تونیک اوکیناوا برای شکم صاف، مواد تشکیل دهنده و دستور پخت


آیا در سراسر اینترنت به دنبال مواد مقوی شکم تخت اوکیناوا هستید؟ تونیک شکم تخت اوکیناوا یک مکمل چربی سوز است که حاوی مواد طبیعی است. این مواد چربی های ناخواسته ای را که در بدن انباشته شده اند از بین می برند. این فرمول نه تنها به تجزیه چربی کمک می کند، بلکه به حفظ سلامت، فشار خون، کلسترول و سطح قند نیز کمک می کند.

آیا کنجکاو هستید که این ترکیب خاص را از اوکیناوا در ژاپن بشناسید؟ این مقاله اطلاعات دقیقی در مورد مواد تشکیل دهنده تونیک شکم تخت اوکیناوا و دستور تهیه آن به شما می دهد. ادامه مطلب

تونیک شکم تخت اوکیناوا -قبل از خرید بخوانید!

همانطور که در بالا ذکر شد، هر یک از مواد تشکیل دهنده مقوی شکم تخت اوکیناوا و دستور تهیه آن از اوکیناوا سرچشمه می گیرد، جایی که مردم بیشترین امید به زندگی را در جهان دارند.

این ترکیب ویژه شامل گیاهان و مواد غذایی آنتی اکسیدانی است. بیایید ببینیم چه موادی در آن گنجانده شده است.

ترکیبات تقویت کننده شکم تخت اوکیناوا
  • EGCG: EGCG ترکیبی است که با کاهش التهاب، حمایت از کاهش وزن و پیشگیری از بیماری های مزمن به شما کمک می کند. معمولاً در چای سبز و سایر غذاهای گیاهی یافت می شود. برای سوزاندن چربی، می تواند چربی را از سلول های چربی بسیج کرده و به جریان خون شما منتقل کند. EGCG همچنین می تواند با افزایش اثرات برخی هورمون های چربی سوز مانند نوراپی نفرین به این فرآیند کمک کند. EGCG می تواند به مهار آنزیمی که هورمون نوراپی نفرین را تجزیه می کند، کمک کند و زمانی که آن آنزیم مهار شود، مقدار نوراپی نفرین افزایش می یابد و باعث تجزیه چربی می شود. به طور خلاصه، تمام سلول های چربی شما را به چربی بیشتری تجزیه می کند که برای استفاده به عنوان انرژی توسط سلول هایی مانند سلول های عضلانی در جریان خون آزاد می شود.
  • پیپرین: این مخزن فواید سلامتی است و کاهش وزن موثر و متابولیسم یکی از آنهاست. پیپرین یک ترکیب رایج در فلفل سیاه است که کارایی متابولیک را بهبود می بخشد و تجمع چربی در بدن را سرکوب می کند. این در مدیریت چاقی بسیار خوب عمل می کند و همچنین به جذب مواد مغذی در بدن کمک می کند. به تقویت ایمنی و مبارزه با عفونت ها کمک می کند. پیپرین به ترشح بیشتر اسید هیدروکلریک کمک می کند که به جذب پروتئین در غذا کمک می کند.
  • اینولین: اینولین یک فیبر پری بیوتیک است و با چندین فواید سلامتی مانند بهبود سلامت گوارش، کمک به کنترل دیابت و کمک به کاهش وزن مرتبط است. می تواند برای سلامت روده شما مفید باشد و برخی از تولیدکنندگان آن را به غذاهای فرآوری شده اضافه می کنند. چندین مطالعه نشان داده اند که اینولین می تواند به کاهش وزن نیز کمک کند. مصرف اینولین باعث کاهش کالری دریافتی در کودکان دارای اضافه وزن یا چاق می شود.
  • هیبیسکوس سابداریفا: این یک گل قرمز است که در اوکیناوا یافت می شود و به عنوان یک گل ظریف نیز شناخته می شود. گل اثر کلی کاهش چربی را تسریع می کند. این گل سرشار از آنتی اکسیدان است و به مبارزه با ترکیباتی که به سلول های شما آسیب می رسانند کمک می کند. به کاهش فشار خون و سطح چربی خون کمک می کند.
  • chokeberry مصرف کنید: میوه Chokeberry یک میوه کوچک سیاه رنگ است که به طور گسترده در سراسر جهان در دسترس است. باعث کاهش وزن می شود و یک غذای ایده آل محسوب می شود. آرونیا به خصوص سرشار از ویتامین C است که التهاب را در سراسر بدن کاهش می دهد و عملکرد موثر متابولیسم شما را بهبود می بخشد. این یک دیورتیک طبیعی است که از افزایش وزن به دلیل نفخ جلوگیری می کند. این نوع توت دارای فیبر بسیار بالایی است که به پاکسازی چربی و مواد زائد روده کمک می کند و از نفخ جلوگیری می کند. اسیدهای طبیعی موجود در آن به جلوگیری از تغییرات قند و دیابت کمک می کند.
  • آکای ​​بری: توت آکای راه سالم کاهش وزن را بهبود می بخشد و هیچ عارضه جانبی ندارد. آنها میوه های بنفش رنگی هستند که در مقایسه با سایر مواد غذایی حاوی سطوح بالایی از آنتی اکسیدان هستند. همچنین حاوی مقادیر زیادی فیبر، ویتامین ها، مواد معدنی، چربی های غیراشباع مانند امگا 3، 6 و 9 است. مهمترین ویژگی توت آکای این است که دارای خواص سرکوب کننده اشتها و سرشار از فیبر است و همچنین بر سیستم گوارشی تأثیر می گذارد. سیستم. به پردازش بهتر غذا و سوزاندن چربی موثرتر کمک می کند که کاهش وزن را تسهیل می کند.
  • شاه توت: توت با فعال کردن چربی های قهوه ای و افزایش متابولیسم باعث کاهش وزن می شود. بسیاری از مزایای سلامتی دیگر از جمله کاهش کلسترول، بهبود سطح قند خون و کاهش خطر ابتلا به سرطان وجود دارد. ماده ای به نام روتین که در توت وجود دارد، سطح چربی سوزی را در بدن شما افزایش می دهد.
  • گارانتی Momordica: این یک مکمل عالی برای رژیم کاهش وزن است زیرا کالری کمی دارد و فیبر بالایی دارد. همچنین به حفظ سطح قند خون سالم و کاهش چربی در وسط کمک می کند.

