تهرانی ها بیش از 13 میلیارد تومان به امور خیریه پرداختند


به گزارش خبرنگار مهر ، محمد درویه در تشریح فعالیت های اداره امور اجرایی مشارکت های مردمی این اداره کل، افزود: خیران در ۳ ماهه امسال بیش از ۱۳ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان وجه نقد پرداخت کردند. امسال.”
وی با اشاره به اینکه 111 هزار و 755 مشترک نیز صدقه خود را از طریق کد QR پرداخت کردند، گفت: میزان صدقه مردم در سه ماهه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته 29 درصد افزایش داشته است.
دهرویه یادآور شد: مراکز نیکوکاری تحت نظارت کمیته امداد استان تهران نیز 8 میلیارد و 164 میلیون تومان برای امور خیریه جمع آوری و صرف معیشت خانواده های نیازمند کردند.
نایب رئیس مشارکت های مردمی توسعه کمیته امداد استان تهران تاکید کرد: کمک های جمع آوری شده از محل اعتبارات صدقات بر اساس جدول توزیع و بر اساس نیاز جامعه هدف در معیشت، درمان، مسکن، جهیزیه و تحصیل هزینه می شود. نیازمندان صندوق‌های خیریه فعال در استان تهران هستند که از این تعداد 284 هزار و 991 وجوه در اختیار مشترکان خانگی قرار دارد و مابقی در قالب صندوق‌های کلان و متوسط ​​در جاده‌ها، ادارات، مجتمع‌های تجاری و مدارس نصب شده است.
وی از آمادگی 36 دفتر کمیته امداد استان تهران و حدود 1000 مرکز نیکوکاری برای دریافت کمک های نقدی خبر داد و افزود: خیرین و نیکوکاران عزیز می توانند با اسکن کد QR در درگاه پرداخت الکترونیک، شماره تلفن گویا 7355 را شماره گیری کنند. کد #021 *8877 * اقساط خود را واریز کنید.
دهرویه گفت: کد QR یکی از روش های نوین پرداخت صدقه است که مشترکین می توانند با اسکن کد مشخص به راحتی صدقه خود را به خانواده های نیازمند پرداخت کنند. و ادارات تابعه استان تهران آماده تولید کدهای QR و ارائه آن به خیرین حقیقی و شرعی جهت پرداخت صدقه می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید