جذب مداوم پول و شادی با ارسال فرکانس


فرکانس های مورد نظر هر چقدر هم قوی باشند و تاثیر مثبتی روی کائنات بگذارند، اگر تلاش عمیق نباشد و در مسیر درست نباشید، موفقیت حاصل نمی شود.

بستنی کیوی

لواشکی و بستنی کیوی آنها همیشه یکی از پرطرفدارترین تنقلات در بین کودکان و بزرگسالان بوده اند که علاوه بر نداشتن مضرات تنقلاتی مانند چیپس و پفک، خواص میوه هایی را نیز دارند که برای تهیه هر لواشی از آنها استفاده می شود. لواش کیوی و پرتقالی یکی از خوشمزه ترین انواع لواش است که علاوه بر طعم خوب، بسیار خوش رنگ نیز می باشد.

هارما یاهورم

این نوع از هارما یاهورم در کشور به نام‌های دیگری نیز شهرت دارد که در شهرستان جهرم به شونی، در شهرستان میناب شونی و در شهرهای جنوبی مانند بندرعباس به نام‌های خورک شانی معروف است. نخل این نوع محصول در بسیاری از شهرهای ایران کاشته می شود اما زادگاه اصلی آن شهر یوهرم استان فارس است که تولید عمده این محصول در این منطقه انجام خواهد شد.

ناهار خوری جوی

بلغور جو دوسر گیاهی یک ساله و مقاوم به خشکی است ناهار خوری جوی ابتدا باید بذر مناسب داشته باشید. برای تهیه بذر خوب و مرغوب باید زمینی را در نظر گرفت که آلودگی کمتری داشته باشد و برای رشد علف های هرز مساعد نباشد یکی از راه های برداشت محصول خوب حذف به موقع علف های هرز است.

دیدگاهتان را بنویسید