تصویب صلاحیت وزیر پیشنهادی کار در کمیسیون اجتماعی مجلس


نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی از رای مثبت اکثریت اعضای این کمیسیون در خصوص صلاحیت ها و برنامه های پیشنهادی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خبر داد.

به گزارش ایرنا، ولی اسماعیلی در تشریح جلسه روز دوشنبه کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی که به بررسی صلاحیت ها و برنامه های وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی اختصاص داشت، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در جلسه فوق العاده امروز مجلس شورای اسلامی، وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی با حضور در مجلس شورای اسلامی، برنامه ریزی های لازم را انجام داد. برنامه ها و صلاحیت های نمک مرتضوی مورد توجه قرار گرفت و اکثر اعضای کمیته به وزیر پیشنهادی رای مثبت دادند.

نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس یازدهم افزود: اعضای کمیسیون برنامه های مرتضوی را از ابعاد واقع گرایی، وضوح، سنجش پذیری، کمی و کیفی مطابق با اسناد بالادستی بررسی کردند و در خصوص حوزه های مختلف اجتماعی از جمله تعاون، اشتغال نیز سوالاتی را مطرح کردند. ، عشر و سیستم رفاهی. ایرانی ها برداشتند

اسماعیلی خاطرنشان کرد: در این جلسه اعضای کمیسیون با اکثریت آرا با برنامه های سلطان مرتضوی موافقت کردند و گزارش بررسی ها در جلسه علنی روز چهارشنبه دادگاه قرائت می شود.

دیدگاهتان را بنویسید