تیم ملی هندبال ساحلی جوانان امشب راهی یونان می شود


به گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی هندبال ساحلی جوانان ایران برای حضور در جام جهانی ۲۰۲۲ امشب (شنبه) تهران را به مقصد هراکلیون یونان ترک می کند.

پرخم ایمانی، متین گلدن، آراد حسینی، حسین حیدریان، علی حیدریان، حامد شمس، محمدمهدی حیدریان پور، مصطفی انتشاری، علی سعیدی و علیرضا علیپور ملی پوشان ساحلی ایران در جام جهانی هستند.

مهدی قشقایی راد (سرمربی)، رضا مصباحی (مربی)، حبیب الله بردسیری (مربی)، غلامحسین نیکویی (مدیر) و رضا سرسنگی (درمانگر) کادر فنی تیم ملی ایران در این رقابت ها را تشکیل می دهند.

همچنین آنتونیو گرا پیشه سرمربی تیم بزرگسالان به عنوان مدیر فنی به همراه تیم ملی هندبال ساحلی جوانان ایران در جام جهانی حضور دارند.

دومین دوره مسابقات هندبال قهرمانی نوجوانان جهان از 14 تا 19 ژوئن 2022 (24 تا 29 خرداد 1401) در شهر هراکلیون یونان برگزار می شود و تیم ملی ایران در گروه A با تیم های سوئد، قطر و یونایتد همگروه است. ایالت ها.

تیم ملی هندبال جوانان ایران در اولین دیدار خود از ساعت 12:40 روز سه شنبه 24 خرداد به مصاف آمریکا می رود و از ساعت 18:10 همان روز به مصاف قطر می رود.

تیم ملی ایران در سومین بازی مرحله گروهی خود از ساعت 16:30 چهارشنبه 25 خرداد به مصاف سوئد می رود.

بر اساس گروه بندی، 16 تیم حاضر در این رویداد در چهار گروه چهار تیمی قرار گرفتند که سه تیم اول هر گروه به دو گروه اصلی شش تیمی راه یافتند. چهار تیم برتر مرحله دوم به مرحله یک چهارم نهایی و سپس به نیمه نهایی و فینال راه خواهند یافت.

تیم های ملی هندبال ساحلی نوجوانان ایران با قهرمانی در مسابقات قهرمانی آسیا که فروردین ماه امسال به میزبانی تهران برگزار شد جواز حضور در جام جهانی را دریافت کردند.

دیدگاهتان را بنویسید