناسب ترین نوع ژل را برای بیمار توصیه می کند.

اگر بیمار کنجکاو است که آیا افزایش چانه می تواند ظاهر چانه را بهبود بخشد یا خیر یا به دنبال راه حلی کمتر تهاجمی برای تعریف بهتر چانه و فک است ، ممکن است بخواهد از ژل پوست به عنوان جایگزینی برای پروتز استفاده کند. به

نحوه تزریق ژل

برای تزریق ژل چانه ، پزشک چندین تزریق ژل پوستی را در امتداد فک و چانه بیمار درست زیر پوست انجام می دهد. بسته به میزان کاری که باید انجام شود ، این روش می تواند بین 10 تا 30 دقیقه طول بکشد و هنگامی که به دفتر می روید ، می تواند انجام شود.

تزریق چربی چانه چه مزایایی دارد؟من


مزایای تزریق چربی چانه عبارتند از:

 • استفاده از چربی بیمار (خود مشتق)
 • چربی از باسن ، باسن ، ران یا شکم گرفته می شود و یک خط محکم تر برای شما ایجاد می کند.
 • چربی منتقل شده اغلب می تواند ظاهر جوان سازی شده برای پوست پوشانده شده ایجاد کند.
 • نتایج می تواند بسیار طبیعی به نظر برسد.
 • نتایج به طور بالقوه می تواند طولانی مدت باشد.

نحوه تزریق چربی در چانه


این روش معمولاً تحت بیهوشی عمومی و بسته به میزان انجام می شود لیپوساکشن ناحیه تحت درمان از 1 تا 4 ساعت طول می کشد.

این روش شامل 3 مرحله است: 1) جمع آوری 2) تصفیه و انتقال 3) موقعیت یابی

جمع آوری شده

 • محلول حاوی لیدوکائین (منجمد) و اپی نفرین به ناحیه اهدا کننده (متورم) تزریق می شود.
 • از برش های کوچک در نقاط جداگانه برای قرار دادن یک لوله نازک متصل به کانول مکش استفاده می شود.
 • از کانول برای جمع آوری و مکیدن چربی از مناطق مورد نظر استفاده می شود.

تصفیه

 • چربی جمع آوری شده معمولاً پردازش شده و با سانتریفیوژ یا فیلتر تصفیه می شود.
 • سپس چربی خالص به سرنگهای کوچکی منتقل می شود که برای تزریق استفاده می شود.

قرار دادن در

 • ناحیه بزرگ شده (چانه) استریل شده و یک برش کوچک در ناحیه جداگانه ای ایجاد می شود.
 • سپس یک سوزن یا کانول داخل و خارج از چانه وارد می شود. با هر بار عبور ، یک خط کوچک چربی با دقت روی سطح بافت طبیعی قرار می گیرد.
 • این روند تا رسیدن به نتیجه دلخواه تکرار می شود.

مراقبت های بعد از چانه


برخلاف جراحی پروتز چانه ، تقریباً هیچ زمان استراحتی برای بهبودی پس از تزریق ژل یا تزریق چربی برای بزرگ شدن چانه مورد نیاز نیست. بیمار باید بتواند بلافاصله فعالیتهای عادی خود از جمله کار و رانندگی را از سر بگیرد. با این حال ، تزریق چربی نیاز به ناتوانی کمی بیشتر از تزریق ژل دارد ، با این حال ، این حداقل ناتوانی است زیرا تزریق چربی یک روش کم تهاجمی است. ممکن است قرمزی و درد خفیفی در محل تزریق وجود داشته باشد ، اما حلقه های یاهو می تواند به خلاص شدن زودتر از این عوارض کمک کند. بیمار همچنین می تواند روز بعد از تزریق قرمزی را با آرایش بپوشاند.

ماندگاری نتایج تزریق


بیمار باید نتایج تزریق ژل را از روز بعد یا 2 روز پس از تزریق مشاهده کند. خط گردن و فک بسیار محکم تر و چانه برجسته تر و برجسته تر می شود. ژلها در ناحیه فک ، چانه و گردن به مدت 6 تا 12 ماه باقی می مانند و پس از آن بی اثر می شوند و دوباره جذب بدن می شوند. در این مرحله ، بیمار می تواند تصمیم بگیرد که آیا سری دیگری از تزریق ژل را می خواهد.

از آنجا که تزریق چربی صورت به انتقال سلولهای چربی زنده به مناطق توخالی متکی است ، بهبود کلی در واقع یک عمر است ، معمولاً سالها. نکته مهم در مورد درمان های تزریقی این است که به محض ناپدید شدن نتایج می توان درمان را تکرار کرد.

عوارض تزریق ژل و چربی به چانه


پس از تزریق ژل یا گریس برای ضخیم شدن ناحیه چانه ، ممکن است بیمار دچار کبودی ، قرمزی ، حساسیت یا تورم شود. این علائم معمولاً حدود دو روز طول می کشد و می تواند به طور م withثر با آرایش پوشانده شود. اگرچه نادر است ، اما عوارض جدی تری ممکن است رخ دهد و می تواند شامل موارد زیر باشد:

 • واکنشهای آلرژیک الف مواد تزریقی
 • عفونت ها
 • ژلهای تزریق شده از ناحیه تحت درمان حرکت کرده و توده هایی در زیر پوست ایجاد می کند. این توده ها را می توان با ماساژ دوباره توزیع کرد.
 • مالیدن و لمس ناحیه چانه پس از درمان می تواند خطر بروز عوارض را افزایش دهد ، بنابراین اجتناب از این فعالیت ها به مدت حداقل یک هفته توصیه می شود.

هزینه تزریق ژل و چربی به چانه چقدر است؟من


هزینه درمان بزرگ کردن چانه بستگی به مقدار ژل تزریق شده یا چربی مورد نیاز برای بزرگ شدن چانه دارد.

تجربه و شهرت پزشک ، محل تزریق و سایر عوامل در تعیین هزینه تزریق موثر است.

هر فرد متفاوت است ، بنابراین بهتر است برای ایجاد یک برنامه درمانی با پزشک مشورت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید