جدیدترین ستاره WNBA A’ja Wilson قبل از مسابقه در پیست خواهد درخشید


در جریان WNBA – اتحادیه ملی بسکتبال زنان، طرفداران تا به اینجا در این فصل چیزی برای گفتن داشته اند. در 26 ژوئیه، شیکاگو اسکای و لاس وگاس ایس در مسابقه قهرمانی کمیسیون جام به مصاف هم خواهند رفت.

جدیدترین ستاره WNBA A’ja Wilson قبل از مسابقه در پیست خواهد درخشید

هر دو باشگاه جزو بهترین های لیگ هستند و آستا در حال حاضر با اختلاف زیادی پیشتاز است. تیم‌های دیگر برای رسیدن به دانه‌ها در وسط دسته می‌جنگند، در حالی که تیم‌های انتهایی امیدوارند تا قبل از اینکه خیلی دیر شود فصل‌های خود را حفظ کنند.

جدیدترین ستاره WNBA A'ja Wilson قبل از مسابقه در پیست خواهد درخشید

آجا ویلسون جرسی

امسال هم بحث انتخاب لباس بازیکنان بود. لباس های مختلف چشم نواز، از جمله تی شرت های شخصی، ژاکت و لوازم جانبی، اکنون در پیست قبل از بازی قابل مشاهده هستند.

هفته گذشته، ورزشکاران کل انجمن لباس‌های غیررسمی و ظریف را ترکیب کردند و به غول‌های فرهنگ عامه ادای احترام کردند.

به The نگاه می کند WNBA این هفته همه را تحت تاثیر قرار داد. کت های رنگی و لباس بافتنی بیشتر از جمله ترندهایی هستند که از بقیه متمایز هستند.

اگرچه همه می‌دانند که بازیکنان WNBA در زمین سخت کار می‌کنند، لباس‌های قبل از بازی آنها می‌تواند حتی شدیدتر باشد. با نزدیک شدن به فصل جدید و نزدیک شدن به فصل جدید و ورزشکار مورد علاقه ما آیا ویلسون آماده است تا به لیگ برتر برسیم.

A’ja Riyadh Wilson، بسکتبالیست حرفه ای آمریکایی اهل لاس وگاس Aces از اتحادیه ملی بسکتبال زنان، در 8 آگوست 1996 به دنیا آمد.

او بازیکن بسیار با استعدادی است

ویلسون یک بسکتبالیست کالج برای گیم کوکس کارولینای جنوبی بود. او به Gamecocks کمک کرد تا اولین قهرمانی بسکتبال زنان NCAA را در سال 2017 کسب کنند و به عنوان برجسته ترین بازیکن در مسابقات بسکتبال NCAA انتخاب شد.

در سال 2018، او به برترین گلزن تاریخ بسکتبال زنان در کارولینای جنوبی تبدیل شد و برای سومین فصل متوالی در تیم اول یک آمریکایی بود.

او همچنین به کارولینای جنوبی کمک کرد تا چهارمین قهرمانی متوالی SEC را به دست آورد. ویلسون هر بازیکن ملی سال را برد.

در سال 2018 در بسکتبال کالج زنان، اولین بار توسط آس در درفت WNBA 2018 انتخاب شد.

ویلسون در سال 2020 برنده جایزه WNBA MVP شد و پس از آن اولین مدال طلای المپیک خود را در بازی های المپیک تابستانی 2020 به دست آورد.

Aces سه شنبه شب با حملات کور کننده زیادی بیرون آمدند. چلسی گری پیراهن دو و میدانی اوکلند را پوشیده بود. زادگاه او هیوارد، کالیفرنیا، حدود 20 دقیقه از اوکلند فاصله دارد.

آیا ویلسون، مهاجم لاس وگاس ایس، مدام لباس کشتن می پوشد و ظاهر او چشمگیر است. استفاده او از دوراگا برای تکمیل لباس های مختلفش اولین چیزی بود که توجه من را به حس استایل او جلب کرد.

لیزا لزلی و شریل سوپس، سوپراستارهای WNBA را می‌توان با لباس‌های پیراهن با احمق‌ها در دو ظاهر متفاوت دید.

Durag یک حس کلی به لباس اضافه می کند که نمی توان آن را تکرار کرد. هیچ چیز با این احمق قابل مقایسه نیست، اگرچه در گذشته شاهد بودیم که سایر ورزشکاران پیراهن های ورزشی دیگر را سبک می کردند.

ادامه مطلب

آخرین انتشارات از Powdersville Post (همه را ببین)دیدگاهتان را بنویسید