جای خالی وریا غفوری و رامین رضاییان در سمت راست تیم ملی


شفقنا ورزشی- دیدار برابر کره جنوبی به خوبی نشان داد که در تیم ملی به شدت جای خالی رامین رضاییان و وریا غفوری احساس می شود.

به گزارش شفقنا ورزشی، زمانی با حضور رامین رضاییان و وریا غفوری رقابت بسیار شدیدی در سمت راست وجود داشت.

هر دو بازیکن از آمادگی بسیار بالایی برخوردار بودند و از بهترین های تیم خود بودند. رضاییان در لیگ قطر خوش درخشید و پیراهن الدحیل را هم برتن کرد و وریا هم چندین سال است که در استقلال می درخشد و از بهترین های فوتبال ایران است.

به جرات می توان گفت که تنها در فوتبال ایران است که بهترین ها بنا به دلایلی در پشت تیم ملی می مانند و به بازیکنانی بازی می رسد که بسیار ضعیف تر از آنها هستند.

صادق محرمی در پرسپولیس آمادگی بالایی داشت اما او این روزها اصلا آماده نیست و در دیدار برابر کره جنوبی هم روی گل کره مقصر اصلی بود و هم چندین توپ را به راحتی از دست داد.

حضور رامین رضاییان و وریا غفوری می توانست سمت راست ایران را بسیار قوی تر از سمت چپ کند. هر دو بازیکن هم از نظر دفاعی و هم در کارهای هجومی بسیار خوب هستند و به جرات می توان گفت که در فوتبال ایران بهترین هستند.

اسکوچیچ می گوید که دعوت نشدن این دو بازیکن به خاطر مسائل فنی است اما بعید به نظر می رسد که اینگونه باشد چرا که آنها قطعا بهتر از صادق محرمی حداقل در شرایط کنونی هستند.

خبردیگر:

دیدگاهتان را بنویسید