تیلور سوئیفت روز جمعه آهنگ «کارولینا» را منتشر کرد


سرانجام، پس از هفت ماه، همه ما یک آهنگ کاملاً جدید از تیلور سوئیفت دریافت کردیم. در حالی که طرفداران زیادی منتظر این آهنگ هستند و همچنان منتظر آلبوم بعدی تیلور هستند که دوباره ضبط شده است، او سرانجام روز جمعه 24 ژوئن آهنگ جدیدی را با موسیقی بسیار به نام “کارولینا” منتشر کرد.

این آهنگ در موسیقی متن فیلم Where The Crawdads Sing گنجانده شد و این آهنگ کاملاً لحن سرزده فیلم آینده را که اقتباسی از یک کتاب است به تصویر کشید.

تیلور سوئیفت روز جمعه آهنگ «کارولینا» را منتشر کرد

در آهنگی که به تیلور گوش می دهیم می خواند: “اوه، کارولینا می داند که چرا سال ها می گویند من گناه کردم و در بستر دروغگو می خوابم، اما خواب به سرعت می آید و ارواح باقی نمی گذارد، بین من است. ماسه و دریا، کارولینا می داند.»

تیلور سوئیفت روز جمعه آهنگ «کارولینا» را منتشر کرد

تیلور قبلاً در ماه مارس شرکت خود را در موسیقی متن فیلم Where The Crawdads Sing اعلام کرده بود، بنابراین همه طرفداران سه ماه منتظر این آهنگ بودند. بالاخره انتظار تیلور و آنها به پایان رسید.

تیلور توضیح داد که کجا The Crawdads Sing کتابی است که سالها پیش وقتی آن را خواند در آن گم شد.

خیلی کتاب جالبی بود که خوانده بود. وقتی شنید که در حال کار بر روی یک فیلم با چنین تیم سازنده فوق العاده ای است، احساس کرد که همیشه دوست دارد از نظر موسیقی بخشی از این فیلم باشد.

او آهنگ کارولینا را خودش نوشت و از دوستش خواست که آن را تولید کند. او گفت که می‌خواهد چیزی گیرا و اثیری بسازد تا با این داستان مسحورکننده سازگار باشد.

برای کارولینا سویفت، او خاطرنشان کرد که می خواهد چیزی گیرا و اثیری بسازد تا با این داستان مسحورکننده مطابقت داشته باشد، زیرا یکی از داستان های مورد علاقه او است. و ویترسپون گفت که اولین باری که این آهنگ را شنید هرگز فراموش نخواهد کرد. او گفت که وقتی شنید که تیلور آهنگی برای فیلم می‌نویسد، ترسیده است.

او یک بار گفت که اولا، تیلور یکی از هنرمندان مورد علاقه او در تمام دوران است، اما ترانه سرایی او بسیار هیجان انگیز است و نحوه نوشتن او روشی است که او احساسات خود را به خوبی بیان می کند.

ویترسپون در این باره بیشتر توضیح داد و گفت که این کتاب را خوانده و خیلی از آن خوشش آمده است و وقتی شنید که داریم فیلم می سازیم، در حال ساخت آلبوم فولکلور خودش بود و بدون اینکه به چیزی فکر کند شروع به نوشتن یک آهنگ کرد. تمام این تیم فولکلور برای این فیلم، که بسیار سرزده و جادویی بود، و سازهای زیبایی که استفاده کردند – او شگفت زده شد و کاملاً تحت تأثیر کار تیلور قرار گرفت.

به همان اندازه که نتیجه مستقیم عشق سوئیفت به رمان اصلی است، طرفداران ممکن است احساس کنند که این آهنگ بازگشت تیلور است. سوئیفت در پستی در اینستاگرام بیشتر درباره این آهنگ توضیح داد.

حدود یک سال و چند ماه پیش، او گفت که ترانه ای درباره یک داستان شگفت انگیز نوشته است، داستان دختری که همیشه بیرون زندگی می کند و به درون نگاه می کند. به صورت مجازی و تحت اللفظی، این همه درباره کتابی است که او قبلا خوانده است.

ادامه مطلب

آخرین انتشارات از Powdersville Post (همه را ببین)دیدگاهتان را بنویسید