اینها مواد سنتی هستند که اوکیناوا را قوی ترین، ضعیف ترین و سالم ترین مردم روی کره زمین می کنند. اکنون آنها به صورت قرص، مکمل تقویت کننده شکم تخت اوکیناوا در دسترس شما هستند.

مقوی شکم تخت اوکیناوا برای کسانی که می خواهند چربی شکم را برای همیشه بسوزانند مفید است. این شامل هورمون چربی سوزی آدیپونکتین است و CRP را سرکوب می کند و شما را چاق و اضافه وزن می کند. این شما را پرانرژی می کند، احساس آرامش می کنید و حتی شما را از چندین خطر سلامتی مانند ایست قلبی نجات می دهد.

بنابراین پودر تونیک اوکیناوا برای شکم صاف برای هر کسی که به دنبال راه حل موثر کاهش وزن بدون محروم کردن غذای مورد علاقه خود است مفید است.

با توجه به نظرات مشتریان برای تونیک شکم تخت اوکیناوا، مکمل و مواد تشکیل دهنده شکم تخت اوکیناوا تأثیر شگفت انگیزی بر چربی بدن آنها داشته است و تمام ادعاهای سازنده درست است.

مکمل های زیادی با ادعاهای نادرست و محصولات فریبنده برای سوء استفاده از علاقه مردم به مکمل های کاهش وزن و فریب نیازمندان وجود دارد. مراقب آنها باشید و مکمل های مقوی شکم تخت اوکیناوا را فقط از وب سایت رسمی آن خریداری کنید.

برای بازدید از وب سایت رسمی Okinawa Flat Belly Tonic اینجا را کلیک کنیددیدگاهتان را بنویسید