جزئیات فوت دانشجوی دانشکده نفت
ایسنا/خوزستان رئیس بیمارستان سینا کارون جزئیات فوت این دانشجوی نفتی را تشریح کرد.

دکتر احمد مشکورنیا در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: ساعت 22:55 شنبه شب (25 آبان) یکی از دانشجویان (پسر) خوابگاهی دانشگاه صنعت نفت (واقع در شهرستان قارون) به اورژانس مراجعه کرد. بیمار ابتدا خواب آلود بود و به دلیل مصرف زیاد قرص با آمبولانس 115 به اورژانس بیمارستان منتقل شد.

وی افزود: بیمار سابقه بیماری عصبی و روانی و افسردگی شدید داشت و تحت درمان بود. او قبل از اعزام به اورژانس، مقدار زیادی از چهار نوع دارو مصرف کرده بود که عوارضی مانند آسیب کبدی، اختلالات سیستم تنفسی و اختلالات سیستم قلبی داشت.

مشکورنیا با بیان اینکه پس از جابجایی، معاینه و درمان بیمار، گفت: بلافاصله اقدامات درمانی لازم انجام شد و در ساعت 30:30 بامداد پزشک مسمومیت ویزیت و برای وی نسخه تجویز کرد.

وی افزود: امروز (26 آبان ماه) ساعت 9:50 صبح بیمار دچار دیسترس تنفسی و سطح هوشیاری بیمار نیز کاهش یافته بود که به مراقبت های ویژه منتقل شد، لوله گذاری تنفسی انجام شد و بیمار روی مصنوعی قرار گرفت. تنفس . اما ساعت 10:30 شب دچار ایست قلبی شد.

رئیس بیمارستان سینا گفت: این عمل مجددا برای احیای بیمار انجام شد که متاسفانه عملیات احیا ناموفق بود و بیمار در ساعت 5:11 فوت کرد.

انتهای پیام

جادوگران

مطالب پیشنهادی


روز جهانی سکته مغزی هر ساله در 29 اکتبر جشن گرفته می شود. مطابق با…

دیدگاهتان را بنویسید